[GIII] Questy, z którymi macie problemy

Użytkownik Donovan dnia Feb 12 2007, 03:09 PM napisał

nie. nie jest to możliwe tak samo orkowie w nordmarze niezależnie od tego kim jesteś są nastawieni wrogo do ciebie  to troche głupio [sam sie zdziwiłem grając najemikiem orkowym  ]

[post="54364"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Aż mi się Lineage II przypomina, gdzie ork ma do zabicia potwora orka(jeśli akurat będzie obok), może kiedyś to naprawią albo chiciaż dodadzą okrzyk w stylu: "Ta morra wygląda podejrzanie! NA NIĄ!":D
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
może mi ktoś powie gdzie jest jaskinia koło Okary ta gdzie jest Rufus .. proszę o pomoc mój nr gg to 826581
Odpowiedz
To jaskinia jest bliżej Montery niż Okary.

A oto mapka:
  • beztytu322uhy1.jpg
Odpowiedz
Dzięki za informacje teraz juz nie będę chodził bez celu i szukał tej jaskini ;] Wiecie że szukałem jej około 3h i nic ))
Odpowiedz

Użytkownik gwizdus dnia Feb 13 2007, 08:34 PM napisał

może mi ktoś powie gdzie jest jaskinia koło Okary ta gdzie jest Rufus .. proszę o pomoc mój nr gg to 826581

[post="54486"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To nie Rufus - ten jest na famrie Chodzi o Maga Ognia Rakusa.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
"To nie Rufus - ten jest na famrie Chodzi o Maga Ognia Rakusa." mała wpadka ale wkońcu go znalazłem
Odpowiedz
Witam, mam dwa pytania.
Pierwsze: gdzie jest ukryty młot Kalana (kowala z klanu ognia) - podobno gdzieś w krzakach, może dokładniej?
Drugie: Po zniszczeniu Okary dostałem od Vareka misję: Zniszcz buntowników dookoła Montery (jakoś tak się nazywała). Jeszcze wcześniej, przed zniszczeniem Okary zabiłem - Otisa, Masona i tego gościa, który mi dał misję ,,Tchórzliwe gobliny" (trzeba było iść do takiej jaskini i je pozabijać). Albo mam jakiegoś buga, albo nie zabiłem wszystkich buntowników, bo nie mam żadnych opcji rozmowy z Varekiem. Proszę o pomoc.
Gość
Odpowiedz
Zapotek(czy jakos tak) w Silden daje mi misje żebym zabił jego 5 wiezniów którzy uciekli w stronę gór ,czy mógłby mi ktoś powiedziec gdzie oni są?
Odpowiedz
Przeszukacj las. Zdaje mi się, że są w obozikach buntowników.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Łowc@ dnia Feb 16 2007, 03:09 PM napisał

Przeszukacj las. Zdaje mi się, że są w obozikach buntowników.

[post="54730"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Nie. nie masz racji. Ja przyzanm sie że szukałem ich dośc długo i wielkie było moje rozcazrowanie gdy po 1 godzinie poszukiwań (gdy już zadanie wykonałem ) dostałem tylko +1 u orków ale co tam ... są oni ma wzgórzu, niedaleko od tego myśliwego co z nim misja z zębaczami była

Młot Kalana był no, jakby to sensownie wytłumaczyć ... od tego miejsca gdzie stoi Kalan idzesz prosto i skręcasz w lewo w "krzaka" .Ja użyłem do tego czaru telekineza [akurat byłem magiem] i bardzo mi to pomogło ( w zobaczeniu tego młotka)
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Racja, pomyliło mi się z obozem drwali, który jest w lesie i również jest związany z pewnym questem.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Cytat

Młot Kalana był no, jakby to sensownie wytłumaczyć ... od tego miejsca gdzie stoi Kalan idzesz prosto i skręcasz w lewo w "krzaka" .Ja użyłem do tego czaru telekineza [akurat byłem magiem] i bardzo mi to pomogło ( w zobaczeniu tego młotka)

No dobra, fajnie . Macie jakieś pomysły co do mojego drugiego pytania?

