[GI] [Pomoc] Jak można zdobyć zbroję guru?

Czy wiecie jak można zdobyć zbroję guru?
Nie można zostać guru i nie można w żaden sposób zdobyć jego zbroi, niestety.
Ech, te RPGi.

Użytkownik Raphagorn dnia Feb 5 2007, 05:05 PM napisał

Nie można zostać guru i nie można w żaden sposób zdobyć jego zbroi, niestety.

[post="53869"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




jak to nie można jej zdobyć w żden sposób? podchodzisz do jakiegos guru [najpierw musisz mieć włączony marvin mode] i naciskasz "O" no i już tylko sciągasz z niego jego zbroje i jestes GURU

kody mogą wszystko (jednak najczęsciej moga wszystko zepsuć) chodzi tu o przyjemnośc z garnia w gothica
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Sprawdziłem i faktycznie, ten sposób działa. Polecam jednak przed każdą taką próbą zapisać grę. Kilka razy wyskoczyły mi dziwne błędy bądź gra się zawiesiła .


Użytkownik Archol dnia Feb 13 2007, 09:36 PM napisał

Sprawdziłem i faktycznie, ten sposób działa. Polecam jednak przed każdą taką próbą zapisać grę. Kilka razy wyskoczyły mi dziwne błędy bądź gra się zawiesiła  .

[post="54488"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




no a myślisz jak na początku gry mieć np. gniew inosa i np zbroje magnata większośc doświadczonych nie hakerów dobrze o tym wie
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
No ja niestety nie wiedziałem o tym sposobie. Ale cieszę się że to istnieje bo nareszcie przymierzyłem zbroję magnata . Chciałem przywołać ją kodem ale w oknie konsoli nie mogę wpisać znaku "_" (nie, to nie minka tylko znak w cudzysłowach )


Użytkownik Archol dnia Feb 14 2007, 07:33 PM napisał

Chciałem przywołać ją kodem ale w oknie konsoli nie mogę wpisać znaku "_" (nie, to nie minka tylko znak w cudzysłowach  )

[post="54563"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ten znak (dolny podkreślnik) wpisujesz wciskając Shift+myślnik (ten na prawo od zera).
Ech, te RPGi.
No aż tak głupi to ja nie jestem . Chodzi o to że jak go próbuje wpisać to się nie pojawia.


Użytkownik Archol dnia Feb 14 2007, 07:51 PM napisał

No aż tak głupi to ja nie jestem  . Chodzi o to że jak go próbuje wpisać to się nie pojawia.

[post="54592"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




ten kod działa tez w GII i dobrze że nie działa w GIII bo zepsuł by ki całą zabawę

ale żeby wpisać tą strzałeczkę _ trzeba nacisnąć przecież [ Shift+znak zapytania] bo w gothicach jest przecież niemiecka konsola ( w pewnym sensie) tak samo jest ,że zamiast Y piszemy Z i na odwrót

czy o to ci chodziło ?
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
No faktycznie, działa. Dzięki .


Użytkownik Donovan dnia Feb 16 2007, 06:02 PM napisał

ale żeby wpisać tą strzałeczkę _ trzeba nacisnąć przecież [ Shift+znak zapytania] bo w gothicach jest przecież niemiecka konsola ( w pewnym sensie) tak samo jest ,że zamiast Y piszemy Z i na odwrót

[post="54754"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


To nie jest niemiecka konsola, tylko tłumacze nie zmienili tego, żeby komputer odczytywał twoją klawiaturę jako QWERTY, ale nadal ją odczytuje jako QWERTZ. Tak rzeczywiście jest w Niemczech i naprawdę to jest straszne Każdy kto chce spróbować, niech sobie wciśnie Shift+Ctrl


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Tak BTW Y i Z są zamienione a "_" wywołuje się Shift+? chyba tylko w G1, w G2 Y i Z są na swoich miejscach, a podkreślnik robi się tak jak napisałem - Shift+-, przynajmniej tak mi się wydaje
Ech, te RPGi.
← Gothic
Wczytywanie...