[BGII] Zadanie Edwina

Robił ktoś z was zadanie dla Edwina ze "zwojem nicości"?? Ja robiłem za każdym razem jak go mailem (oprócz ostatniego razu) i jak się zamienia w kobietę to nie wiem jak go odmienić!! Jest wogóle na to jakiś sposób ?? Jeśli go znacie to podajcie
Czekać Rzecz jasna chodzi też o dialogi. W razie kłopotów podałem gdzieś na forum kod na ich przyśpieszenie. Mnie się udało go odmienić, ale do tego czasu sporo osób mu "dokuczało" odpowiednimi przycinkami
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
A możecie przypomnieć, o co z tym zadaniem chodziło i gdzie był ten zwój? Bo nie pamiętam za bardzo...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Nie pamietam dokładnie ,ale chyba w Dzielnicy Cmentarnej w jednym z grobów znajdziemy ten zwój. Edwin przez jakiś czas będzie go rozszyfrowywał a potem użyje, co zmieni go w kobietę
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Ja pamiętam, że Edwin odkrył sposób na uaktywnienie zwoju nicości po wyjściu z Podmroku i już wiesz co się z nim stało :'/ Pomyślałem no nic będę miał nową babę w drużynie, gram dalej. Po kompletnym unicestwieniu Bodhi postanowiłem porozwiązywać wszystkie zadania przed przyjściem do tego wielkiego miasta elfów (oni zawsze mieli takie strasznie pokręcone nazwy). Po porozwiązywaniu różnych pierdółek w Athkatlcie i twierdzy, postanowiłem złożyć wizytę na Wzgórzach Wichrowych Włóczni pewnemu smokowi, któremu obiecałem śmierć - mianowicie Firkraagowi. Jakież było moje zdziwienie gdy po wejściu do legowiska owego smoka spotkałem maga, który miał widocznie coś do Edwina (wcale się mu nie dziwie ) i postanowił go zabić jakimś straszliwym czarem. Jakiż pech spotkał zabójcę, bo owy śmiertelny czar spowodował powrót Edwina do rodu męskiego Potem formalności w sensie dokopania zabójcy i tyle. Tylko nie wiem czy ten mag nie pojawia się po pewnym czasie w różnych miejscach, czy też tylko tam go zawitamy ? To już musisz sam sprawdzić :-/ Tym niemniej powodzenia, bo Edwin w wersji żeńskiej to już nie to samo
ja też spotkałem tego maga w tym miejscu co Tokar
Dzięki! Ja zawsze zabijałem Firkraaga przed pójściem do Podmroku i nie wracałem w tamto miejsce z Edwinem ! Z pewnością tam sie pojawię ! Zgadzam sie, że Edwin kobita to nie to samo! Zachciało mu sie zwoju nicości
to nawet fajny pomysł twórców gry, zrobić z wielkiego zarozumialca kobietę, szkoda tylko że pozostaje ten niesmak że w dróżynie się trzyma jakiegoś obojniaka czy transwestytę

[font="Impact"]Problem rozwiązany, temat zamykam, bo zrobi się tu offtop - Tokar[/font]
← Baldur's Gate
Wczytywanie...