[TESIII] Misja dla Świątyni

No i się zatrzymałem. Wszystko szło dobrze, a tu nagle... Zadanie polega na przekonaniu Tanusy Veloth żeby sobie poszła do Domu Spaczonych (podniesienie nastawienia do 80 i rozmowa). Banalne. Chyba że tej pani... NIE MA. Mam poradnik, powinna być na górze Areny w Vivek, ale nie ma. Jak pytam się ludzi którzy też tam są to odpowiadają "Jest tam". heh, fajnie, nawet chyba tylda nie pomoże, bo nie jestem pewien czy jest komenda na przejście misji. Jak coś wiecie dajcie znać..
Odpowiedz
Ta starucha powinna być na górze, razem z innymi widzami, przejdź się jeszcze raz. Jak nie ma - kopiuj sejva i przeinstaluj grę O.o Jak to nie pomoże, możemy spróbować z wysłaniem mi kopii, ustalimy mody/patcha i może coś da się wykombinować.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Tak zrobie, przegram save'y i reinstalka. Odezwe się czy pomogło. Dzięki.
Odpowiedz
no i dalej kibelek:( babki nie ma, wgrałem savey sprzed kilku dni, też jej nie ma , reinstalka systemu też nie pomogła.Ugrzązłem...
bede musiał olać świątynie, i tak robiłem to aby dostać ebonową zbroje, czy coś podobnego..
całe życie na piratach , człowiek chce być ludziem kupuję oryginał i tu taki zonk, ech do dupy taka robota
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Misja dla Świątyni - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...