Reality Show.

Co myślicie o takich programach??


P.S Mam nadzieje że dobrze napisałem słowa Reality Show :?:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
No nie wiem czy Nazinowi spodoba sie ten temat,hehe.Olo to zalezy,ktore,ale ogolnie nie ogladam, przejadly mi sie juz.Poza tym nie mam czasu za duzo
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
kicz jakich malo dodatkowo polacy sie do tego mieszaja jakby sami nieumieli nic swojego wymyslic wszystko musza zerznac z zagranicy ... zalosne
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ja też już żygam tymi programami. Jeszcze rozumiałem te pierwsze edycje Big Brothera czy Dwóch Światów nawet dwie pierwsze edycje Bary ale to co tera wymyślili te Bary vip(trzeba też wspomnieć że to 5 edycja tego kiczu).
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
No piąty. A trzeba wspomnieć, że Polsat wykupil licencję do 2010. Wyobrażacie sobie jak nas zakatują tymi Barami :563: .Bleeeee.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Litosci juz teraz chce mi sie rzygać jak słysze o barach
Odpowiedz
A czy słyszeliście o tym Reality Show gdzieś w południowo-wsodniej Azji na jakiejś wyspie prowadzone przez Urbańskiego na TVNnie??
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Pierwszym takim reality show, które oglądałem był Big Brother. Nawet mi się podobał. Potem nadeszły Bary, Dwa Światy itp. Jak leciało to w telewizji to chciało mi się wybuchnąć z rozpaczy :565: Jak można takie programy oglądać :?: Na szczęście teraz w telewizji leci tylko Bar. A to da się przełączyć. Gorzej by było jak gdyby na każdym kanale był reality show


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Małe sprostowanie Dwa Światy nie pojawiły sie po Big Brotherze tylko w czasie jego trwania bądź jeszcze przed nim
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
małe sprostowanie do małego sprostowania - 2 swiaty byly PO bb. Big brother to bylo cos. Nowosc na rynku-> ciekawe-> fajne-> było-> minelo-> ponowili-> przejadlo sie->BLEE
typowa telewizyjna komercja... ludzie, ktorzy ogladaja te wszystkie bary i inne bzdety imho nie maja wlasnego zycia towarzyskiego, tylko siedza w domu przed telewizorem i tak zaspokajaja potrzeby swojej nedznej egzystencji. :573:
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Poza tym przed programem ludzie chcą tam iść. Jak ich nie wylosują to się wkurzaja. A jeśli ich wylosuja to potem narzekaja jak im tam źle i niedobrze. Przeciez mogą odejść. Tez mi filozofia. Widziałem urywek tegorocznego Baru VIP. Ludzie narzekają np.:
-Ojej ale tu jest beznadziejnie. Wszyscy się kłócą itp. itd.
Przecież moga odejść w każdej chwili. Ale oni wola się mizdrzyć do kamery i narzekać.

Więc jeszcze raz powtórzę: te programy to beznadzieja :563: .


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Medivh a jak myślisz poco są tworzona takie programy w końcu za to im płacą, myślisz że ludzie zgałosują żeby wywalić takiego downa co tylko pysk drze czy taką szarą myszkę, uważam, że myszkę bo takie szare myszki nic nie wnoszą, ludzie musza być skandaliczni (już dwa razy sie dymali w Barze Vip :twisted:) popatrz na Merlina Mansona czy gdyby nie wyciągnął sobie 2 żebra i nie robił se laski to by go ktoś zobaczył albo wylał na siebie gorący wosk i sie pociął, bądź odgryzał gołębiom głowy na koncercie?? TO sie niestety nazywa marketing bo w końcu na co idą nasze pieniądze za SMS'y ktłóre wysyłamy żeby zagłosować
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Nie Nasze Olo, nie Nasze, bo nikt z nas zapewne na to nie głosuje. Tak się właśnie zastanawiam kto na to kase wydaje :? .

Ps. Jak mówiłeś o odgryzaniu głów gołębi to przypomniała mi się lepsza koncertowa akcja. Gdzieś tam w Austrii zaproszona dwóch raperów, którzy bardzo, ale to bardzo się nienawidzili. I panowie podczas koncertu wyciągneli noże i zaczęli się ciachać. Czujecie fazę? Ale publika musiała mieć frajdę z oglądania tych debili .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nie pamiętam. Czytałem gdzieś w necie. Pewnie grzybków się najedli, albo trawki napalili . Albo rzeczywiście tak się nie lubili. Albo miała to być atrakcja koncertu, bo to jacyś mało znani kolesie byli .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
To sobie wyobrażam, że pewnie im sprzedaż i oglądalność wzrosła o z 25%, więc poraz kolejny stwierdzam że to był chwyt marketingowy!!
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← Karczma

Reality Show. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...