[GIII] reputacja dla orków

jak ktoś wie moze mi powiedzieć jak zdobyć reputacje u orków poza likwidacją okary redok i nemory oraz buntowników koło montery i szpiegów phila i saforda
Odpowiedz
Idz do Faring i zawalcz na arenie.W Silden musisz wsypac Inoga i zabic Anoga,zabic niewolnikow ktorzy uciekli z Silden.Zabij Sanforda w Monterze i zniszcz buntownikow stacjonujacych wokol Montery.Przynies Yorikowi 20 paczek z bronia i sprowadz z wiezy na dziedziniec nieposlusznego orka Follecka{Montera}.Wybacz wiecej nie wiem,bo nie gralem jeszcze po stronie orkow.
Odpowiedz
spoko większość wiem ale niektóre sa przydatne powiedz mi jeszcze jedno ci niewolnicy to ci co są w tym dużym obozie koło okary
Odpowiedz
W zasadzie ten oboz jest blizej Silden niz Okary.Koło Silden jest chatka mysliwego Lukjana{jest z ni zwiazane zadanie"Zanies futra do młyna"} idz na wzniesienie tam Bedzie 5 niewolnikow.
Odpowiedz
jak ty sie pozbywasz ogrów bo na miecze lepiej nie zaczynac więc ja łuku urzywam

[Dodano po chwili]

ej jak masz gg to morzesz podać byloby łatwiej
Odpowiedz
Tez uzywam kuszy ale rzadko.Jak robisz obroty dwoma mieczami to istnieje małe prawdopodobienstwo,ze cie uderzy.Ja ostra jazde z dwoma mieczami rozpoczynam na dobre gdy dosiade katane.Jest ona o wiele dluzsza od innych mieczy i jakby to okreslic...robiac obroty"lepiej bierze".[do Łowca]Sorry,dopiero niedawno dołaczyłem do forum,takze ten drugi taki sam post to pomyłka.Wyluzuj!
Odpowiedz
Po co dwa takie same tamaty?
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
+7 zniszcz reddock
+7 zniszcz okare
+7 oddaj vakowi 50 tys
+7 zbierz wszytskie 12 pucharów ognia dla szamana w geldern
+7 zniszcz nemorę
+7 zabij Inoga [Silden]
+ złam opór morr i zniszcz vengard 7+7 ale te zadanie dostaniesz od Kana ,ale mozesz je zrobić wcześniej jesli potrzebujesz reputacji
razem 56 reputacji no i jeszce jeśli w faring pokonasz na arenie wszytskich (radze najpierw sie do mora sul udać ) to bedzie +8 i jeszce tam są dwa zadania na łaącznie chyba 4 repa



no właśnie po co dwa takie same tematy ?!
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz

Użytkownik ramstein dnia Feb 22 2007, 08:33 AM napisał

sprki to pomylka byla cos mi komp przymulil i jakos tak wyszło

[post="55213"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




eh ,no ale jeszcze napisałeś też takie pyatnie w dziale "qesty z którymi macie problemy"
a to raczej bład kompa nie był
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
← Gothic

reputacja dla orków - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...