[TESIII] Uzbrojenie

Mój typ zbroi to ciężki i wacze 2 ręcznym mieczem mam ebonowy hełm Norski clymore cesarski napierśnik rękawice, buty, nagoleniki i naramienniki stalowe chodzę szukam i nic nie znajduje a w sklepach gówno


4 słowa w temacie i 4 błędy...
Odpowiedz
Aaaargh, wy to wszystko byście chcieli od razu. Ja mam tylko taką sugestię - zwiedzać, zwiedzać i zwiedzać. Grobowce, jaskinie przemytników, forty, pobawić się w złodzieja, wkurzyć jakiegoś strażnika w Vivek, nabroić w skarbcu jakiegoś rodu, zatłuc kolesia na plantacji i wziąć sobie daikatanę... Nie chce mi się wymieniać...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Wykonuj Questy dla kultu Tamriel. od tej typezki co ma sny ona podaje miejsca w których
leżą potężne artefakty.
Odpowiedz
A ja polecam prowokować do walki każdego, kto ma coś fajnego, kogo mamy szanse tego pozbawić, no o ile nie jest to postać zwiazana z fabułą
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
Ja na twoim miejscu bym chodził na złote bóstwa do daedrycznych ruin. Może będzie trudna walka, ale te Daedry to znakomite żródło broni i zbroi.
Odpowiedz
Popieram Shadowdale. Możesz np. pójść na Plantację Dren. Najpierw ukradnij z Willi Drena ebonowy kirys i daedryczne nagolenniki, a jak zwiększy ci się trochę KP, to pójdź do domu Hlerali, zabij ją, zabierz ebonowy długi miecz. Potem tylko do domu Verethi i Dralor, zabić je i masz ładną, szklaną tarczę i miecz Co prawda, jeżeli masz typ zbroi ciężki, to szklany oręż na wiele ci się nie przyda, ale przynajmniej ładnie wygląda A tak jest w temacie


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Popieram Shadowdale i Vergotha. Na Plantacji Dren oprócz tego, co pisał Vertgoth, zdobyłem daedryczną dai-katanę(ma ją jaden goście w chatce na drabince: ))
Odpowiedz
Szukać po jaskiniach, kraść, zabijać, wykonywać questy, grzebać po skrzyniach, rozmawiać z większością npc a podstawą w morrowindzie jest NIE KUPOWAĆ ... no, tylko w ostateczności.
Odpowiedz
Dla tych co lubią lekkie pancerze najlepiej pójść do bramy do centrum Morrowinda, oświećcie mnie nazwą bo dawno nie grałem. W każdym razie można tam ukraść cały set szklany oraz jeden z najlepszych łuków grze, nie licząc tych z modów.
Odpowiedz
Też dawno nie grałem, ale...

Upiorna Brama?...


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz

Użytkownik Verthogh dnia Apr 29 2007, 12:16 PM napisał

Też dawno nie grałem, ale...

Upiorna Brama?...

[post="60010"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Właśnie, dzięki xD
Odpowiedz
Pancerz najlepiej zdobyć w Ebonheart(mam na myśli wspaniały Kirys bogów) wystarczy tylko otworzyć zaklęciem zamek. Co do reszty uzbrojenia to tak jak pisali wyżej warto jest rabować, plądrować i zabijać. Mało chwalebne ale bardzo opłacalne. O ile się nie mylę, gdzieś na północnych wyspach jest jaskinia, gdzie przesiaduje spora grupka rabusiów, wyposażona w same ebonowe pancerze. Warto zatem tam powędrować
Odpowiedz
Kirys Bogów jak dla mnie to jedne wielkie gówno.Osobiście bym nie radził go zabierać z tej jaskini.Sam bym zaklną lepszy pancerz.Więc co do pancerza to radził bym samemu zaklnąc albo przyłączć się do świątyni i tam dostać Ebonową Zbroje albo poszukać Smoczego Kirysu.Dobrą zbroją jest Skóra Hiricina w szafie u Fyra.
Odpowiedz
Powiedzmy sobie szczerze. Nie ważne jest jaki masz pancerz czy zbroję tylko ich magiczne właściwości. Najwspanialszym z przedmiotów jest pawęż daedryczna. Dzieki jej ładunkowi miałem kameleona 70%. Z odpowiednim pasem i pierścieniem samoróbkom nikt nie stanie ci na drodze
Odpowiedz
Ja polecam Topór Wiecznego Ćpuna:
Leży w....
.........w umiejętności zaklęcia deadrycznego cięzkiego topora ładunkiem ok 90 punktów od ognia:D
Po dobrym zamachu każdy klęka...
Idąc po trupach do celu
Ludzie nie zrobią przystanku
By za Tobą się obejżeć
MASZ TO JAK W BANKU
Odpowiedz

Użytkownik Messenger of death dnia Tue, 08 May 2007 - 22:54 napisał

Ja polecam Topór Wiecznego Ćpuna:
Leży w....
.........w umiejętności zaklęcia deadrycznego cięzkiego topora ładunkiem ok 90 punktów od ognia:D
Po dobrym zamachu każdy klęka...

[post="63673"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Eeee... Co?...


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Uzbrojenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...