[NWN1] Aribeth

CZy ktoś wie czy ona jest elfem czy półelfem i czy znacie jej wiek :?:
Prosze o odpowiedĽ
Odpowiedz
Z tego co pamietam to ona byla czlowiekiem, ale moge sie mylic, kampanie podstawowa przechodzilem daaaawno temu
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
No ale popatrzcie na jej wygląd i jak gram człowiekem to jest on niższa o około półtorej głowy :?
Odpowiedz
Nom ale popatrzcie na jej twarz A moze jest po prostu wysoka
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Witam,

Hmmm oczywiście jest to Elfka -szpiczaste uszy
Odpowiedz
a moze ma podciete
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
nom, znacznie gorzej A co Ty sie tak wypytujesz, na randke sie chcesz umowic czy co ??
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Z gadłeś Czytałem że w Hordach Podmroku można romansować ze swoimi towarzyszami 8) I dlatego pytam tak dokładnie
Odpowiedz
Czyli nikt nie wie :cry: Dobra dam mojemu elfowi 200 lat i powinno starczyć
Odpowiedz
oczywiście że jest elfką eśli dobrze pamiętam to Arin coś o tym powie ale kiedy to niepamiętam
Odpowiedz
a lat ma chyba 130 ileś
Odpowiedz
Dziękuje wszystkim 8)
A poza tym zrobiłem elfa paladyna z mieczem oburęcznym
Fajowo wygląda z nim ponieważ miecz jest tak duży jak on :lol:
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Aribeth - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...