Przeglądarka

Cytat

Wniosek? Was nic nie przekona do zmiany przeglądarki tongue.gif Też kiedyś tak miałem, ale się odważyłem i nie żałuję. Zresztą jak wam się nie podoba FF, to macie jeszcze Operę.


A po co mu zmiana skoro jest mu dobrze z IE, nie ma wirusów, tudzież innych błędów ? Ja dopiero zmieniłem przeglądarkę kiedy IE zaczął mi poważnie "bzikować" i robić wiele nieprzyjemnych rzeczy. Gdyby nie to nadal pewnie bym na nim jechał, a jak FF będzie mi odpierdzielał takie cyrki jak IE to po prostu zmienię przeglądarkę na inną dopóki ona mi nie zacznie pasować i.t.d., proste...

Jak dobrze chronisz komputer różnymi programami i swoim zdrowym rozsądkiem, to każda przeglądarka jest bezpieczna - co dowiódł ci Ekhtelion
Odpowiedz
Heh... Mnie w głównej mierze przekonały opinie internautów, ale wy jak chcecie... Ja już zapewne w życiu nie wrócę do IE, od kiedy odkryłem FF. No chyba że IE w wersji dwieście ileś nadąży za pozostałym światem Zresztą i tak uważam FF za bezpieczniejszego, przede wszystkim daltego, że Mozilla daje 500 dolarów każdemu, kto wykryje w kodzie źródłowym programu jakiś poważny błąd, dlatego poprawki pojawiają się zwykle już dzień po znalezieniu błędu.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Mar 21 2007, 10:08 PM napisał

Hehe:

http://www.maxior.pl/?p=index&id=40963&18

[post="56663"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



no i powiedz mi - dlaczego nie tworzą reklam promujących oprogramowanie inne niż bill-a w Polsce?
połowa polaków w ogóle nie wie że istnieje coś poza windowsem i internet explorerem. ;/
Odpowiedz
← Karczma

Przeglądarka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...