[GIII] Rozwój postaci

Ja mam 40 lvl , mam okolo 300 sily , zrecznosci 60 chyba a w reszte niedawalem , mistrz walki bronia jednoreczna i 150 pkt do rozdania . Mam pytanie , bo chce zostac magiem ale to byla by strata pkt nauki - najpierw 300 w sile dalem i mistrza walki bronia i teraz maga to mi szkoda , a na poczatku chyba nieda sie magiem zostac moza wiec gdzies zresetowac statystyki i rozdac od nowa nietracac przy tym lvlu ?
Odpowiedz
Obawiam się że taka opcja nie wchodzi w grę Ale z 150 punktami nie ma problemu zostać magiem wybierz się tylko do geldern i do ruin w mora sul tam mixir i lester dadzą Ci trochę kamiennych tabliczek jeśli chcesz je kupować to przed (PIERWSZĄ!!!!) rozmową z jakimś kupcem który ma amulety czy pierścienie magiczne zapisz grę i wczytuj tyle razy aż będzie miał w ekwipunku kamienne tabliczki (zwykle można taką sztuczką uzyskać 3:P ) ja sam jestem dobrym magie i mam mistrzostwo w 2 mieczach naraz
Innos- robie dobrze
Beliar- robie źle
Adanos- nic nie robie
Odpowiedz

Użytkownik Elldred dnia Feb 16 2007, 10:27 PM napisał

To teraz ja.... 
Gram jakby magiem bojowym mam 230 siły mistrzostwo walik dwoma mieczami oraz jednym mieczem 210zręczności 550 energii życiowej 200many i 160pw (nie inwestując) mam złodziejstwo na średnich zamkach alchemie do 40  zatruwanie ostrzy kowalstwo na 50 wszystko oprócz pancerzy i broni z czystej zbieranie trofeów i skór  level 45..... najlepszy na świecie jest stary dobry fireball i 2 miecze półtoraręczne (110) jakoś nikomu jak dotąd  udało się mnie zatrzymać 

[post="54785"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





...hehe a kodów to używasz na każdym kroku ?? bo czy tylko mi sie wydaje, że twoje "statystyki" są troszke zmyslone

230siły=130Lp
210zręcznosci=110Lp
200many=25Lp
550energi=80Lp

zamki=30Lp
alchemia=40
kowalstwo=50Lp

wszytsko po dodaniu wynosi 465 Lp czyli 47lvl a nie policzyłem jeszcze wszytskich umiejętnosci:-
5+5+5+5+5+5+.... to daje grubo ponad lvl który podałes [ hihihi ale ze mnie ham]
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz

Użytkownik Donovan dnia Feb 18 2007, 07:33 PM napisał

...hehe a kodów to używasz na każdym kroku ?? bo czy tylko mi sie wydaje, że twoje "statystyki" są troszke zmyslone

230siły=130Lp
210zręcznosci=110Lp
200many=25Lp
550energi=80Lp

zamki=30Lp
alchemia=40
kowalstwo=50Lp

wszytsko po dodaniu wynosi 465 Lp czyli 47lvl a nie policzyłem jeszcze wszytskich umiejętnosci:-
5+5+5+5+5+5+.... to daje grubo ponad lvl który podałes [ hihihi ale ze mnie ham]

[post="54955"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Alchemii się nie uczyłem kowalstwa późno i miałem już 15 zręczności miałem 15 z samych zadań. A z
każdego punktu nauki mogę się wytłumaczyć . Kulturalnie odpowiadam że nie, nie używam kodów i nigdy tego nie robiłem lecz jeśli uparcie będziesz obstawał przy swoim to ok , i nie mam zamiaru się kłócić

za off-topic przepraszam
Innos- robie dobrze
Beliar- robie źle
Adanos- nic nie robie
Odpowiedz
← Gothic

Rozwój postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...