Problem z WoW'em

Mam nast problem:

Gdy pokazuje mi się menu główne to mi się komp zawiesza. Jeśli mam więcej szczęścia to mi wejdzie do menu wyboru postaci, ale tam znów mi się zawiesza. Jeśli mam jeszcze więcej szczęście to uda mi się zalogować, ale gdy pasek stanu wczytywania dojdzie do 100% komp się zawiesza. Jeśli mam bardzo dużo szczęścia, to wejdę do gry, ale! czasem mi się zawiesza gdy pojawi się postać. WTF!?

Czasem pokazują się artefakty:



Mam kompa:

Proc: 1200 athlon
512 mb ramu
Karta g: Geforce 2 mx 100/200

Najlepsze jest to iż przed formatem też się tak robiło. Mój kuzyn ma podobnego kompa (geforce 2, 512 mb ramu) i chodzi mu dobrze.

Za pomoc z góry thx

PS. Ten problem mnie doprowadzi do szału.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
W głównym katalogu mam tylko folder WTF, cache i Addonów nie mam. Gram na servie gdzie nie wrzuca się addonów.

Usunąłem WTF, nie nie dało ;/
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Mam problem.
A mianowicie, posiadam wow ver us, i tu pojawia się moje pytanie. Czy bedzie mi działał wow jeśli zainstaluje TBC w ver ENG?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
XP professional, a czy to wogóle ma jakąś różnice na jakim działam?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Nie ma żadnej różnicy jaki masz system.

Jeżeli nie pomaga grzebanie w plikach już po instalacji gry oznacza o tylko iż albo masz dupnięty patch albo jakiś pliczek uszkodzony na instalce.

Ja posiadam:

Athlon 1,7
GF 440mx
256 ram

i wszystko działa poprawnie. Pozatym z tego co pamiętam Ven to wcześniej graliśmy razem na jakimś serwie 2.0.1 nieprwadaż?

Może pożycz od znajomego WoW'a + patcha i zainstaluj. Zapewne występują u ciebie jakieś błędy w folderze data ;]

Cytat

Gdy pokazuje mi się menu główne to mi się komp zawiesza. Jeśli mam więcej szczęścia to mi wejdzie do menu wyboru postaci, ale tam znów mi się zawiesza. Jeśli mam jeszcze więcej szczęście to uda mi się zalogować, ale gdy pasek stanu wczytywania dojdzie do 100% komp się zawiesza. Jeśli mam bardzo dużo szczęścia, to wejdę do gry, ale! czasem mi się zawiesza gdy pojawi się postać. WTF!?


Ten problem już niet istnieć, od wiele księżyców temu
Teraz mam pytanie o ver językowe wowa. No ale już się dowiedziałem.
Znalazłem ciekawe 2 servery, ale żeby grać musisz mień dodatek
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Bleh. Bawić sie z dodatkami.

Nawet mangos 1.12.2 nie działa na tyle dobrze żeby można było cieszyć się grą w 100%, a nie mówiąc o tbc i 2.0.5.

Ja tam bym sie wstrzymał na twoim miejscu z tym tbc

Ty, ale ja nie. Wolę działający w 50% tbc niż 50% zwykły.

A propos, na jakim servie grasz? To był jakiś polski, czyż nie? podaj namiary
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Ej zainstaluj najnowsze sterowniki do karty i naprawi się grafika . Tutaj znajdziesz najnowsze sterowniki : Tutaj
http://wow.twinblades.nazwa.pl/index.php?&...login&fromreg=1

Jeden z lepszych serwerów na jakim grałem. Niestety ma 2 problemy, które przydałoby się wyeliminować :]

Minusy:

1. Często jest DC. Spowodowane używaniem zbugowanych skilli przez bezmózgich graczy.
2. Admin ma troche mało czasu na zajmowanie się serwerem i jest strasznie sceptyczny do wybierania pomocników ;p

Plusy:

Regularnie jest wgrywany nowy rev mangosa gdy poprawia gre w stosunku do poprzedniego i jeżeli gracze się zgodzą.

Jest bardzo fajny dedyk. Ja osobiście przy 200 osobach online mam ping 60.

Spox, ale aktualnie jest zamknięta rejestracja kont ;p
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
I dobrze. Człowieku jakbyś zobaczył co się działo tydzień temu zanim zamknęli... Setki n00bków biegających i błagających o kase na dodatek spamuących kanały swoją głupotą i dysortografią. Ja z nerwów miałem chyba na ignorze połowe graczy serwera :E

Może uda mi się załatwić Ci konto Mam 3 konta jeżeli tych 2 zapasowych nie usunęli przy clean upie to chętnie oddam haslo etc.

O thx
Fala nooooobów zalewa także inne servy, a co najbardziej boli 80% to polacy ;/ Na pewnym servie już nawet zbanowali IP polaków.
Daj znać jak ustalisz czy masz te konta;)
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
A ja tak zapytam, żeby nowego tematu nie zakładac.

