[GIII] Sztaba czystej magicznej rudy

Gdzie można znalezdzi sztabe czystej magicznej rudy?? bo nie moge znalezdzi
Odpowiedz
Najczęściej można je znaleźć w różnych skrzyniach, kufrach czasami przy zabitych orkach i ludziach.
Odpowiedz
JEdną dostaniesz od Kertha za oswobodzenie Nordmaru(tzn jeśli ja wybierzesz. masz jeszcze do wyboru 10k albo jakiś dobry miecz)
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Dark dnia Feb 12 2007, 10:25 PM napisał

Najczęściej można je znaleźć w różnych skrzyniach, kufrach czasami przy zabitych orkach i ludziach.

[post="54406"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




coś ci sie pomyliło tutaj chodzi o sztabkę czystej magicznej rudy , a tak w ogóle to skoro nie znalazłeś tej bryłki to nie wymyślaj gdzie można znaleźć "najczęściej" dwie bryłki magicznej rudy od kertha i w skrzyni julio ... [przynajmniej ja tam ja znalazłem ... radze ci tam pozapisywać kilka razy ,choć ja ją przypadkiem za pierwszym razem wziąłem naprawde ,przysięgam

a co do miecza to kerth daje nam miecz nordmarczyka który można dać Ingvarowi jesli nie chcemy zrobić go sami
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
ale mi chodzi o sztabke czystej magicznej rudy żeby móc wykuć miecz

[Dodano po chwili]

a i czy ktos zna kod na reputacje asasynó i przywołanie tego gostka w silden który jest w tym domku nad rzeką i przynosi sie jemu np skóry wilcze. nie ma go i nie chcą zadawać mi zadań z jego udziałęm
Odpowiedz

Użytkownik SmokLares dnia Feb 13 2007, 09:38 PM napisał

ale mi chodzi o sztabke czystej magicznej rudy żeby móc wykuć miecz

[Dodano po chwili]

a i czy ktos zna kod na reputacje asasynów i przywołanie tego gostka w silden który jest w tym domku nad rzeką i przynosi sie jemu np skóry wilcze. nie ma go i nie chcą zadawać mi zadań z jego udziałęm

[post="54487"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



a czy chociaż przeczytałeś mój post?



a co tych róznych "gostków" to w konsoli wpisujesz spawn sh i prosisz go o reputację u sasynów i tak samo jest z tym "gostkiem" w silden spawn [jego imię]
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
ten gostek to Givess i nie było go, znikł, musiałęm przywołać go z konsoli. Ale te questy z jego udziałem dalej nie moge wykonać np zaniesienie skr dla niego. co zrobić zeby wykonać je??
Odpowiedz

Użytkownik SmokLares dnia Feb 15 2007, 12:26 PM napisał

ten gostek to Givess i nie było go, znikł, musiałęm przywołać go z konsoli. Ale te questy z jego udziałem dalej nie moge wykonać np zaniesienie skr dla niego. co zrobić zeby wykonać je??

[post="54615"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




no niestety skoro tak jest to on poprosyu musiał zginąc a wraz z jego zginięciem zadne questy z jego udziałm, są automatycznie nie do wykonania niestety
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz

Użytkownik SmokLares dnia Feb 13 2007, 09:38 PM napisał

ale mi chodzi o sztabke czystej magicznej rudy żeby móc wykuć miecz

[Dodano po chwili]

a i czy ktos zna kod na reputacje asasynó i przywołanie tego gostka w silden który jest w tym domku nad rzeką i przynosi sie jemu np skóry wilcze. nie ma go i nie chcą zadawać mi zadań z jego udziałęm

[post="54487"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


może jsteś przy nie tej chatce jesteś, bo są dwie:jedna z Pavelem i resztą oraz z kolesiem z którym na wilki musisz iść
pobróbuj, popatrz, pozaglądaj może gdzieś jest...
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Ludzie no co wy?? sam osobiście mam już 15 sztabek magicznej (czystej) rudy a gdzie większość znalazłem?? w Varrancie jest tam takie zadanie z odzyskaniem 10 sztabek rudy skradzionych przez jakiegoś asasyna (sugut się zwał?)
Innos- robie dobrze
Beliar- robie źle
Adanos- nic nie robie
Odpowiedz
Na prawdę czystej? Ja nie wspomne ile ich miałem, ale więcej niż 3 chyba nie
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Jak ktoś chce mogę zrobić screena
Innos- robie dobrze
Beliar- robie źle
Adanos- nic nie robie
Odpowiedz

