[GIII] Mag Ognia

... mianowicie gram juz troche w gothica III i nigdzie na calej mapie nie spotkalem maga oganie ktory uczy "skilla" Mag Ognia... wie ktos cos na ten temat?
znaczy gdzie sie mozna tego skilla nauczyc, a raczej u kogo:) ????
Odpowiedz
Osobiscie nie jestem pewien,bo nie zrobilem tego "skilla" ale ja na twoim miejscu zajrzal do klasztoru.Nie jestem pewien ale npewno ktos ci napisze.
Odpowiedz
nie jestem pewien ale spróbuj u karypto w vengardzie uczy też regeneracji many

mroczny mag uczy tizgar w bakareszu
mag wody saturas w ruinach niedaleko mora sul
Odpowiedz
A juz sie dowiedzialem...mianowicie maga ognia nie da sie nauczyc...szkoda.

Druid-Runak albo Porgan
Odpowiedz
to jest najgorszy bug w gothicu 3 podobnie jest z tą umiejętnoscią ??? jak by nie takie bugi to gothic by wymiatał
Odpowiedz
Jeśli chcesz miec tą umiejętnośc zdobądź kostur dominacji.
  • images.jpg
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Ciekawe bronie są w kufrach bez napisu, może tam się trafi, bo tak normalnie to nie da rady.
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
No nie wiem albo szukaj po kufrach ,albo próbuj kupic u magów ognia i wody.
  • images.jpg
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Apropo magii ognia, to gdzie mogę się nauczyć czarów Innosa jak meteor i błogosławiony oręż? Tak samo z tymi lepszymi czarami Beliara.
Odpowiedz
Jeśli dasz jednemu z nich pięć artefaktów
Adanosa i berło Varantu dadzą Ci możliwość
największej mocy którą możesz uzyskać w Chramach.


P.S. Jeśli np. wybierzesz stronę Inosa nie będziesz mógł korzystać z Chramów Beliara.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Mój kolega powiedział mi, że (W Reddock jest były mag ognia i jego brat nadal jest magiem ognia)I znajduje się gdzieś na pustyni.Problem w tym, że "gdzieś" na pustyni.
Odpowiedz
TO nieprawda nauczysz się jej u korrypto jakoś tak ale po zainstalowaniu patchu 1.5 wszystkie bugi związane z umiejętnościami





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
← Gothic

Mag Ognia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...