[GIII] Dyskusja o zwierzętach

jakiego najbardziej stworzenia w g 3 nie lubicie bo ja osobiście wilków a szczegulnie zabłąkanych koło montery
Odpowiedz
wiesz najgorsze to jest stado lodowych wilkow w nordmarze
Odpowiedz
tak to prawda a jakiej techniki stosujesz przy walce z nimi bo ja albo łuku(rzadko) ale najczęsiciej to urzywam miecza i szybkich pchniec to się sprawdza i to dobrze
Odpowiedz
Ja nauczylem sie walki 2-oma mieczami.Stosuje taki system walki:zamrazam lodowa lanca pol stada wilkow i stosuje obroty{jeden po drugim do tego momentu za wszystkich zabije}inne potwory podczas robiienia obrotow nawet mnie nie dotkna chocby ich bylo nawet i 20!!!Tylko zwilkami jest problem dlatego uzywam lodowej lancy.Uwiez mi nie ma lepszej broni na stadne potwory niz dwa miecze!Sprobuj
Odpowiedz
Poza wilkami wkurzają smoki(bo są tragicznie słabe)
a ciężko się walczy też ze stadem nosorożców bez dobrej zbroi i z szablozębami.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Łowc@ dnia Feb 21 2007, 02:18 PM napisał

Poza wilkami wkurzają smoki(bo są tragicznie słabe)
a ciężko się walczy też ze stadem nosorożców bez dobrej zbroi i z szablozębami.

[post="55172"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




ja też nosorożców nie lubię... choć jeśli ma sie wyprawę to można nawet stado pokonać nie tracąc życia jak ??? po prostu LPM LPM LPM w GI tak nie było i według mnie dobrze bo system walki w GIII jest do dupy hihi ale ze mnie drań
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
swiątynni strażnicy terz wkurzają i mumie oraz szakale to jusz szczyt możliwości jest
Odpowiedz
Najgorsi moim zdaniem są goblińscy szamani. ...... Chociaż jest na nich sposób ,wystarczy poskakać
Innos- robie dobrze
Beliar- robie źle
Adanos- nic nie robie
Odpowiedz
W sumie taki nie grozny potworek,bo tylko 50 dośw. a tyle potrafi napsocic!Straznik Swatynny tez jest trudny,latwiejszy jest juz troll{przynajmniej dla mnie}.Wargi tez potrafia dobic czlowieka.
Odpowiedz
Mi najbardziej podobają się smoki.

P.S. wilki są jak dla mnie denerwujące ponieważ ciągle są w grupach.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Ja chyba najbardziej nie lubię: krwiopijców (zatruwanie), wargów, trolów, nosorożców,
a w szczególności nie lubię rozpruwaczy nosze ze sobą 70 buteleczek eliksiru antyosłabiającego. za to moimi ulubionymi potworkami są: zombie gobliny cieniostwory
Pozdro dla wszystkich dopiero co się zarejestrowałem.
Odpowiedz
Ja tam najbardziej nie lubię dzików bo jak dzik zacznie cie gryźć to ruszyć sie prawie nie można:(:(
Odpowiedz
I tu sie zgadzam dziki pojawiają sie znienacka i jak zaczną to nieprzestaną
Odpowiedz

Użytkownik Pasoro dnia Apr 6 2007, 02:01 PM napisał

I tu sie zgadzam dziki pojawiają sie znienacka i jak zaczną to nieprzestaną

[post="57463"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jest filmik na youtube.com gdzie 2 dziki rozwalają 4 bandytów (fun with Gothic 3 part 1 bodajże) Mam przeczucie, że 3 dziki mogłyby przerwać oblężenie orków.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Łowc@ dnia Feb 21 2007, 02:18 PM napisał

Poza wilkami wkurzają smoki(bo są tragicznie słabe)
a ciężko się walczy też ze stadem nosorożców bez dobrej zbroi i z szablozębami.

[post="55172"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Smoki to nie zwierzaki..... też najbardziej nie lubie szablozębnych... no cóż jeśli zaliczasz smoki do zwierzaków a nie do stworów to ja dodam że nie lubię trolli... bez łuku lepiej nie podchodzić, w dodatku jak podejdziesz to Cię często wyrzucają w powietrze... ile razy mi się zdarzyło, że podchodzę do trolla a troll mnie wyrzuca że skalpy i lecę na głowę 50 metrów w dół... chociaż nie wszystkie trolle są w górach....



.....aha bym zapomniał nie nawadze dzików bo często mnie od tyłu zachodzą oraz nie lubię zębaczy bo są bardzo szybkie i stapiają się kolorami z terenem więc z oddali ich nie widać... Dziki są słabe ale czasami są tak szybkie że nie potrafię wyciągnąć broni przez 5 sec... Cieniostwory w jaskiniach, też ich nienawidzę ponieważ w jaskiniach przy cieniostworach jest tak ciemno, że nic się nie widzi...


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Lubię-wilki-bo są fajne nie za duże, i w ogóle takie ładne
Topielec-No, bo fajnie wygląda.

Opowiem wam jeszcze moją przykrą historię....:
Pewnego razu przechadzałem się po Varancie zwiedzając różne rzeczy. Gdy tak sobie szedłem po owej miejscowości, nagle mnie brat zawołał. 2 brat mi głośniki na maksa pogłośnił...... Ja tego nie zauważyłem....Zeszedłem na niższy poziom wzniesień piaskowych i tak sobie maszeruję.....idę....idę...idę i nagle taki pełzacz mi wyskoczył i jak on taki dziwny dźwięk wydaje takie "ćwiiiićiiii" to ja myślałem, że zawału dostanę...... I właśnie dla tego pełzaczy nie znoszę....
-gobliny- niby to proste, ale ile razy zostałem uwalony przez szamana-goblinów....chyba z 20.... nienawidzę ich....!!

Dobra koniec wierszy, mówcie o waszych ulubionych istotach......
Odpowiedz
Lubię szablozęby nigdy ich nie zabijam póki one mnie nie będą atakować , ładnie wyglądają i są przytulne.
Odpowiedz
Według mnie temat trochę bez sensu. Ale niech ci będzie, lubię hmm...nie lubię żadnej (jak ty to nazwałeś) istotki
Odpowiedz
Hmm.... Króliki bo szybko giną ......

A tak bez jaja, to lubię Trolle....


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Ja zawsze lubilem gargulce.Uwielbiam smoki a owe istoty sa takimi jakby"mini smoczkami".A jaskinia obok montery jest nimi zapelniona.Pozatym zawsze jest cos ciekawego do zabrania.
Odpowiedz
← Gothic

Dyskusja o zwierzętach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...