gram.pl i extra klasyka

Tak się złożyło, że mi się ostatnio rzucił w oczy plakat reklamujący serię extra klasyka next. Byłem mile zaskoczony widząc co proponują i (co ważniejsze) za ile. Jak widać w końcu cywilizacja zawitała w kraju nad Wisłą.

Idąc za ciosem poszukałem trochę informacji i dowiedziałem się, że w sklepie gram.pl można kupić gierki z tej serii jeszcze taniej (dostaje się na początku rabat - jako nowy klient). Płacąc przelewem wychodzi tak, że mamy oryginalną gierkę z polską wersją językową za ok. 20 zł z dostawą do domu. A co ciekawego w ofercie?

Full Spectrum Warrior - bardzo fajna i oryginalna gra akcji (ale nie FPP). Taktyczny symulator pola walki. polecam
Warhammer 40K: Dawn of War - nie trzeba chyba nikomu przedstawiać
Disciples II
Europa Universalis

A dla fanów rpg:

BG II + dodatek
Morrowind
Fallout Tactics
ID II

Cała seria tutaj => http://www.gram.pl/seria.asp?id=9
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że CDP bardzo się stara zapobiegać piractwu i bardzo dobrze. Jak zobaczyłem nowe gry, które znalazły się w Extra klasyce to padłem. Warhammer 40K: Dawn of War, Full Spectrum Warrior, Kroniki Riddicka to gry z najwyższej półki i od teraz tanie jak barszcz. Swoją droga zachód może nam zazdrościć, bo tak tanich gier to u nich niema (gry średnio kosztują tam 150-200 zł czyli jak u nas 3-4 lata temu). Z resztą Cenega także nieodstaje z tyłu. Kolekcja Klasyki to gry z najwyższej połki za niecałe 24,90 zł. A oferta:

*FarCry
*Syberia Antologia
*Kozacy antologia
*H&D Antologia (także premierowa gra)
*Mafia
*Operation Flashpoint Antologia
*Prince of Persia

A z RPG to tylko Sacred (ale nie oszukujmy się za wiele tych RPG Cenega nie wydała).

Nie mogę odnaleźć strony serii, ale w planie wydawniczym macie wszystkie gry (Te opatrzone KK)

W sumie smutny akcent w kraju, gdzie wciąz około 70% społeczeństwa korzysta z pirackich wersji, a nie idzie do sklepów.
Odpowiedz
I jeszcze fajnie że te gry można kupić na wsiach w zwyczajnym kiosku , niż żeby kupić grę na wsi trzeba było jechać do oddalonego miasta lub kupować w internecie, a wiadomo że nie każdy ma internet. A jeszcze za 2 dychy:))))
No i jeszcze trochę bardziej aktualna informacja:
W sprzedaży od 7 lipca w serii Nowa Extra Gra będzie fajowska gierka TOCA race driver 2:)
Odpowiedz
Temat o tanich seriach, więc...

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=32003



Pierwszy tytuł wybitnie smakowity. Kto nie grał niech żałuję i leci do sklepu 23 marca, bo przytrafiła mu się niesamowita okazja, by zagrać w coś czego brakuję współczesny strategią Przyznam szczerze, że się chyba skuszę na tą edycję Age of Empires oraz Age of Mythology, tym bardziej, że ostatnio żądano za nie ogromnych kwot (rzędu 150 - 200 zł.). Jeszcze tylko złota edycja Rise of Nations i byłbym bardzo szczęśliwy
Odpowiedz
Oj, Age of Empires, to jest wspaniała gierka, zwłaszcza te początkowe. Dawno temu miałem Jedynkę, ale gdzieś mi zaginęła i bardzo tego żałuję. Pamiętam jak w to grałem u kolegi w podstawówce. Miało jakiś taki sentymentalny dla mnie wygląd, budowniczowie, odgłosy. Trójka to już nie to samo...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Taak... z eXtra klasyki mam Baldur's Gate II + ToB, Disciples II z dodatkiem i THPS4. Nie wiem, czy teraz tak jest, ale kiedyś CHYBA tak było, że z każdym zakupem dostawaliśmy wirtualne pieniądze. Po zakupie jakiejś ilości gierek mogliśmy kupić sobie gierkę za darmo . Kumpel ma jeszcze konto na gram.pl, muszę się go zapytać, jak to z tym jest.

Na gram.pl można też kupić sagę HoM&M I-III za 19,90. Kiedyś na wszystkie gierki można było wydać kilkaset złotych, a teraz można kupić za dwie dychy. Ludziom z CD Projekt należą się brawa.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Jest tak cały czas ale te pieniądze to pic na wodę. Kupuję Gothica 3. Używam 30 wirtualnych pln(tyle mogę max) i co dostaję? Gothic 3 i 35 wpln... To po prostu taka zniżka

A z serii tanich mam:
BG I - darmowo do Gothic II
ID I + dodatek - jak wyżej
BG I + dodatek(gdzieś mi wcięło "pierwszą grę" ta mi służyła dopóki mój napęd nie zmiażdżył drugiej płytki:/)
BG II + dodatek extra klasyka
ID II - extra klasyka

Poza tym ofc.
Disciples II: BE
Worms WP
Worms 3D
THPS 4 (kupa )
Thief antologia
i parę innych gierek które kurzą się gdzieś pod łóżkiem czy za szafką

Tak apropo: Jak miałem problem ze znalezieniem Arcanum to koniecznie szukałem w Necie ofert sprzedaży iiiii... Nic:/ nie widział ktoś gdzieśjakiejś oferty. (NAWET NA ALLEGRO NIE MA!)
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Z ekstra klasyki mam:
- Warhammer 40k Dawn of War (oh yeah)
- HoMM III (oh yeah... times two!)
- BG II
- Morrowind (bez dodatków niestety... chyba ją oddam i kupię sobie z dodatkami...)
- Gothic I i II (przy kupnie nowego kompa z LEGALNYM windowsem postanowiłem pozbyć się piratów... Bye bye pirackie gothici...)

