[GIII] Gothic 4

Witam wiem , ze jeszcze niewyszedl nawet dodatek do GIII , w ogule niedawno wyszla podstawa po polsku , ale juz jestem ciekaw czy maja zamiar zrobic G 4 . Jak wy myslicie ? Piszcie swoje sugestie i pomysly jak zaczoł by sie gothic 4.


Krowom STOP!
Odpowiedz
Według mnie trochę za wcześnie na takie spekulacje. Dużo osób jeszcze pewnie nie dotknęło G3 (no może poza pudełkiem w sklepie tak jak np. ja ;]) a co dopiero gadać na temat G4! Pomysł chybiony. W G3 nie grało tyle osób co w G2 (chyba) więc wypowiadanie się na temat G4 jest wielce trudne.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Pozatym narazie dużo większe jest prawdopodobieństwo dodatku
Odpowiedz
jeśli G IV będzie taki sam jak III to ja nie będę zadowolony uważam że są lepsze gry niż gothic ... [mówię tu tylko o G III ]bo dwie poprzednie części gothica były według mnie były dużo lepsze ...
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Gothic 4 powinno przedstawiać losy Beziego sprzed gothic 1 w Khorinis, Górniczej Dolinie oraz kawałek kontynentu (nie cały-można byłoby sobie darować np. kawałek Nordmaru i Varrantu) przed wojną z orkami.
A w dodadku uważam,że powinna być jeszcze wyspa Khorinis, bo trochę mi tęskno za wyspą w której spędziłem kuuuupę czasu podczas grania w gothic 2 i 1 (taka była u mnie kolejność grania)
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Podobno G3 ma takie zakończenie, że kontynuacja byłaby NIEMOżLIWA... (jeśli ktoś chce napisać tu coś o jego zakończeniu to niech zrobi to najlepiej czarną czcionką i na początku ostrzeże grubymi literami ).Ale coś takiego jak prequel Gothica 1 to można by zrobić
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Jeśli nie Gohic IV to dodatek nie pękajcie
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ciekawe czy zrobia tak jak w Gothic II NK ze dozuca dodatkowa mape czy moze powieksza ta O_o
Odpowiedz

Użytkownik picior dnia Feb 18 2007, 09:07 AM napisał

Ciekawe czy zrobia tak jak w Gothic II NK ze dozuca dodatkowa mape czy moze powieksza ta O_o

[post="54913"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Oczywiście, że powiększą tą tak jak w NK powiększyli Khorinis. Maja dojść jakieś wyspy z tego co pamiętam.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Łowc@ dnia Feb 18 2007, 12:33 PM napisał

Maja dojść jakieś wyspy z tego co pamiętam.

[post="54923"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Z tego co czytałem w gazetach można się dowiedzieć ,że mają być wyspy chyba dwie albo jedna na której jest kolejna świątynia Beliara.A te wyspy mają zamieszkiwać murzyni którzy są wyznawcami Beliara .Tak dobrze słyszycie murzyni .Ciekaw jestem czy tubylcy będą podobni do Gorna .Jestem ciekaw czy trzeba będzie ich wybić tak jak wszystkich fanatyków Beliara
Odpowiedz

Użytkownik Xardas 2006 dnia Feb 18 2007, 02:53 PM napisał

Z tego co czytałem w gazetach 

[post="54934"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



a czy można wiedzieć w jakich gazetach to wyczytałeś ? ?
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz

Użytkownik Donovan dnia Feb 18 2007, 07:13 PM napisał

a czy można wiedzieć w jakich gazetach to wyczytałeś ? ?

[post="54951"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tak można z Clicka z Pleya i z CD-Action .Tam to pisało.
Odpowiedz
Jak dla mnie, to nawet dodatek do G3 może nie wychodzić, jeżeli będzie zrobiony tak, jak w przypadku wersji podstawowej... Zabiła ona dla mnie smak Gothica na zawsze...

Cytat

Podobno G3 ma takie zakończenie, że kontynuacja byłaby NIEMOżLIWA...


