[NWN2] Pająk

W jaskiniach pod Ember jest klan goblinów Jest tam także taki duży pająk który chce z nami porozmawiać i teraz pytanie jak z nim porozmawiać :>

Przy okazji jeszcze jedno pytanko ilu można mieć sierżantów w Warowni na Rozstajach? bo ja znalazłem tylko 3


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Nie wiem, jak można rozmawiać z tym pająkiem. U mnie się nie dało. Po prostu zaciachałem wszystkie pająki, co tam były, i tyle. Gobliny w dowód wdzięczności dają ci przedmiot questowy.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Kwestia pająka. Otóż, aby z nim pogadać musisz być łowcą, druidem lub mieć Elanee w drużynie. Wtedy będziesz się mógł z nim dogadać.
Odpowiedz
Heh dzięki a co z sierżantami?
Odpowiedz

Użytkownik Strażnik dnia Mar 4 2007, 02:45 PM napisał

Kwestia pająka. Otóż, aby z nim pogadać musisz być łowcą, druidem lub mieć Elanee w drużynie. Wtedy będziesz się mógł z nim dogadać.


Ja grając czarnoksiężnikiem mogłem bezproblemowo z pająkiem pogadać
Choć mogło to byś spowodowane tym, że jestem drowem i wyznawcą Lloth
Odpowiedz
Hmm a spotkam jeszcze tego pająka?


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Już ci za nim tęskno? Spotkasz spotkasz....

UWAGA SPOILER

Pająka spotykasz później w Warowni na Rozstajach. Będzie on jednym z osadników. Przebywa on w podziemiach, w kręgu przywołań (Tam, gdzie rozwalałeś Gariusa). Uszyje dla ciebie całkiem ciekawy płaszczyk

UWAGA SPOILER
Odpowiedz
A mnie pająk wykiwał, bo zjadł sobie torbę z robaczkami i przestał mieć cokolwiek do powiedzenia, a w Warowni wcale się nie pojawił ale to chyba jest spowodowane tym że dopiero w trzecim akcie ko nakarmiłem ... Zwyczajnie wcześniej go zignorowałem. Nie róbcie tak jak ja
Odpowiedz
A wlasnie ja mam pytanie co do tematu. Czym go nakarmic ?? xD bo ni cholery nie mam pojecia gdzie znalesc jedzonko dla niego
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Pająk - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...