[GIII] Gdzie jest kowal w Ardei?

Mam jedno pytanie. Gdzie jest kowal w Ardei i jak on się nazywa?? Proszę o szybką odpowiedź. A tu rada dla większych nobków ode mnie. Kowal ów ma na sprzedasz ognisty miecz. Ma 100 obrażeń i wymaga tylko 120 siły. Jest to doskonały miecz który ułatwi nam rozgrywkę.
Ekwipunek jest losowy u kupców. Ja ten miecz kupiłem w Reddock akurat. Musisz znaleźć dowolnego kowala i zapisać przed rozmową z nim. Jak się nie uda to wczytujesz i gadasz jeszcze raz.
www.maxpayne.boo.pl
No ale mi chodzi o to gdzie jest ten kowal i jak się nazywa. A jeśli to jest Hamlar to nie chce ze mną gadac. To powiedzcie co mam zrobic żeby zechciał.
Jedyna postać w Ardei z imieniem to Hamlar. Reszta nie ma imienia.
www.maxpayne.boo.pl
I w Ardei nie ma kowala!!! Jest tylko starszy wioski jedyny z imieniem
W Ardei jest kowal.Zgadza sie jedyna osoba w tym miescie,ktora nosi imie jest Hamlar.Ten kowal nie ma imienia,zwie sie bodajze...."Buntownik".Roznie sie jedynie tym,ze przebywa w kuzni.
Aha to zwracam honorek ok w Ardei jest kowal ale co z tego jak nidy rydy z nim gadac
Tak samo można znaleźć NPCimieniem alchemik w klasztorze. Też gada:)
www.maxpayne.boo.pl
Handlowac tez mozna z "Buntownikiem" w Vengard i "Magami Ognia"w Vengard i KLasztorze.
Ok dobra juz całkiem mi się pokićkało ale z więkrzością NPC nie da cie gadać
Ten kowal jest przy kuźni . Gdy wchodzisz do miasta to po prawo jest ta kuźnia . A tak wogóle to ja też tam kupiłem ten miecz . Dla mnie on jest nudny najpierw sie nim podniecałem ale później mi sie znudził:(
Można również gadać z "Karczmarzem" w Monterze
Nie sądziłem że jesteś takim laikiem .Ardea to bardzo małe miasto(jeśli można go tak nazwac) jak wejdziesz idź w lewo i gdy zobaczysz kuźnie wejdź do niej .Powinien w niej byc.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Kafi chyba sie mylisz (z tego co pamiętam to ta kuźnia była po prawej stronie no ale , mogę się pomylić no nie?)
SORY! Masz rację z prawej strony.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Czyli defakto: Wchodzisz do Ardeii i po prawej stronie stoi w kuźni kowal, ale on nie ma imienia... gadasz z nim i handlujesz.... owa osoba posiada ognisty miecz, który zabiera 100 i wymaga 120 siły..... to tak dla ułatwienia...!! ;d
← Gothic
Wczytywanie...