[TESIII] Problemy z przejściem misji

Witam! Mam problem z wyleczeniem sie ze spaczenia u Lorda Fyra:/ Przez nieuwage zabiłem jednego z mieszkańców Domu Spaczonych i za to Fyr sie na mnie obraził. Kiedy tylko próbuje do niego zagadać słysze tekst o tym "jak źle sie zachowałem i że musze ponieść kare za swoje czyny". Skutkuje to tym że nie moge z nim porozmawiać o leku i stoje w miejscu:/ Możecie mi pomóc czy musze zacząc gre od nowa??
Z góry dzięki za wasze odpowiedzi

Użytkownik LordRaist dnia Feb 21 2007, 11:05 AM napisał

Witam! Mam problem z wyleczeniem sie ze spaczenia u Lorda Fyra:/ Przez nieuwage zabiłem jednego z mieszkańców Domu Spaczonych i za to Fyr sie na mnie obraził. Kiedy tylko próbuje do niego zagadać słysze tekst o tym "jak źle sie zachowałem i że musze ponieść kare za swoje czyny". Skutkuje to tym że nie moge z nim porozmawiać o leku i stoje w miejscu:/ Możecie mi pomóc czy musze zacząc gre od nowa??
Z góry dzięki za wasze odpowiedzi

[post="55150"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




omg dawno to było....

A nie możesz gop też zabić ?


Zrób sejwa i sprowokuj go może ma przy sobie albo w pokoju
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Kolego LordRaist... Założyłeś już raz taki temat. Napisałeś też posta o tej samej treści w temacie ogólnym. Wystarczyło go wykasować i napisać ponownie, by ukazał się jako nowy. Ja wnoszę o kasację tego tematu.

Fyra zabić nie można!! Skutkuje to permanentnym końcem gry. Jedyne wyjście to iść dalej za scenariuszem, a dokładnie uganiać się za Szóstym Rodem, bo oryginalnie to któryś Ghul zaraża śmiertelnym spaczeniem i dopiero wtedy leci się do Fyra...
Poszukaj jaskini Ilunbi w pobliżu Gnaar Mok. Jeśli tam nic się nie wydarzy, to jestem na 90% pewna, że ten save jest już do wywałki.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...