[NWN1] [Pomoc] Problem z awansem

Troszkę "nagrzeszyłem" (puściłem Wywerna i Kasacza żywcem) i mi charakter z Praworządny Dobry spadł na Praworządny (85) Neutralny (48 ). W związku z tym nie mogę awansować jako paladyn, a nie chcę robić 2-klasowca. Czy wiecie jak podnieść sobie charakter?
Ja preferuje użycie tipsów albo czegoś w tym stylu chyba że masz jakieś misję poboczne na który możesz sobie podnieść charakter poprzez tzw. ,,Anielskie" rozwiązanie np: nie brać za jakąś misje kasy albo innych podarków...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Może to i jakieś rozwiązanie... Ale wolałbym bezkodowo. A poza tym jaki jest kod na charakter?
Ale coś mi sie wydaje, że jesteś typem człowiek żyjącego albo przynajmniej stroniącego sie od kodów, ale są chwile w życiu każdego człowieka, że trzeba czasem użyć kodów Myślę że powinieneś poszukać na stronie, bo o ile dobrze pamiętam, to tam jakieś były (ale nie wiem czy na charakter ).
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Stary nie używaj kodów !!! One psują zabawę . Wykonaj misję i nie bierz kasy. Olo dobrze Ci podpowiadał. A w ostateczności wczytaj grę w odpowiednim miejscu. A już akurat masz awans, czy jeszcze nie?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
No właśnie mam awans już, a save z dobrym charakterem mam w połowie 2 rozdziału, a już jestem w głównej wieży ;/
Duchu a nie masz żadnych pobocznych misji?
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
No to problem i współczucie stary, bo w Głównej Wieży nie ma zadań, które mogłyby Ci podwyższyć charakter na dobry . Musisz skorzystać z kodów, albo wczytać . Albo przebrnąć do 3 rozdziału (już naprawdę blisko) i tam na pewno Ci się uda .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
dm_god – God Mode
SetCHA [numer] – ustawia charyzmę
SetSTR [numer] – ustawia siłę
SetINT [numer] – ustawia inteligencję
SetWIS [numer] – ustawia mądrość
SetCON [numer] – ustawia kondycję
dm_givegold [numer] – daje złoto
GiveXP [numer] – daje punkty doświadczenia
GetLevel [numer] – podnosi level
ModSpellResistance [numer] – ustawia resistance na czary
SetAge [numer] – ustawia wiek postaci
SetAttackBase [numer] – ustawia atak dla postaci
SetAppearance [rase] – zmienia rasę postaci (human, elf,...)

Mi w Necie udało sie znaleźć takie kody............Jak znajdę więcej dam znać .

PS . Radzę ci jednak nie korzystać z Kodów , bo psują zabawę . Tak jak mówił kolega dojdź do 3 Rozdziału i tam poszukaj kilku zadań .
Czyli nie podnosić lvlu (mam akurat lvl up'a) i poczekać do 3 rozdziału?
Tzn co? Robić questy i nie brać za nie kasy? Jakoś nie zauważyłem, żeby to podnosiło charakter, bo czasami to robiłem.
Będziesz miał zadanie z uniewinnieniem pewnego Udgardczyka (świątynia Tyra). Postaraj się go uwolnić jednogłośnie. Żołnierzy w barakach ulecz (w końcu jesteś paladynem, więc co nie co na tym się znasz ), a resztę przekonaj. To zadanie wykonuje się w pierwszej lokacji, czyli nie musisz wychodzić poza wioskę, a o ile się nie mylę zbliża do charakteru dobry o kilka dobrych punktów. No i nie przyjmuj kasy .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Znalazłem sposób (całe szczęście, że byłem na początku 3 rozdziału). Po prostu wyeksportowałem postać, wziąłem Nowa Gra, Kampania NWN i wziąłem 1 rozdział, a przed burdelem stoi w Neverwinter kurtyzana, której jak dasz kasę, to ci podnosi charakter o 7 i w sumie kosztem 500sz mam praworządny (85) dobry (99) a teraz tylko wziąłem kampania nwn, 3 rozdział i gram sobie spokojnie Ale i tak thx za dobre pomysły.
Brawo !!! Nie ma to jak samemu pomyśleć . Gratulacje. Czyli topa można chyba zamknąć.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...