[BGII] Romans z Aerie

Witam wszystkich.
Mam pytanie, wiem ze byl tu temat o romansach ale no moje pytanie opiera sie na tym, ze:
romansuje sobie z Aerie i w tej chwili jestem w podwodnym miescie i Aerie juz dosc dawno jeszcze przed czarowiezami chciala sie ze mna przespac na co ja odpowiedzialem tak jak trzeba, czyli ze to nie jest milosc i nie teraz ;p wiadomo
i mam pytanie, czy to juz jest koniec dialogow romansowych w baldurze i nastepne sa dopiero w tronie bhaala??
Bo Aerie juz sie nie odzywa w ogole, wiec mam nadzieje ze odpowiecie mi
Pozdrawiam
Nie bajera jeszcze będzie. W tronie to wiem, że dzieciaka można z nią mieć. A teraz jeszcze będzie sie kleiła. Tylko jedno zastrzeżenie. Jak to to nie jest miłość i nie tera. Trzeba było korzystać.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Użytkownik Ornikiel dnia Mar 10 2007, 07:28 PM napisał

Nie bajera jeszcze będzie. W tronie to wiem, że dzieciaka można z nią mieć. A teraz jeszcze będzie sie kleiła. Tylko jedno zastrzeżenie. Jak to to nie jest miłość i nie tera. Trzeba było korzystać.   

[post="56096"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Hmmm a to mozliwe ze bym tak dlugo czekal??
Bo probowalem wpisywac np ten kod na dialogii ale nie wiem czy w ogole dziala, bo nic sie nie dzieje.
Moze dopiero jak wyjde z tego miasta podwodnego to ona cos powie?? ale w sumie tak to by powiedziala wczesniej w Brynnlaw.
Co robic??
Czekac??
Twórcy gry chyba poszli w realizm. Dojdziesz za kobietą? Czekaj, cóż ci pozostaje Ostatecznie możesz ją zmienić na lepszy model
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Kod na dialogi działa - czasem trzeba odpocząc a czasem - po prostu nie ma nowych lini dialogowych i trzeba grać dalej. Ten romans skończyłem - bez obaw wszystko się uda. Trochę współczucia i jak to już bywa z Aerie - daj jej czas, by się pozbierała:)
Na pewno dialog jest w Suldanesselarze - w pałacu przed wejściem do lokacji z drzewem życia. Tam rozmawiasz z każdym z towarzyszy i będzie dialog z Aerie. Potem w Piekle mówi, że z Tobą pozostanie itd - a potem to już w Tronie Bhaala.

Kod powtarzam dla pewności:

CLUAConsole:AdvanceRealTime(50000) - sprawdziłem i działa.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Generalnie po odmowie na seks z Aerie powinieneś mieć jeszcze kilka z nią dialogów, ale niezbyt istotnych. Najważniejsze jest to, żeby pojawiła się scena przed walką z Irenicusem, kiedy to każdy z twoich towarzyszy z drużyny bąknął kilka krzepiących słów. Wtedy właśnie rozmawiasz z Aerie (komentarz, że wasz związek nie jest jeszcze kompletny i że tego żałujecie), która mówi bardzo słodkie słówka i patrzy się na Syna Bhaala tymi swoimi wielkimi ślepkami. Jeżeli masz ten dialog - wszystko jest ok, a kontynuacja będzie w Trąbalu.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Użytkownik Kleantes Yauntyrr dnia Mar 11 2007, 10:47 AM napisał

Kod na dialogi działa - czasem trzeba odpocząc a czasem - po prostu nie ma nowych lini dialogowych i trzeba grać dalej. Ten romans skończyłem - bez obaw wszystko się uda. Trochę współczucia i jak to już bywa z Aerie - daj jej czas, by się pozbierała:)
Na pewno dialog jest w Suldanesselarze - w pałacu przed wejściem do lokacji z drzewem życia. Tam rozmawiasz z każdym z towarzyszy i będzie dialog z Aerie. Potem w Piekle mówi, że z Tobą pozostanie itd - a potem to już w Tronie Bhaala.

Kod powtarzam dla pewności:

CLUAConsole:AdvanceRealTime(50000) - sprawdziłem i działa.

