[GII] problem u lobarta

witam mam problem paladyno w miescie hmm...ingam czy jakos tak mowi o dowodcy orkow kolo farmy lobarta. szukalem szukalem znalazlem nawet jaskinie z jajem smoka ale tego orka nie moge znalezc prosze o pomoc. a musze go zalatwic

[Dodano po chwili]

czy moze mi ktos pomoc??
Odpowiedz
Orkowie nie są koło farmy ale NA farmie i jest ich tam nie mało. Trudno ich przegapić.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
dobrze wiem przed farma na sciezce jest i ch tam sporo i w takim dole sa orkowie z goblinami ale mi chodzi o jakiegos dowodce ktory jest gdzies schowany nie moge znalezc ktos mi mowil ze za jakimis skalami ale nie wiem gdzie dokladnie
Odpowiedz
Nie chodzi o tą grupę orków koło farmy. Dowódca orków jest w jaskini, nieopodal miasta. Wyjdź bramą prowadzącą na farmę i skieruj się na prawo. Przejdź kawałek przez las, jak natkniesz się na grupkę goblinów do udaj się znowu na prawo. Będzie tam droga, która zaprowadzi Cię do jaskini. Właśnie tam siedzi ten śmierdziel . Tylko radzę uważać, ma silną obstawę a i on sam do cherlaków nie należy .


Odpowiedz
kurcze i tu sie sprawa komplikuje czy ty mowisz o polkowniku w jaskini kolo portu ?? wiem zalatwilem durnego na poczatku ma 2 hersztow potem chyba 1 i jednego kolo siebie mocni ale i tak ich zalatwilem. mi ten paladyn u hagena powiedzial i jakiegos szukalem rozejrze sie jeszcze tak jak moqisz moze znajde bo hjesli chodzi ci o tego z mapa to mowie ze go zalatwilem;/
Odpowiedz
Tak, chodziło mi o pułkownika, bo o nim mówił ten paladyn stojący obok Hagena (nie pamiętam imienia). Żadnego innego zadania dotyczącego przywódcy orków sobie nie przypominam. Oczywiście nie licząc zbierania pierścieni orkowych hersztów . Także nie wiem o jakie zadanie Ci chodzi, niestety nie mogę pomóc.


Odpowiedz
;/ zabilem polkownika ale nie mam zaliczonego zadania...fdobra bede probowal dalej dzieki za pomoc
Odpowiedz
Chyba wiem w czym tkwi problem. Rozumiem że zabrałeś mapę ze zwłok pułkownika. Ale czy obejrzałeś ją? . Musisz na nią zerknąć i dopiero wtedy pójść do paladyna z wieścią o wykonanym zadaniu.


Odpowiedz
a wiesz ze to mozliwe...kiedys w necie ja oblookalem i wiedzialem i z pamieci i ch wyrznalem musze sprawwdzic
Odpowiedz
proszę napisz DOKŁADNIEJ gdzie było te jajo
Odpowiedz
NIEJESTEM PEWNY ale to bylo gdzies kolo zamku chyba tam gdzie siedzi lster tylko znacznie glebiej w lesie biegalem na eliksirze szukajac pulkownika i nie wiedzialem gdzie zaszedlem
Odpowiedz
Po kolei. Idziesz od wieży xardasa, z miejsca gdzie zaczynałeś grę. Biegniesz ścieżką i odbijasz w lewo w stronę jeziorka. Tam znajdziesz wejście do jaskini. Wchodzisz do niej i po krótkiej eksploracji znajdziesz wyjście po drugiej stronie. Schodzisz w dół ścieżką i trafiasz do lasu gdzie spotykasz Lestera. Idziesz dalej przez ów las aż dojdziesz do jaskini. Przed nią trafisz na krwiopijcę i kilka szczurów. W niej znajdziesz nagrobek jakiegoś nieszczęśnika a za nim jajo smoka. Mam nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe.


Odpowiedz
oczywiście,dzięki fajne te forum niż tamte forum na którym byłem..
Odpowiedz
a co do tych orkow to zeby wykonac cale zadanie to musisz wybic wszystkich orkow ktorzy sa zaznaczeni na mapie polkownika
Odpowiedz
eee... nieśmiertelny? To na konsoli wpisz kill i umrze hehe
Odpowiedz
← Gothic

problem u lobarta - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...