[FT] Od przepychacza do Działka Gaussa

Witam! Kiedy zobaczyłem ilość tematów na temat Fallout: Tactics, to myślałem że... nie pamiętam co myślałem, ale to było coś w stylu: "Dlaczego tak tu pusto?" Więc postanowiłem trochę ożywić ten dział.

Tak jak w nazwie tematu: Jakie są wasze ulubione bronie, i dlaczego to akurat Browning M2? Żarcik. A tak na serio: Jakie są wasze ulubione bronie, i dlaczego?

Więc moje ulubione bronie:

1. FN FAL - Dałem go mojej postaci (snajper) bo czasami trzeba stanąc z wrogiem twarzą w twarz! A wtedy trzeba puścić takiemu komuś serię. I tu wkracza FN FAL: Zadaje spore obrażenia, fajnie wygląda, nie najgorszy zasięg i przede wszystkim jest na amunicje 7.56mm (taka sama jak do snajperki, więc nie musze nosić różnych rodzajów pocisków)

2. Pancor Jackhammer - Zawsze daje go Zszywaczowi: z percepcją 4 snajperka mu sie nie przyda, a na bliski dystans zadaje toto duże obrażenia. I może strzelać serią! Jedyny minus jest taki, że nie za dużo amunicji do tego jest, i trzeba ją oszczędzać
War... War never changes...
...A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...
Odpowiedz
Moje ulubione bronie to ciężkie spluwy ! Browning M2 i Vinigator Miningan !! Chociaż M72 Gas Rifle Tez jest fajowa ! Te pukawki są extra zarówno w poprzednich częściach!
Ps. Bardzo skuteczne na sieci
Odpowiedz
Nie było żadnych podobnych tematów?
Wydaje mi się, że można rozróżnić bronie, które mi się podobają, a które są dobre.
Browning byłby w obydwóch tych kategoriach, ciężki, ładnie wygląda i szerzy zniszczenie zwłaszcza na najkrwawszych animacjach. W rękach kogoś, kto ma np. 300 do ciężkich broni i wali 90% serią na cały ekran to to jest potęga. Amunicja wcale nie taka rzadka, więc się opłaca. Wspaniale wygląda tłumek ludzi lub mutantów poranionych, który biegnie w twoją stronę i dostaje serię. Zazwyczaj zostaje pół twarzy, lewa część klatki piersiowej i prawa łydka
Pancor Jackhammer jest dobry, chociaż mi się nie podoba estetycznie. Na bliski dystans seryjka wspaniała rzecz. Zwłaszcza z elektrycznymi nabojami na roboty.
Pulse Rifle - wspaniała plazmówka, która może robić za snajperkę. Jedna z moich ulubionych broni.
Obrotówka Gaussa - jak już to dostaniesz i będziesz miał amunicję, która jest raczej rzadka, to każdy wymięknie. Pogrom totalny, ale nie można strzelać z leżącego.
Rakietnica - broń chyba przez niewielu doceniana, a z dobrą postacią, kończąca szybko potyczki. Na multiplayerze nieodzowna, wykańczająca większość osób, które nie wiedzą co dobre.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Najwspanialsze są wszystkie bronie energetyczne !! Karabin plazmowy i laserowy to jedne z najpiękniejszych cacek(chodzi mi o to jak je kubie, a nie o ich siłę). Fajna jest też snajperka i FAN FN
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
No tu się zgodzę z VEGA - w tej części raczej to te pulsacyjne rządzą...
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
← Fallout

Od przepychacza do Działka Gaussa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...