Jak to się mówi... Nigdy nie mów nigdy Są trzy zakończenia, to jest jedyny problem. Ale ktoś inteligenty wybrnął by z tego bez problemu. I tak już przyzwyczailiśmy się do zabijania np. Thorusa w każdej części Gothica


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hehe - fajnie by bylo jesli faktycznie wyspy zamieszkiwali by murzyni Tez zostal bym czarnuchem btw. ja Thorusa zabilem tylko raz w Gothic 3 Ogulnie w tym gothicu niepodoba mi sie , ze jak bije sie z jednym orkiem to reszta stoi i patrzy sie jakby niewiedziali co maja robic No i sam system walki - do bani To mogli by poprawic . No i zaduzo tych pustyn
Odpowiedz

Użytkownik picior dnia Feb 18 2007, 10:59 PM napisał

ja Thorusa zabilem tylko raz w Gothic 3

[post="54969"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ja też go w gothicu tylko raz zabiłem wiec mógłbym jeszcze raz


Użytkownik picior dnia Feb 18 2007, 10:59 PM napisał

Ogulnie w tym gothicu niepodoba mi sie , ze jak bije sie z jednym orkiem to reszta stoi i patrzy sie jakby niewiedziali co maja robic

[post="54969"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No mnie akurat podoba się ,że każdego orka pojedynczo rozwalasz no ale jak lejesz się z jednym a drugiego mieczem zahaczysz to on też się z tobą zespawa



Użytkownik picior dnia Feb 18 2007, 10:59 PM napisał

No i sam system walki - do bani   To mogli by poprawić .

[post="54969"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Mnie system walki się podoba można na kilka sposobów walczyć.A czy w G2Nk czyli dodatku zmienili tryb walki??


Użytkownik picior dnia Feb 18 2007, 10:59 PM napisał

No i za duzo tych pustyń

[post="54969"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Mnie od razu ciągnęło na pustynie ale faktycznie Varant jest jak Myrtana i Nordmar w jednym:)
Odpowiedz
A co do wysp to podobno mają to być Wyspy Południowe (te, z których pochodzi pieprz potrzebny do magicznego napoju dla Fortuna).

Użytkownik Xardas 2006 dnia Feb 18 2007, 04:53 PM napisał

Z tego co czytałem w gazetach można się dowiedzieć ,że mają być wyspy chyba dwie albo jedna na której jest kolejna świątynia Beliara.A te wyspy mają zamieszkiwać murzyni  którzy są wyznawcami Beliara .Tak dobrze słyszycie murzyni

[post="54934"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Co się tak podnieciłeś że murzyni? Rasistą jesteś jakimś?
Ech, te RPGi.
Odpowiedz

Użytkownik Raphagorn dnia Feb 19 2007, 04:39 PM napisał

Co się tak podnieciłeś że murzyni? Rasistą jesteś jakimś?

[post="55004"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A ja się starałem napisać jak najmniej po rasistowsku Nie nie jestem rasistą ale ciesze się ,że będą murzyni w całym gothicu chyba tylko 3 spotkałem (Thorusa,Gorna i Abuczyna( tak sie nie pisze ale nie wiem jak jest poprawnie) bla bla bla ...)A teraz będzie cale plemię
Odpowiedz
cos mi sie wydaje ze gothic 4 albo dodatek do gothic 3 bendze powiazany z tymi niezbadanymi krainami albo ze teraz ludzie zaatakuja orkowe miasta i wojna bendzie u orków ciekawe jak tam wygląda ale w gothic 3 mamy doczynienia z jakąs inna rasą orków bo w 1 i 2 to były bezmuzgie istoty które potrafiły tylko jeść pić i bić toporem a w g3 jest to myslące stworzenie
Odpowiedz
ja mysle ż gothic 4 to bedzie kontynuacja gothica 3 (przynajmiej bedzie podobna fabuła) bo inaczej gothic 3 nie kończył by sie tak dupnie
Odpowiedz
NOOOOO!!!! Przecierz w dodatku będziemy zwiedzać krainy za tym teleportem.Idzcie do bragi i przeczytajcie księge w domku nafalema...krainy Innosa...no no no... A może z innosem będziemy walczyć?????????????????????????????
Mag Bojowy swoimi sztyletami i ognistymi kulami zamieni w proch każdego rzezimieszka i bandytę... ...No i co się brechtasz, bo ciebie też spalę na popiół!
Odpowiedz
← Gothic

Gothic 4 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...