Cytat

Drugie: Po zniszczeniu Okary dostałem od Vareka misję: Zniszcz buntowników dookoła Montery (jakoś tak się nazywała). Jeszcze wcześniej, przed zniszczeniem Okary zabiłem - Otisa, Masona i tego gościa, który mi dał misję ,,Tchórzliwe gobliny" (trzeba było iść do takiej jaskini i je pozabijać). Albo mam jakiegoś buga, albo nie zabiłem wszystkich buntowników, bo nie mam żadnych opcji rozmowy z Varekiem. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Gość
Odpowiedz

Użytkownik Gość dnia Feb 19 2007, 08:13 AM napisał

No dobra, fajnie  . Macie jakieś pomysły co do mojego drugiego pytania?

Pozdrawiam
                                                                  Gość

[post="54974"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




no czyli niezabiłeś wszystkich

wychodzisz połuidniową bramą i od razu skręcasz w lewo. Siedzi tam gośc co z nim zadanie ze strażnikami w obozie :D trza go kropnąć
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Tak samo mam w Gothcie - wybiłem wszystkie szkielety i demona, a po Potrosie ani śladu... Miał być niby w jakiejś wieży zamkowej, a go nie ma Jakieś pomysły czy może będę musiał zbrukać się użyciem kodów?...




jaki potros o co chodzi bo ja nie miałem go a kto to jest
Odpowiedz
heh...jemu nie trzeba mowic,bo on i tak by nie 'uwierzył' i dostałbys tylko 500 doswadczenia.Pojdz do Montery i powiedz Varekowi,wtedy Gothe zajma orkowie lub jak wolisz do okary,wtedy zajma ja buntownicy.
Odpowiedz
ej dzięki a wiesz jeszcze co bym musial robić żeby mieć reputacje u orków
Odpowiedz
Nie masz racji,bo mozna zostac paladynem!Gdy oddamy ogniste puchary lub przyjdziemy po berło varntu to jest opcja aby nas tego Rhobar nauczył.
Odpowiedz

Użytkownik ramstein dnia Feb 21 2007, 10:14 AM napisał

ej dzięki a wiesz jeszcze co bym musial robić żeby mieć reputacje u orków

[post="55132"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



chodzi ci o zadnia na reputacje dla orków??
nie będę tutaj wszystkich wypisywał lepiej by było żebyś to ty napisał jakie już zadania zrobiłeś na xepa u orków ew. powiedz w jakich miastach już byłeś a ja ci powiem co tam trza zrobić
spox?

no moge ci te najważniejsze wypisac
+7 zniszcz reddock
+7 zniszcz okare
+7 oddaj vakowi 50 tys
+7 zbierz wszytskie 12 pucharów ognia dla szamana w geldern
+7 zniszcz nemorę
+7 zabij Inoga [Silden]
+ złam opór morr i zniszcz vengard 7+7 ale te zadanie dostaniesz od Kana ,ale mozesz je zrobić wcześniej jesli potrzebujesz reputacji
razem 56 reputacji no i jeszce jeśli w faring pokonasz na arenie wszytskich (radze najpierw sie do mora sul udać ) to bedzie +8 i jeszce tam są dwa zadania na łaącznie chyba 4 repa

no i jeszce rób wszytskie poboczne to sei napewno uda

chyba już wypisywąc nie będziesz musiał i tak na zapas to po co żes zrobił temat do tego pytania ??
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
W geldern mam misje żeby zdobyć 7 starych pierścieni alchemika(old alchemist's ring) a mam tylko pięć( z domu Gunocka,z domu Ognistego Maga,z domu Grompola,z tego jakby skarbca(przy drzwiach stoja dwaj strażnicy),a piąty pierścień znalazłem chyba u alchemika który mieszka nad Jaredem) gdzie są pozostałe dwa?
Odpowiedz
http://forum.gexe.pl/Pierscienie-alchemikow-t5078.html
jest odzielny temat co do tych pierścieni
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...