Najlepszy MMORPG

Najlepszy MMORPG

World of Warcraft (24 głosy [31.17%])
Lineage 2 (18 głosów [23.38%])
Ultima Online (3 głosy [3.9%])
Mu Online (8 głosów [10.39%])
Everquest / Everquest 2 (0 głosów [0%])
Inne... (24 głosy [31.17%])
Zagłosowałem na Mu Online. Pewnie teraz Sladowi znów bedzie zbierało sie na mdłości. Ale cóż zagrałbym w WoW ale płacić nie będe bo uważam że to głupota. Rozumiem niech podniosą cene gry ale po jakiego grzyba płacić za granie? Bez sensu jak dla mnie.

Odpowiedz
Ja zagłosowałem na MU Online, ponieważ jest to jedyny MMORPG, w którego grałem (ściągnąłem sobie L2 i mi nie działał...). Poza tym całkiem fajnie sie w niego gra.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mu Online, dlaczego? Lubie gry podobne (takie same?) jak Diablo II Mu bardzo przypowina w.w grę, wiec fajnie się w nią gra.

Narazie mój ziomek:
Nick: xenox_pl
lvl: 7
Klasa: DK
Wigle 15 Ale chyab sie na to Maya przezuce bo niby tam lepiej Pozdro
..:: XeNoX ::..
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Aug 27 2005, 06:46 AM napisał

ściągnąłem sobie L2 i mi nie działał...)

[post="34511"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Z L2 jest dużo zabawy pza samą grą...jeśli chodzi o istalke. Trzeba się zarejestorwać na serwie potem pacze 300 megowe ściągać...Jakby nie przyjaciel to bym se sam z tym nie poradził...a napewno nie zagrał w tę grę:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No ja tylko ściągnąłem i próbowałem zainstalować. I kicha byla. Trochę się zniechęciłem i wykasowalem, ale może spróbuję jeszcze raz kiedyś.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
zagłosowałem na L2. dlaczego? bo WoW ma pakudną grafikę, z MU taki sam mmorpg jak z diablo2, a z everquestami się nie spotkałem...
co do ultimy, nie grałem i nie gram ,bo słyszałem bardzo dużo pochlebnych opinii (i podoba mi się jej rozbudowanie) a nie chcę zostać wessany bez reszty -.-
Odpowiedz
Co do Mu to w sumie się nudzi po jakimś czasie grania, w lineage się fajnie gra, w ultime grałem chwilę ale zbytnio się mi nie spodobała (moze dlatego że za krótko grałem? ) w everquesta nie grałem wogóle i w WoWa też jeszcze nie , zobacze jeszcze jak się gra w WoWa i pewnie dopiero oddam głos
Odpowiedz
Jako że odezwałem sie w tym temacie ale nie napisałem w końcu na co głosuje teraz postanowiełem to zrobić, nie zagłosowałem na Everquest bo tej gry nie znam, na L2 nie zaglosowalem bo nie gralem choc probowałem sciagnac ale podaczas instalki pisało ze prakuje ,,niby" jakiegos pliku, na MU nie zaglosowalem bo mi sie nie podobalo, w Ultime nie gralem, a w Wowa raczej sobie nie zagram bo nawet gdybym placil to na moim laczu mialbym za duzo lagow i gra i caly wydatek by mi sie nie oplacal, ale nie zgadzam sie z twierdzeniem ze Wow ma brzydka grafe bo widzialem po screenach ze prezentuje sie bardzo ladnie....wiec moj wybor padl na inne poniewaz gram w DarkEden mam 78 czy tam 79 lvl, a takze ostatno zaczelem grac w RYL ale togo takze nie ma w spisie wiec czuje sie usprawiedliwiony.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
hmm... tak pztrzę i dochodzę do wniosku, że brzydki to za mocne słowo, ale ze względu na swoją baśniową grafikę jakoś nie przypadł mi do gustu... i nie mogę powiedzieć że podoba mi się wygląd zbroii/broni... takie jakieś średniawe są... może nie widziałem s0przętu wyższej klasy ale uważam że pod tym względem WoW'owi jeszcze sporo do L2 brakuje.
znając życie uratowałby go pewnie gameplay, ale że nie ma normalnie działających freeshardów to sobie nie pogram pewnie.

[offtop]a tak na marginesie, grał ktoś może w city of heroes ? bo zastanawiałem się nad podejściem do tego tytułu, ale chciałbym usłyszeć opinie kogoś kto grał.[/offtop]
Odpowiedz
Probawlem zagrac w Wow, tydzien sie meczylem i wroilem do L2 - nie chodzi o grafike tylko o klimat, interface itp woogle mi nie podoba sie po l2. Hmm nie wiem o co ci chodzi z klopotami z instalacja L2. U mnie to wygladalo tak:
1.Sciagniecie L2
2.Rejerstracja na serwerze.
3.Sciagniecie patcha (30mb)
4.GRAAA! L2 rlz!
RaZielus
Game:L2/Morrowind/Ghotic
Server: Alexandria(3x) ||| Mikro(2x)
Class: Dark Aveneger 58 lev ||| Spellsinger 5* lev
Clan: FOtR ||| Illuminati
Odpowiedz
Z tych wszystkich gier najbardziej podobał mi się L2. Wciąga okrutnie i przez tą gre mój klan, który grał w Call of Duty United Offensive zamienił się na klan Lineage'a 2 :] WoW nie wciągnął mnie aż tak bardzo, a pozatym nie grałem w niego za dużo.
Odpowiedz
Ja nie głosowałem, bo grałem tylko w WoW, bardzo krótko i to po angielsku - no to sobie nie pograłem Trzeba by zrobić nową ankietę z Gothiciem, bo podobno zrobili go w wersji MMoRPG. A znacie jakieś bezpłatne (i najlepiej legalne , i fajnie, jeśli w wersji polskiej) MMoRPGi? Chciałbym sobie w nie pograć, ale z reguły granie w nie wymaga troszeczkę pieniędzy...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Znamy Ultime która jest RPGiem z prawdziwego zdarzenia a przynajmniej ma z nimi 10x wiecej wspólnego. Ma przedpotopową grafikę, upierdliwy interfejs i taką ilość miodu żeby się porządna pasieka nie powstydziła . Są polskie shardy (serwery) gdzie roi się od graczy i panuje świetna atmosfera. Jak to z ich legalnością jest to nie wiem. Od razu mówię, że Ultima jest bardziej czasochłonna niż WoW. Tam nie ma sensu po prostu po co odpalać gry na mniej niż godzinę.
Odpowiedz
A ja zagłosowałem na inne . W moim przypadku jest to silkroad, jak ktoś jeszcze nie grał to serdecznie polecam.


Odpowiedz
GUILD WARS wymiata! Nie wiem dlaczego nie daliście opcji "Guild Wars"...
Odpowiedz
Mam dodać?... Bez sensu, musiałabym opcje wyzerować, zastanawiałam się już wcześniej, ale do sensownych wniosków nie doszłam... Społeczność forum się wymieniła, trzeba by było zamknąć ten temat i otworzyć nowy, of koz ostrożnie, żeby nie zaczęły się flejmy.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Najlepszy MMORPG - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...