[NWN:SoU] Cienistorogi

Nie mogę znaleĽć drugiego śladu tego jelenia. Pierwszy to ten co jest naprzeciw tego zagajnika a drugi to gdzie? Pomóżcie


________________
:evil: Niech żyje TYR :twisted:
Odpowiedz
Też miałem z tym problem. (niestety nie pamiętam dokładnie gdzie był ten drugi ślad) Prawdopodobnie jest gdzieś na zachodzie tego obszaru ale to nie jest pewna informacja . Ja szukałem tego "łopatologicznie" sprawdzając całą mapkę i w jednym z rogów spotkałem Cienistonogiego.
Odpowiedz
Dięki to i tak dużo. Jeszcze raz thanx


________________
:evil: Niech żyje TYR :twisted:
Odpowiedz
Mam mapke z poradnika z GRY-ONLINE i tam są zaznaczone miejsca w których się pojawia.


________________
:evil: Niech żyje TYR :twisted:
Odpowiedz
O ile mnie pamiec nie myli to drugie sa kolo wejscia do Wysokiego Lasu, natomiast sam Cienistorogi kolo wejscia na Gore.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że niektóre klasy w ogóle nie mogą wykonać tej misji. Np. jak grałem za pierwszym razem łowća, to bez problemu wytropiłem Cienistorogiego. Natomiast jak grałem czrownikiem, to nie znalazłem nawet jednego śladu .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A ja olalem tego Cienistorogiego a gralem Lowca uznalem, ze jezeli sie na niego napatocze to go zabije a jak nie to niech sie paluje! :wink:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ludziska nie chcę zakładać nowego tematu więc pisze tutaj czy błędem jest to że jeżeli mam klika milimetrów życia na pasku zdrowia i nagle umieram czy to jest normalne??
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Pewnie "uchodzi" z Ciebie czar zwiększonej kondycji lub wytrzymałości. Też tak czasem mam, bo oczywiście używam tego czaru.
Nie wiem Nazina jak znalazłeś to czarodziejem, ale ja czarownikiem i do tego elfem nie mogłem znaleść nawet jednego śladu . No ale big respect for you, jęśli rzeczywiście wykonałeś to zadanie czarodziejem. Tak mi się jeszcze przypomina, jak stałem chyba z minutę, żeby mój bohater odkrył tajemne przejście w krypcie elfów . Może to od tego, że małą mądrość ma (10).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
No to kupa... To se nie pogram mam kilka milimetrow zycia tak samo jak moj towarzysz ktory sie nie moze ryszc tylko lezy i jest na skraju smierci ludzie co mam tera zrobic??????
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Jak wczytasz grę szybko wciśnij spację i każ wypić miksturkę zdrowia najlepszą jaką masz Tobie i towarzyszowi. Powinno pomóc, chyba, że masz save'a w naprawdę głupim momencie, że wczytujesz i już pisze, że umarłeś, bo też tak raz miałe . No ale chyba nie save'ujesz na jednym slocie, nie ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nie..Ale nie mam żadnej miksturki ani torby ani czegokolwiek co mnie uzdrowii..
Chyba będe musiał zacząć grać kilka godzin wcześniej

P.S A co do zapisywanie już sie kilka razy nacięłem na taki sposób zapisywania i się cofałem kilkanaście godzin :oops:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja gram czarodziejem i tez nie mialem problemow z ta misja.Zapytam jeszcze, ktore rozwiazanie wybraliscie zabic biedne zwierze czy łowce i ile pktow wam dodało?Ja zabiłem łowce, a za to ze pusciłem jelonka 200pkt. A i jeszcze jedno: O co chodzi z tym niedzwiedziem za laskiem: niby chory jest,ale jak sie go wyleczy to nic sie nie dzieje tylko dalej ryczy i stoji w miejscu.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
To jest zadanie dla łowcy. Gdy grasz łowcą możesz z misiem pogadać. Zauważasz, że został ranny strzałą. Delikatnie wyjmujesz grot, dostajesz trochę doświadczenia i wszystkie niedźwiedzie nie są już do Ciebie wrogo nastawione.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja jakoś nie spotkałem tego misia. A co do zadania z Cienistorogim - zabiłem tego łowcę(nie dość, że exp, to jeszcze kasa). Nie trzeba się męczyć z szukaniem, to jeszcze magiczny łuk jest i kilka innych itemów.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
A który współczynnik trzeba zwiększyć żeby zauważyć te ślady? W poradniku piszą że inteligencję, a ja jakoś nie moge zauważyć mimo że gram czarodziejem z inteligencją 19 ;/
Odpowiedz
może spostrzegawczość? ale to umiejętność... a klasa nie ma wpływu na ślady?
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Cienistorogi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...