[GI] Umiejętności

Mam taki problem mam 5-6 Poziom. Skradanie się, Mistrza w Broni 1H. (1recznej). I KRADZIEŻ na 2 poziomie. I tu jest problem jak okraść kogoś? Podchodze do gościa i nic, klikam na niego i ''w'' i jest tylko rozmowa. O co chodzi? Czy moze mi ktos wyjasnic jak okrasc kogos np z miecza albo czegos co nosi?? POMOCY!!!

P.S. Nie dodawałem nic z atrybuty z poziomów.
Odpowiedz
Musisz kliknąć na niego skradając się. Oczywiście nie może Cię on wcześniej zobaczyć.


Odpowiedz
W trybie skradania musisz do kogoś podejść od tyłu. Następnie naciśnij kombinację klawiszy odpowiadzialną za akcjię (Ctrl + kursor up jeśli nic nie zmieniałeś) i wyciągaj z ekwipunku innegokolesia to co ci się spodoba z tym że bez drugiego poziomu w kradzieży nie ma nawet co próbować bo raczej się nie uda.

A i jeszcze jedno. Nie da się okraść osób z unikalnymi imionami (chyba że chudopachołki). Więc Thorusa czy Skorpiona raczej nie obrobisz.
Odpowiedz

Użytkownik Cronos dnia Feb 20 2007, 03:32 PM napisał

W trybie skradania musisz do kogoś podejść od tyłu. Następnie naciśnij kombinację klawiszy odpowiadzialną za akcjię (Ctrl + kursor up jeśli nic nie zmieniałeś) i wyciągaj z ekwipunku innegokolesia to co ci się spodoba z tym że bez drugiego poziomu w kradzieży nie ma nawet co próbować bo raczej się nie uda.

A i jeszcze jedno. Nie da się okraść osób z unikalnymi imionami (chyba że chudopachołki). Więc Thorusa czy Skorpiona raczej nie obrobisz.

[post="55075"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




hehe wiem coś o tym... próbowałem okraść Kruka, i bum w łep [ oczywięcie to ja upadłem wtedy] naszcześciee miałem save
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Taa, Ty chociaż od Kruka a ja dostałem po gębie od jakiegoś nędznego szkodnika . Ale byłem wtedy młody, można mi to wybaczyć .


Odpowiedz
Ja podlazłem do thorusa ledwo co sie obrócił i dostałem po łbie
Odpowiedz
← Gothic

Umiejętności - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...