[NWN2] Problem z kopalnia

Witam. Mam jeszcze jeden problem. Jak mam ta swoja siedzibę już no i zakładam ze tam trzeba czekać aż będzie 100% jak sie pytam o raport tyle, że wcześniej trzeba dać tym swoim ludziom bronie itp. No ale do tego trzeba znaleźć ta kopalnie żeby materiały były no i tu problem, gdzie ją znaleźć?? Z góry dziękuje.
Odpowiedz

Użytkownik qra dnia Mar 22 2007, 10:36 PM napisał

Witam. Mam jeszcze jeden problem. Jak mam ta swoja siedzibę już no i zakładam ze tam trzeba czekać aż będzie 100% jak sie pytam o raport tyle, że wcześniej trzeba dać tym swoim ludziom bronie itp. No ale do tego trzeba znaleźć ta kopalnie żeby materiały były no i tu problem, gdzie ją znaleźć?? Z góry dziękuje.

[post="56715"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



musisz spotkac i zaprosić do współpracy dwie osoby. pierwszą jest górnik ze Studni Szarej Sowy, a drugim panna, ktora szuka zajęcia jako górnik i chyba spotyka się ją w Port Last. Będą czekać przed wejściem do Warowni po lewej stronie. Po drugie podczas podróży musisz "odkrywać" zloża rudy przez ich dotykanie. Niektóre są "male", a niektore "duże". Jak już je "poodkrywasz" to porozmawiaj o nich z gornikami, a oni wyruszą i będą z nich czerpać dla ciebie material na zbroje i miecze. Gornika ze Studni nie zapraszałem, a i tak się sam pojawił (jak Studnia zniknęła z mapy świata), bo stwierdzil, że tam jest zbyt niebezpiecznie
Odpowiedz
Dzięki:) no tylko hmm jak chodziłem po świecie to nigdzie nie spotkałem takich właśnie złóż.. gdzie takie są mniej więcej?
Odpowiedz

Użytkownik qra dnia Mar 24 2007, 01:04 PM napisał

Dzięki:) no tylko hmm jak chodziłem po świecie to nigdzie nie spotkałem takich właśnie złóż.. gdzie takie są mniej więcej?

[post="56780"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



o. są wszędzie. To takie świecące części skał. jak najedziesz kursorem to zachowa się inaczej niż w przypadku zwykłej skały. Są wszędzie. Musisz dobrze szukać. Jedna dla przykładu jest na samym końcu groty, w której znajdujesz sfery ognia, które są potrzebne żeby wysadzić zawalone glazy po drodze do jaskini Kościożujów.
Odpowiedz
Nie wiem jak ja to robie ale nie umiem znaleźć a tam gdzie pisałeś to nie mogę wrócić bo jestem już w 3 akcie i tam nie da sie iść..

[Dodano po chwili]

No i już znalazłem:) jedno złoże było w miejscu gdzie jest czerwony smok a drugie jest tam gdzie czarne smoki:) tyle ze właśnie kursor po najechaniu zachowuje sie normalnie:) tylko trzeba podejść bardzo blisko to tego i wtedy zalicza za znalezione. Ale dzięki za pomoc:)
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem z kopalnia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...