[TESIV] Gildia wojowników

Sprawa wygląda tak:
-Jacyś ludzie widzieli jakieś światła w nocy i wysłali kogoś aby to sprawdził ten ktoś nie wrócił a ja mam go (ich) odnaleźć.
-Okazuje się że przed jeskinią są 3 Wispy czy jakoś tak... zabijam je i wchodze do jakini w jakini zabijam wszystkie trole i jest zielona strzałka do małęgo pomieszczenia... wchodze i widze na podłodze 3 szkielety i nic się nie dzieje... CO MAM DALEJ ZROBIĆ?
Odpowiedz
Z autopcji wiem, że w takich sytuacjach należy:
a) przeszukać całe pomieszczenie
b) przeszukać szielety
A szukasz czegoś charakerystycznego.

Zadania tego nie pamietam, więc musisz sobie jakoś poradzić. Jeśli ktoś wie lepiej, niech napisze.
Odpowiedz
Nie wiem czy to jest ta misja, ale mój kolega miał problem z gildią wojowników. W miejscu gdzie była strzałka, miało być ciało (przeczytał w solucji). Ale ciała nie było... Bug, którego nie da się ominąć...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
to chyba to... bo też jest strzałak ale nie ma żadnego ciała
co mam teraz zrobić?
Odpowiedz
Cóż... Mój kolega po prostu zostawił to w cholerę i nie ukończył gildii wojów. Możesz spróbować zakończyć tą misję na kodach i grać dalej...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
próbowałem kody : completequest i nic się nie stało pojawiło się że zła komenda
Odpowiedz
A może wielkość liter ma znaczenie - CompleteQuest


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
wpisałem i tak jak napisałeś ale i tak się pojawiło:

Script "SysWindwCompileAndRun', line 1:
Missing parameter Quest.
Compiled script not saved!


nic nie rozumiem

[Dodano po chwili]

kurcze nikt mi nie pomoże??
Odpowiedz
Musisz zna numerek Questa czy coś takiego i wpisać z kodem, pewnie coś takiego: CompleteQuest xx gdzie xx to numer lub nazwa
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Mam problem z Gildia Wojowników...Chamy mnie wywaliły za okradanie gildii. Nawet nie wiem co zakosiłem ale mam nadzieje że to było coś przydatnego lub wartościowego ale do rzeczy żeby przyjęli mnie ponownie musze przynieść 20 niedźwiedzich skór. Gzdie moge znaleźć te niedzwiedzie bo latam po lasach jak głupi i jak dotąd nie widziałem ani jednego???
Odpowiedz
Niedźwiedzie skóry można znaleźć w dużych ilościach w sklepach "ze wszystkim" Przejdź się po 3-4 miastach i powinno starczyć


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dzięki
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Gildia wojowników - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...