Z serii Cenegi mam tylko Sacred Plus.

Oprócz tego na mojej półce widnieją takie tytuły, jak:
- G II Noc Kruka
- Guild Wars (wszystkie trzy kampanie)
- NwN 2
- Half Life Generation (cała seria jedynki)
- Harry Potter i Kamień filozoficzny (trzymam z sentymentu...to był prezent, więc nie wyrzucę)

A z tymi wirtualnymi pieniędzmi jest tak, że możesz sobie obniżyć za ich pomocą cenę gry. I wykupić darmową przesyłkę

Jeśli mam być szczery, nie szkoda mi pieniędzy na gry. Na DOBRE gry, bo chłamu nie kupuję. Jeśli kupujesz gry, musisz pomyśleć którą tak naprawdę chcesz, chyba, że masz tyle forsy w portfelu, że ci to zwyczajnie wisi... I opłaca się mieć oryginalne gry.
- pomoc techniczna (przydała się kilka razy)
- gwarancja (dostałem wadliwego baldursa, przysłali mi nowego...)
- mniejsza cena gier dzięki wPLN w gram.pl (naprawdę oszczędzasz!)
- ładnie to na półce wygląda (ehh, to zdziwienie kolegów, gdy widzą oryginały... BEZCENNE)

Mam tylko dwie pirackie gierki: Aliens vs Predator I i II. Gdyby była możliwość kupna oryginałów, kupiłbym. Ale niestety nie znalazłem takowej...
Odpowiedz
A ja właśnie teraz zauważyłem, że gdzieś mi zniknęły wirtualne pieniądze na gram.pl. Kupiłem Gothica 3 EK i było napisane, że dostałem 70 wPLN. Teraz sobie wchodzę i patrzę koszyk, a tu jedynie mogę dać 10 wPLN. Żetonów na darmową przesyłkę nie mam. Nie wiem, jakieś krętactwo.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Cytat

A ja właśnie teraz zauważyłem, że gdzieś mi zniknęły wirtualne pieniądze na gram.pl. Kupiłem Gothica 3 EK i było napisane, że dostałem 70 wPLN. Teraz sobie wchodzę i patrzę koszyk, a tu jedynie mogę dać 10 wPLN. Żetonów na darmową przesyłkę nie mam. Nie wiem, jakieś krętactwo.


To wyślij im maila, że miałeś pewną ilość punktów i nic z nimi nie zrobiłeś, a nagle Ci ich ubyło :'/ Powinni zwrócić, a przynajmniej wyjaśnić co i jak.

Co do tej wirtualnej kasy to pomysł raczej nietrafiony. Mam około 400 wPLN i nie za bardzo mam co z tym robić. Kiedyś dawano dosyć często promocję typu "gra za 1 zł.", gdzie za gierkę płaciłeś 1 zł., a resztę przy wykorzystaniu wirtualnej kasy (razem z kosztem wysyłki). Dają niby teraz premierową grę z wykorzystaniem 30 wPLN, ale musisz płacić koszt wysyłki, więc okazja jak dla mnie zerowa. Do tego ostatnio mieli problemy z Masterlinkami czy innymi firmami dostawczymi i okazywało się, że ludzie którzy mieli dostać swoją grę dwa dni wcześniej od innych, musieli czekać na nią długo po jej premierze (Football Manager, Guild Wars: Nightfall). Skoro tak się rzeczy mają, to wolę skoczyć do pobliskiego EMPiKu czy poszukać jakiejś okazji na wirtusie (jeżeli koniecznie chcę kupić grę przez Internet).

PS. Zmienił bym temat na "Tanie serie" czy coś w ten deseń. W końcu CDP niema na nie monopolu i inni dystrybutorzy też je posiadają
Odpowiedz
Ja z Exstra klasyki next mam:

Gothic I
Gothic II
Gothic II Noc Kruka
Morrwind + wszystkie dodatki
Heroes III + wszystkie dodatki
Heroes IV + wszystkie dodatki

Czyli najlepsze gry.
Odpowiedz

Cytat

Tokar: Najlepiej wpisz Kolekcja Klasyki w Google biggrin.gif


Ale o co Ci chodzi, bo niestety nie rozumiem ?!
Odpowiedz
A co byście powiedzieli gdyby reedycjonaowali w NeXtcie Baldurka na płytach DVD. Ja byłbym za.
(napisałem do nich za 48 dostane odp.)
Odpowiedz
← Gry ogólnie

gram.pl i extra klasyka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...