[GII] Smocze Łuski

Mam pytanie kto może mnie nauczyć zdobywania smoczych łusek bo potrzebne mi jest ich 20 sztuk aby Jan wykuł mi lepszą zbroję?
Odpowiedz
Myśliwy Gestah,który siedzi z Gornem na górze.Jak się idzie do kamiennego smoka to będzie taka droga w dół i tam będzie Gestah.Radze ci jeszcze się nauczyć zbierania krwi bo będzie potrzebna aby zrobić ostrze na smoki.
Odpowiedz

Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia Jan 24 2007, 01:58 PM napisał

Myśliwy Gestah,który siedzi z Gornem na górze.Jak się idzie do kamiennego smoka to będzie taka droga w dół i tam będzie Gestah.Radze ci jeszcze się nauczyć zbierania krwi bo będzie potrzebna aby zrobić ostrze na smoki.

[post="53328"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




a ja sie musze przyznać do mojej słabości co do tej zbroi ... niezależnie czy gram na kodach czy nie , zawsze mu tą zbroje zdejmuję
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Jeden z łowców smoków (największa grupa niedaleko lodowego smoka, wśród topielców)
Musisz z nim umiejętnie porozmawiać bo jak mi raz źle poszło to nie chciał mnie uczyć. Nie pamiętam jego imienia, niestety.
Odpowiedz

Użytkownik Donovan dnia Feb 12 2007, 04:59 PM napisał

a ja sie musze przyznać do mojej słabości co do tej zbroi ... niezależnie czy gram na kodach czy nie , zawsze mu tą zbroje zdejmuję

[post="54378"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ale po co mu ją ściągasz? Przecież Wilk może Ci taką zrobić jeżeli przyniesiesz mu 10 płytek pancerza pełzacza.


Odpowiedz
Mylisz się kolego Zbroje z pancerzy pełzaczy można zdobyć legalnie i bez kodów. W 4 rozdziale kiedy wybierasz się zabić kamiennego smoka spotkasz Gorna i jeszcze jednego gościa nie pamiętam jak sie nazywał jeśli go wypytasz o jego zbroje powie ci że zrobił ją dla niego Wilk. Po powrocie do Khorinis zapytaj Wilka czy nie mógłby zrobić ci takiej samej, wtedy Wilk każe ci przynieść 10 pancerzy pełzaczy.
Odpowiedz
← Gothic

Smocze Łuski - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...