Otóż kiedy zaczynam grę, loguję się na serverze, wchodzę postacią do świata gry, wszystko jest cacy, lokacje normalnie są, ale nie ma żadnych NPCów ani mobów. Pytam, czy może to byc związane z jakimś brakiem plików czy po prostu chodzi o sam server?
To jest błąd serwera. Może to być spowodowane 2 rzeczami.

1. Zaraz po wejściu masz mega laga i nie widać npc bo nie ma możliwości zespawnowanie się ich.
2. Jest to jakiś beznadziejny rev mangosa [widziałem taki tylko raz gdy w całym Deathknell na starcie undeadow nie bylo ani jednego npc.]


@Ven

Cytat

Fala nooooobów zalewa także inne servy, a co najbardziej boli 80% to polacy ;/ Na pewnym servie już nawet zbanowali IP polaków.


A dziwisz sie? Polacy to najwieksze skurwysyny za przeproszeniem jezeli chodzi o gre w WoW. Wiekszosc z nich gdy pierwszy raz ma stycznosc z ta gra zachowuje sie arogancko jakby wszystko im sie nalezalo i wogole byli niewiadomo kim. Taka prawda. Na hav0cu bylo kupe takich osob. Na TBR rowniez jest pelno. Tych wartosciowych mozna policzyc na palcach obydwu rak.

Przyklad:

Cytat

55xxx4: (11:50)
a teraz moze?
no nic napisze o chodzi
(11:55)
gram na serverze tam Twin blades gdzie jestes gm, no i grałem paladynem zrobilem 37 lv, to moj pierwszy raz kiedy nim gram i nie przypuszczalem ze tak nudno i monotonnie bedzie sie gralo , gra nim polega na wrzuceni seala waleniu moba i od czasu do czasu uleczenia sie. Jak gram to najczesciej cos jem bo w walce niewyrabiam z nudy hahha .mam do ciebie wielka prosbe strasznie, ja bym ci pokazal tego paladyna ze mam 37 itd usunal bym go i zrobil warriora , dal bys mi ten sam lv? niechce juz przedmiotow itd... tylko lv . bo naprawde nie wyrabiam , a tyle nieprzespanych nocy itd zeby wbic ten lv a teraz jak pomysle , ze ktorys raz z kolei mam zaczynac od poczatku to słabo mi sie robi sad.gif
Ja: (14:01)
niestety nic nie poradze
nie moge tak robic
55xxx4: (14:12)
dlaczeog
przeciez to tylko lv
Ja: (14:12)
nie moge
55xxx4: (14:12)
niemasz gm stopnia 2?
Ja: (14:13)
mam stopnia 3
55xxx4: (14:13)
no to luzno mozesz
Ja: (14:13)
nie moge
55xxx4: (14:14)
daj jakis namiar na cwniaka
Ja: (14:14)
nie moge
podawac jego nr gg
55xxx4: (14:14)
dlaczeog
(14:15)
daj spokoj
Ja: (14:15)
to Ty daj spokoj ...
55xxx4: (14:15)
ja ?
z czym
pisze jak czlowiek , a ty ze niemozesz
mow ze niechcesz a nie niemozesz
Ja: (14:16)
kurna ...
55xxx4: (14:16)
ty stary
Ja: (14:16)
czy ja pisze nie wyraznie, krzywo czy po chinsku ?
NIE MOGE
55xxx4: (14:16)
nie mysl ze ja ci bede tutaj sie klanial nisko bo masz gm czy cos haha bo to smieszne
uderza wam do glowki a huja robicie panowie gm wink.gif
no nic narka
Ja: (14:17)
pfft
to masz ostro
kto do huja kaze Ci sie klaniac sie nisko ?
55xxx4: (14:17)
zgrywasz cwancora bo masz gm a chlopaku masz 17 lat daj spokoj
dobra k*** nie chce mi sie z toba rozmawiac
(14:18)
mowilem juz nara i h***
Ja: (14:18)
to elo
a h*** Ci do mojego wieku ?
moja sprawa ile mam lat a Ty tupiesz nozkami w podloge bo nie moge spelnic Twojej prosby ? i Ty czepiasz sie do mojego wieku ...
55xxx4: (14:19)
hahahahahahahaha
(14:20)
ta idz sobie zjechac na recznym bo cocs ci sie w baniaku pierdoli
nara pajacu


Rozmowa GM'a z TBR z jednym z niewdziecznych graczy.

Mam pytanko.Jak włanczam Wow mija mi filmik i wchodze do menu wpisywania loginu i chasła to mi sie komp restartuje.Wczesniej tak nie było tylko od jakis 2 dni.Czym to jest spowodowane i jak moge ten bład usunac?reinstalacja Wowa nie pomaga.Dodam ze po zeskanowaniu dysku wyskakuje mi napis bład w folderu WTF.
Skoro tak mówisz to spróbuj skasować folder WTF i WTB. Nie rób kopii zapasowej ani nic w tym stylu. Utworzą się one ponownie po wejściu na dany serwer.

← World of Warcraft
Wczytywanie...