[TESIII] Rasy

Jaką rase najbardziej lubicie??

Nord (23 głosy [20.18%])
Mroczny Elf (27 głosów [23.68%])
Wysoki Elf (4 głosy [3.51%])
Ork (12 głosów [10.53%])
Breton (7 głosów [6.14%])
Redgard (16 głosów [14.04%])
Leśny Elf (8 głosów [7.02%])
Cesarski (10 głosów [8.77%])
Argonianin (4 głosy [3.51%])
Khajit (3 głosy [2.63%])
Ja najbardziej lubię Dunmerów. Sam gram mrocznym elfem - połączeniem wojownika z lekką domieszką maga.
Wątłe płomienie duchów snują się niczym całuny
Dymy i cienie u stóp Czerwonej Góry

Łuki i iglice znaczą kamienne sale
W mrocznej poświacie duchów umarłych

Krew zniszczonych palenisk i domów
Spływa rzekami w czerwieni, wykwita fontannami

Zduszeni pośród szklanych mocą umysłu wzniesionych ścian
Pokonani gospodarze drzemią w popielnych łożach

Kiedyż powstaną ze snu?
W jakimż tyglu ich dusze znów życiem zapłoną?

Jak długo jeszcze pod czerwonymi chmurami
Płonąć muszą migoczące ogniska straży?

Ileż trzeba żywotów pełnych trudu i łez
By na zawsze zamknąć ich grobowiec?
Odpowiedz
Bretoński mag, o magii "bardziej niebezpiecznej niż najsilniejsze nawet ostrze" - po prostu postać taka pasuje do mego sposobu odgrywania i najbardziej się z mieszkańcami Wysokiej Skały utożsamiam, nawet jeśli pod względem poziomu trudności zmagań oraz jej rzeczywistej efektywności pozostawia wiele do życzenia
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Bardzo lubię Nordów.. mają wspaniałą kulturę i bardzo dobre premie
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
Ja sam grę przeszedłem czterokrotnie... potężnym redgardzkim szermierzem, bezlitosną i waleczną Nordką, przebiegłym bretońskim magusem i tejże samej profesji mrocznym elfem. I cóż, przyznać muszę, że równie wspaniale grało mi się całą czwórką, jednakże do czasu. Gdy doszedłem już do pewnego charakterystycznego momentu w grze (kiedy przedarło się już przez wątek główny, większość zadań pochodzących z organizacji i czas wolny spędza się głównie na poszukiwaniach starożytych artefaktów), można rzec że nie mogłem patrzeć na swoją wojowniczą mordę dwóch pierwszych wcieleń Hortatora Nerevara Inrodil . Naprawdę, gra postacią łatwą w prowadzeniu i rozgramianiu coraz to kolejnych wrogów (ostatnim razem, gdy grę przechodziłem Dunmerem na poziomie trudności 100 i często, np. w Twierdzy Smutku czekały mnie naprawdę trudne wyzwania, o których nie marzyłem nawet grając poprzednimi postaciami) jest przyjemna, ale podług mojej opinii nie daje takiej satysfakcji, jak możliwość wcielenia się w swoje "cyfrowe alter - ego) (lekko zalatuje Matrixem, ale jest to właściwie prawda) oraz powolne i trudne, acz satysfakcjonujące zapisywanie swej osoby na kartach historii Morrowind...
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Mi najbardziej pasuje Nord chodź nie jest za mądry ale najładniejszy ze wszystkich ras.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Zgadza się, tylko należy jakowe mody/patche zainstalować, gdyż w przeciwieństwie to takiego na przykład NWN włosy postaci, że się tak wyrażę "kudłatych" (nie długowłosych, czyli na przykład związanych w kucyk) po założeniu hełmu wciąż są wyświetlane i mogą czasami nawet go przebijać
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Moją pierwszą postacią, którą udało mi się przejść grę był leśny elf(a dokładnie elfka), a wybrałam ją bo wydawała mi się najmniej brzydka Oczywiście nie było to w ogóle praktyczne, więc kiedy zaczęłam grać kolejny raz zdecydowałam się na Norda - wojownika. Tym razem było mi o wiele łatwiej, dlatego ta rasa wydaje mi się najwygodniejsza.
Odpowiedz
Orkowie są najlepsi!!!!! Gdyby w innych grach był do wyboru ork na pewno bym go wybrał ( na pewno takie są ale ich niestety nie mam )


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Najlepszą rasą są dla mnie redgardzi . Ta ciemnoskora rasa jest dobrze przystosowana do walki fizycznej.
Zawsze wybieram wlasnie ją bo ie lubie byc magiem.
Po prostu jestem kaszana w specjalnosci magicznej. Zawsze wole machac mieczem.
Życie to jeden wielki Rpg a ja jestem jego cząstką
Odpowiedz
orkowie sa najlepsi, jak ork wojownik dopadnie topor...
Odpowiedz
mroczne elfy...dobry mieczyk trochę magi i naprawdę się miło gra:)Nordowie też są spoko:)
Odpowiedz
Mroczny Elf, w każdej grze to moja ulubiona rasa. Poza tym tutaj najbardziej pasuje do fabuły i do świata. A co do walki, to każdego da się wymasterować
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
eee tam najlepszy jest Khajit najfajniej wygląda i wogule , może nie jest wojownikiem ale genialnie gra sie nim jako złodziej ;D
Odpowiedz
Fajny jest, poza tym lubie Khajitow i Argonian, dla nich jestem abolicjonistą
Ale niestety zwierzęce rasy nie mogą nosić pełnych setów... Argonianie maja fajny głos
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
jedynie nie mogą butów i zamkniętych hełmów nosić , ale już otwarte tak (przynajmniej kot ) ja przelazłem morro+try+bood kotem (zrobiłem pół łucznika pól złodzieja ) i miałem wszystkie te najlepsze artefakty i nikt mi nie podskakiwał .
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Rasy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...