[GIII] Questy, z którymi macie problemy

Mam pytanie...

jak zdobyc 75 reputacji w nordmarze? Bo potrzebuje zeby wstapic do klasztoru ognia:)

prosil bym o wypisanie glownych questow:)
Odpowiedz
Kamień teleportacyjny dla Lee.
Towarzysz Rathgarowi do jaskini grobowców.
Kamień przodków Akaschy.
Kamień przodków dla Rathgara.
Grób Angira.
Zbroja dla Thoralda.
Grób Baldara.
Grób Bereka.

Pojedynek z Sivertem.
Hełm Ejnara.
Grób Ejnara.

Znajdź orkowych szamanów.
Polowanie na orki Kaelinem.
Polowanie z Leifem.
Zabij orkowych szamanów!
Zabijanie orków!
Uwolnij Nordmar!
Obóz orków zniszczony!(razy 5)

Surowce dla Kalana.
Grób Snorra.
dziesięć zębów szablozębów dla Liefa.
Moc przodków.
Róg cieniostwora dla Pedara.
Pochwała od przetapiacza rudy.

Most orków.
Znajdź żołnierzy do ataku na kopalnię
Podążaj za Mortem do Fire Clan.
Podążaj za Mortem do niższego wejścia do kopalni.
Podążaj za Mortem do Wolf Clan.
Oswobódź piec.
Idź do obozu poszukiwaczy z Haukem.
Hauke potrzebuje rudy.
Ukryta ruda.
Hjalte jest głodny.
Hjalte jest spragniony.
Ingvar chce miecza.
Ketil potrzebuje 12 skór dzika.
Zabij szefa doliny.
Zabij kopalniane pełzacze w obozie poszukiwaczy.
Pędzenie alkoholu z Ugolfem.
Ruda dla Ugolfa.
Zbroja Stejnara.
Zaopatrzenie dla Pedara.
Skrzynia Tjalfa.
Tunelowy Bulgot

Przekaż Aidanowi tajemnicę druidów.
Znajdź grób Akaschy!
Rośliny many dla klasztoru.
Mikstury many dla Pyrana.


Upoluj jelenie na płaskowyżu!
Pojedynek z Hogarem.
Wyeliminuj oddział orków!
Podążaj za Graypeltem do wieży Xardasa.
Uwolnij most na północy.
Garik potrzebuje alkoholu.
Idź do południowego mostu z Hogarem.
Atak goblinów!
Szynka dla drwali.
Upoluj białego cieniostwora!
Jorn potrzebuje eksplodujących strzał.
Zabij szablozęby na zewnątrz obozu drwali!
Zabij Białego rozpruwacza!
Poszukiwania rudy z Larsonem.
Mięso dla Graypelta.
Futra dla Jensgara.
Zabierz Ronara do jego myśliwskiej chaty.
Zabierz skóry lodowych wilków do klanu wilka.
Druidzki kamień wilka.


To tyle Ten najgłówniejsze zaznaczyłem czerwonym. Błędów w nazwach jest od cholery, ale to nie nasz portal tylko konkurencja podała takie:P. Kilka poprawiłem.
Mam nadzieję, że wkrótce umieścimy solucję do Gothica 3(dajcie jeszcze 4-5 dni i skończone) będą wszystkie Questy(przynajmniej Myrtany, Nodmaru i główne, jak stoi z Varantem nie wiem).
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Hehe:)

Wielkie dzieki:)

Mam jeszcze jedno pytanie... jak bede mial 75 reputacji w nordmarze to czy faktycznie bede mogl dolonczyc do klasztoru ognia?

Gdzie znalesc bialego rozpruwacza?

I jak zrobic to zadania od klasztoru z tym kamieniem druidow? W klanie wilka albo mlota jest druid bogir ale nie wiem cyz on ma ten kamien na 100%
Odpowiedz

Użytkownik Magus dnia Feb 23 2007, 05:26 PM napisał

Hehe:)

Wielkie dzieki:)

Mam jeszcze jedno pytanie... jak bede mial 75 reputacji w nordmarze to czy faktycznie bede mogl dolonczyc do klasztoru ognia?

Gdzie znalesc bialego rozpruwacza?

I jak zrobic to zadania od klasztoru z tym kamieniem druidow? W klanie wilka albo mlota jest druid bogir ale nie wiem cyz on ma ten kamien na 100%

[post="55347"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Zadanie z kamieniem wykonujesz zabijając białego rozpruwacza, dostając kamień od Bogira i zanosząc go do klasztoru. Wejdź na temat skrzynki i sprawdź na podanej tam mapce numer 103 między trzema górkami na lewo od wieży Xardasa
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
ja mam taki dziwny bug , mianowicie gdy wchodze do wieży xardasa to nie moge z nim gadać , nie zawsze tak jest ale to mnie denerwuje
Odpowiedz

Użytkownik Magus dnia Feb 23 2007, 06:26 PM napisał

Hehe:)


Mam jeszcze jedno pytanie... jak bede mial 75 reputacji w nordmarze to czy faktycznie bede mogl dolonczyc do klasztoru ognia?

