Klawiatura

Jaką macie klawiaturę?
Ja płaską i nie żałuję (kiedyś miałem taką zwykłą ) - szybciej się pisze A te gumowe to podobo w ogóle słabe, bo trzeba mocno naciskać i w sam środek klawisza
A jakie wy macie i co o nich myślicie?


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Zwykła, wypukła. Wolę taką niż te płaskie, bo mi trudno klawisze zlokalizować <_<

A te gumowe są tylko dla flejtuchów, bo poza niewątpliwą zaletą niebrudzenia się innych nie znam I głupio siępisze na niej, mieliśmy taką w szkole - nie dość, że trzeba strasznie mocno naciskać na klawisze, to jeszcze miejsce nacisku jest różne dla każdego klawisza praktycznie - albo środek albo róg, albo bok... Ble.
Odpowiedz
Ja wszędzie gdzie się da mam zwykłą klawiaturę. Tylko w laptopie jest płaska i cholernie nie wygodna. Chyba jeszcze nigdy za pierwszym razem nie napisałem na niej "ą":P.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Serio? Dla mnie właśnie zwykła była niewygodna - jak przesuwałem po niej palce, żeby wcisnąć inny klawisz, to mi się przez przypadek naciskały inne i wychodziła masa literówek A w płaskiej nie ma takich "podwyższeń" i - przynajmniej mi - łatwiej się pisze.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
obecnie posiadam (to już 2 rok) - Logitech-a Ultra X-sa - klawiatura "laptopowa",
na bardzo wysokim poziomie, cena była również wygórowana ale naprawdę warto!
polecam każdemu - ahhhhhhh te bezszelestne klawisze :*
Odpowiedz
← Karczma

Klawiatura - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...