[post="56107"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Aha no to zobacze bo juz niedlugo bede przed wejsciem do piekiel.
A jak pozniej ustawic w tronie bhaala, zeby romans dalej byl kontynuowany??
Pozdrawiam
Najprostszą metodą, aby nie było żadnych zwisów w romansach jest instalacja moda ease-of use. Zresztą nawet bez tego romans z Aerie jest najprostszy i najmniej zabugowany. W Trąbalu już po godzinie gry avarielka powinna się odezwać po raz pierwszy, a niebawem winna zaproponować spędzenie wspólnej nocy na poważnie. Mi się to przytrafiło w tunelach miejskich. I też było fajnie...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Użytkownik Hawkwood dnia Mar 11 2007, 11:30 AM napisał

Najprostszą metodą, aby nie było żadnych zwisów w romansach jest instalacja moda ease-of use. Zresztą nawet bez tego romans z Aerie jest najprostszy i najmniej zabugowany. W Trąbalu już po godzinie gry avarielka powinna się odezwać po raz pierwszy, a niebawem winna zaproponować spędzenie wspólnej nocy na poważnie. Mi się to przytrafiło w tunelach miejskich. I też było fajnie...

[post="56120"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



dziekuje za pomoc, zobacze czy rzeczywiscie tak jest jak mowisz
Pozostaje jeszcze kwestia rozmowy z widmem udającym Goriona w Świątyni, gdzie spotkasz wiedźmę Nialyee (czy jakoś tak). Gorion będzie męczył Aerie i pokaże nawet widmo matki avarielki. Po tym "zamieszaniu" powinno być tak jak mówi Hawkwood.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
a mam jeszcze jedno pytanie. Wlasnie jestem juz w piekle przed ostateczna walka z irenicusem i dopiero po tej walce czyli jak juz skoncze gre to moge wgrac tron bhaala i kontynuowac go swoja druzyna i z romansem z Aerie?? Jak to zrobic??
pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Trochę to nie pasuje do tematu.
Tron Bhaala rozpoczynasz kiedy chcesz - nie wymaga ukończenia podstawki. Warto grać tą samą drużyną własnie z racji na romans. Po pokonaniu Irka będzie dialog o jego końcu (z filmikiem), Ellesime da Ci w nagrodę wisiorek a potem wczytują się filmiki z TB i Ty lądujesz w lesie w Tethyrze i dalej według fabuły dodatku.
Jeśli dotąd nie wgrałeś TB a jesteś po walce z Irenicusem to wgrywaj dodatek, wybierz Import Gry i wybierz auto-save z finałowej walki - w ten sposób będziesz mógł kontynuować romans. Jeśli jednak zaczniesz grac od razu w TB i będziesz tworzyć drużynę od podstaw to licz się z tym, że romansu nie będzie (żadnego).
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Ok juz zaczynam grac w tron bhaala i zapewne niedlugo Aerie sie odezwie
Znow mam pytanie, ktore nie tyczy sie co prawda romansu ale mam nadzieje ze ktos mi odpowie.
Czy w Tronie Bhaala mozna sie np przeniesc do Athkatli??
Pozdrawiam
Masz sporo pytań - ale to dobrze:)
Nie możesz. Lokacje z SoA sa niedostepne w TB. Wyjątek stanowi Twierdza Strażnika po instalacji TB, do której możesz się udać już w SoA jak i oczywiście później w TB.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji

Użytkownik Kleantes Yauntyrr dnia Mar 11 2007, 01:35 PM napisał

Masz sporo pytań - ale to dobrze:)
Nie możesz. Lokacje z SoA sa niedostepne w TB. Wyjątek stanowi Twierdza Strażnika po instalacji TB, do której możesz się udać już w SoA jak i oczywiście później w TB.

[post="56139"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Rozumiem, szkoda troche. Pytalem o to, bo jestem ciekaw czy w Tronie Bhaala jest jakies miasto "normalne" jak np Athkatla, tylko ze wiadomo ze mniejsze. ??
Tak. Lądujesz w Saradush - miasto jest oblężone przez siły Yaga-Shury.
Później, już po zniszczeniu Saradush jest Amkethran - siedziba zakonu Balthazara oraz dość biedne miasto położone w jakiś górach na pustyni.

Mapa do TB:

http://img253.imageshack.us/img253/3126/tobmapmh1.jpg
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
← Baldur's Gate
Wczytywanie...