[post="55347"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




kto ci to powiedział? ja mając 82 rep. nie mogłem do żadnego klanu dołączyć nie było nawet takiej propozycji

oj mi sie wydaj eże raczej nie bedziesz mógł dołączyć

[Dodano po chwili]

Użytkownik diego19 dnia Feb 25 2007, 12:48 PM napisał

ja mam taki dziwny bug , mianowicie gdy wchodze do wieży xardasa to nie moge z nim gadać , nie zawsze tak jest ale to mnie denerwuje

[post="55507"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



a czy użyawłeś przyanjmeij raz kodu "F8" po tym jak uż umarłeś? ?? jesli tak to rardze zacząc gre od początku
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
czy mógłby ktoś zaznaczyć na mapce miejsce zbiegłych niewolników? Za chiny ludowe nie mogę ich znaleźć ... AJUTO...
Odpowiedz
Witam! Ja też mam pytanie: Cze ktoś mógłby wrzucić listę zadań które podnoszą reputację u buntowników, bo mam chyba 43 i chrapkę na zbroję paladyna.
Odpowiedz
Jedna prośba: Cierpliwości, mam nadzieję, że szybko pełna solucja zostanie umieszczona. Tam jest wszystko co i jak.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ja mam problem z tym questem w nordmarze co sie nazywa : "tunelowy bulgot" ja niewiem juz co z tym zrobic poniewaz rozne triki robilem ze np zjem to potem tamto itp ale za nic niemoge tego wykonac, za kazdym razem gosc wypija i pada. Pomoze ktos ?
Odpowiedz

Użytkownik Bezimienny Michał dnia Mar 7 2007, 08:18 PM napisał

Ja mam problem z tym questem w nordmarze co sie nazywa : "tunelowy bulgot" ja niewiem juz co z tym zrobic poniewaz rozne triki robilem ze np zjem to potem tamto itp ale za nic niemoge tego wykonac, za kazdym razem gosc wypija i pada. Pomoze ktos ?

[post="55975"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




To taki błąd gry. W Angielskiej solucji znalazłem że Quest powinien być wykonany już po wypiciu.(przynajmniej nie ma podanego warunku że trzeba ustać). Chyba nie dasz rady tego wykonać.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Hmmm bo ten gosc co mi daje tę wode to mowi ze "jezeli uda ci sie wypic i ustac na nogach to... [cos tam mi chyba da] " i za kazdym razem jak to pije i padam to gosc do mnie "woda z piekla rodem" to moze to jest bug i nieda sie tego wykonac albo trzeba cos specjalnego zrobic. Jezeli komus udalo sie wykonac to zadanie to niech powie mi prosze. Z gory dzieki.
Odpowiedz
W takim razie zostaje cierpliwe czekanie
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Mam problem z Artefaktami Adanosa, nie wiem gdzie są. Drugi problem to ci głupi Assasynii gdy wchodze do sanktuarium beliara jakis Mroczny Mag sie rzuca na mnie no to ko zabiłem wtedy wszyscy Assasyni rzucili sie na mnie nie tylko na pustynii ale i w Myrtanie !!!!!!!!!!!! CO DO CHOLERY SIE DZIEJE
Odpowiedz
Czy wyzwalałeś już jakieś miasta Asasynów??? Jeśli wyzwoliłeś 4 miasta tak już się będzie działo cały czas.
Odpowiedz
Kiedy wyzwolisz jakies miasto to po rozmowie z przywodca w innym miescie to on ci gada "ktos atakuje nasze miasta...... " jak wyzwolisz kolejne to "kolejne miasta zostaja wyzwolone jezeli to sie nieskonczy to zabijemy wszystkich ktorym ufamy" i jak wyzwolisz 3 miasto to po rozmowie z przywodca w danym miescie zucaja sie na ciebie wszyscy z typu assasynow gdziekolwiek sa [nawet w myrtanie] . Ja np. tak samo mialem z orkami i atakowali mnie nawet na pustyni. Co do artefaktow adanosa to jest oddzielny temat, jak znajde to dam linka.

[Dodano po chwili]

http://forum.gexe.pl/Boskie-artefakty-t5055.html to z tymi artefaktami
Odpowiedz
Witam! Mam problem, bo nie mogę znaleźć Ingvara. Ma ktoś jakiś pomysł??
Odpowiedz
Kaln młota. Jeśli nie ma go w chatce to zostaje konsola i goto Ingvar albo spawn...
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...