Użytkownik Elldred dnia Feb 18 2007, 01:53 PM napisał

Jak ktoś chce mogę zrobić screena

[post="54931"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




no weź mnie człowieku nie dobijaj "CZYSTA RUDA" a te zadanie to jest ze skradzionymi magicznymi bryłkami rudy ... a nie z czystymi magicznymi... sam wiem bo zrobiłem to zadanie
magicznaą rude to w co piątym kufrze jest więc nie podniecajcie sie tak bardzo

no to zrób screena ,no i ośmiesz sie że ślepy jesteś

o lol ,dopiero teraz se domyśliłe że cała ta avantura jest o to ze napisałem" magicznymi bryłkami rudy ..." o lol przecież to tylko maały bład , o jaaaa
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
o co wam chodzi z tymi kodami? NIE , nie używam kodów a zadanie miałem z MAGICZNYMI SZTABKAMI RUDY a odróżniam je od normalnych bryłek jeśli nie wierzycie to ok i zrobię zrzut ekranu ale co to da skoro i tak mi nie będziecie wierzyć? więc po co w ogolę ten temat?
Innos- robie dobrze
Beliar- robie źle
Adanos- nic nie robie
Odpowiedz
ten temat jest po to by dowiedzieć sie gzie zdobyć czystą sztabke rudy żeby móc stworzyć miecz
Odpowiedz
Prosze zadanie_1.bmp zadanie_2.bmp zadanie_3.bmp zadanie_4.bmp sztabki.bmp nie wiem jak Ty ale ja się jakoś teraz głupio nie czuje..... może i jestem ślepy ale ja tu widze "SZTABKI MAGICZNEJ RUDY" nie bryłki ....... następnym razem radził bym pomyśleć zanim zaczniesz kogoś oczerniać na forum nie posiadając dowodów

(jeśli komuś się nie odtwarzają pliki bmp to wystarczy zmienić końcówki na jpg)
Innos- robie dobrze
Beliar- robie źle
Adanos- nic nie robie
Odpowiedz

Użytkownik Elldred dnia Feb 19 2007, 10:00 PM napisał

Prosze [attachment=499:attachment]  [attachment=500:attachment]   [attachment=501:attachment]  [attachment=502:attachment]  [attachment=503:attachment]  nie wiem jak Ty ale ja się jakoś teraz głupio nie czuje..... może i jestem ślepy ale ja tu widze "SZTABKI MAGICZNEJ RUDY" nie bryłki .......  następnym razem radził bym pomyśleć zanim zaczniesz kogoś oczerniać na forum nie posiadając dowodów   

(jeśli komuś się nie odtwarzają pliki bmp to wystarczy zmienić końcówki na jpg)

[post="55037"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




hahahaha no człowieku rozbrajasz mnie czysta magiczna ruda nie SZTABKI MAGICZNEJ RUDY
tylko CZYSTA MAGICZNA RUDA powtarzam czysta!!!! a ty uparcie pokazujesz mi screeny ze sztabki magicznej rudy... przeczytaj nawet jak sie temat nazywa no proszę ciebie

te zadanie to jest z magicznymi sztabkami a nie z czystymi magicznymi sztabkami
[/SIZE] weź sie człowieku pamiętaj !

a co to za różnica sztabki... i bryłki... przecież to jedno i to samo

wszystko se przeczytałem jeszcze raz i powiem że mi sie płakać ze śmiechu chce .To tak jakbym zamieścił tutaj zdjęcie plastikowego widelca i wpierał bym wszystkim że to jest przecież widelec ze szczerego złota no bo ma taki brązowy odcień , choć pisze "plastikowy widelec" ... no to co ja i tak bym mówił że to ze złota jest ... no rozumiesz mnie ??

pokazujesz na screenach "sztabki magicznej rudy " no sorry ale taka jest prawda , a sztabki czystej magicznej rudy jeśli chcemy je sprzedać to za 1000 sztuk złota a nie za 300
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz

Cytat

a co to za rużnica sztabki... i bryłki... przeciez to jedno i to samo


"Różnica"

Raczej duża. Jak sztabek od bryłek nie odróżniasz, to kiepsko... Bryłki są kawałkami rudy odłupanymi od rudy. Sztabki to najczęściej przetopione bryłki, oczyszczone, z dodatkami i uformowane w postaci... sztabki.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Gothic

Sztaba czystej magicznej rudy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...