[TESIII] Pochwalcie się!

Pochwalcie się:

1) Najlepszym zrobionym przez was modem, z którego jesteście najbardziej zadowoleni (co on zmieniał, ile czasu go robiliście, dobrze by też było dać jakiś screen prezentujący jego działanie);

2) Zrobionym przez was modem, który najwięcej namieszał w grze (standardowo: co on zmieniał, ile go robiliście i jakiś screen);

3) Ile razy przeszliście grę;

4) W jakim najkrótszym czasie ją przeszliście (najlepiej by było ile mniej więcej godzin, bo np. jedna osoba może przez miesiąc grać 18 godzin, a druga 95; może być też np. "trzy miesiące, po 3-4 godz. dziennie");

5) Jaki wam się udało osiągnąć najwyższy lvl;

6) Na ile mniej więcej procent zbadaliście mapę;

7) Ile mniej więcej procent znacie wszystkich przedmiotów i questów;

8) Jak zaklęliście przedmiot, że wam się najbardziej przydał i byliście z niego najbardziej zadowoleni (co to był za przedmiot, jakie miał efekty i np. czy na stałe, przy trafieniu, na jaki czas, na jaką odległość itp.).


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
To ja pochwalę się przedmiotem, który sobie stworzyłem. Jest nim Wspaniały Amulet z duszą Złotego Bóstwa. A efekty? No cóż regeneracja od 3-4 punktów życia na stałe! Uważajcie co chcecie, ale ten przedmiot naprawdę jest "wspaniały"!
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
A ja sobie zrobiłem koszulę z Sprowokowaniem na 100 przy uzyciu na cel ;] Takie niby nic, a przydatne ;];] Można mordować mordować mordować a straże się nie czepiają bo w końcu to nie ja jestem napastnikiem :D

Ale to zrobiłem na samym początku gry. A mówię o tym żeby było coś niecodziennego, a nie takie typowe "obrażenia od ognia na deadryczną katane ;/
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Odpowiedz
A ja mam amulet z duszą złotego bóstwa i zaklęciem Kocie oczy na stałe, no i coś wg mnie niezbędnego - pierścień z duszą Złotego Bóstwa i zaklęciem lewitacja na stałe.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Pochwalcie się! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...