[NWN:SoU] Wykopaliska

Mam problemy w wykopaliskach na pustyni,a mianowicie chodzi o kryształowa kule ktora znajduje sie w jednym z pomieszczeniem.Nie wiem co z nia robic nie moge jej ruszyc ani uzyc,poszukalem na necie solucji i tam bylo napisane ze po wejsciu do tego pomieszczenia powinien sie pojawic Drogan i jakiej kolumny ale nic sie nie dzieje.Prosze o pomoc jak najszybciej.
Odpowiedz
Ściągnij sobie solucję dokładną... To nie jest trudne... Jak nie jesteś w stanie, daj znać na PW, a wskażę Ci odpowiednią drogę
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Też mam problem z ta Kulą Zaklęć na słupie runicznym napisane jest że trzeba rzucic jakies zaklęcia obronne... próbowalam coś rzucić ze zwojów ale nic z tego. Może ktoś wie co z ta Kulą zrobić??
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Wykopaliska - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...