[GIII] jak bezpiecznie dotrzeć do xardasa

zawsze próbuje skutecznie dojść do Xardasa nawet dzięki kamieniowi rozpruwacza który dostałem od Porgana za przyniesienie 30 kamiennych korzeni albo 20 i czy drogę do Xardasa blokują jakieś nieprzyjazne orki.
Odpowiedz
mówimy o TEJ drodze do Xardasa? U mnie była niemal czysta(orków wogóle). Idziesz z Szaroskórym?
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Pójdź do Hansona(zobacz mapkę w temacie "Skrzynki") i niech cię
Szaroskóry prowadzi
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
BŁAGAM! Przeczytaj mój poprzedni post dokładnie. Po czym wejdź na ten cholerny temat i zobacz na mapce! WSZYSTKO jest tam zaznaczone!
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Bezpiecznie dojsc...?Mysle,ze na tym to nie polega,bo przeciez trzeba zbierac doswiadczenie...J grasowalem "po zielonym" do momentu az dostalem zbroje paladyna,gdy jez ja mialem wyzynalem wszystko co sie rusza i co bylo w zasiegu mojego wzroku.Nie martwilem sie o Xardasa,bo predzej czy pozniej i tak bym do niego trafil moze i przypadkiem...No ale jak chcesz sie tak strasznie z nim zobaczyc to zycze powodzenia...osobiscie go nienawidze od razu na wejscie zabilem.
Odpowiedz
no cóż popieram morrę ale z tym zabijaniem Xardasa bym się wstrzymał
A z 26 lvl to bym się nigdzie nie ruszał (nawet do Varrantu 35lvl miałem gdy tam poszedłem a co dopiero do Nordmaru!!!!) to logiczne że w miejscu w którym giniesz ok.1 na 10min. nie powinno się przebywać

A jeśli chodzi o drogę do Xardasa to mnie Szaroskóry nie prowadził bo Hansona nie znalazłem (teraz mam 69lvl i nie chce mi się go szukać)
porada dla paladyna123456789-=:graj normalnie gra to nie wyścig, łaź po Myrthanie aż nabijesz dobry level (lub do momentu aż Ci się znudzi)
o!
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
W porzadku kazdy ma swoje poglady.A zabilem go grajac drugi raz w G3 i wiedzialem,ze nie opowiem sie po jego stronie i wiedzac o istnienu takowego zadania zabilem go.
Odpowiedz
ja uzyłem do tego kodu (normalnie nie gram na kodach takich jak god albo inne kody co psują fabułe) wpisałem goto Xardas i po kłopocie
Odpowiedz
Wiesz...dla niektorych kod nie jest rozwiazaniem...Ja w zyciu do zadnej czesci gothica nie uzylem kodu.To nie to samo co "na sucho".
Odpowiedz
Moim zdaniem niema bezpiecznej drogi do Xsardasa .Ja próbowałem wszystkich możliwych dróg zawsze coś musiało mnie zaatakowac.









KODY PSUJĄ GRĘ
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Ja uważam, że jest, ale treba mieć duuużo cierpliwości. Mianowicie należy skakać po górach do mamentu aż do jego wieży dojdziemy (ten sposób jest uniwersalna zarówno do Xardasa jak i do innych, ale ja go nie polecam, bo trzeba się troche namęczyć
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Ja znam dobrą drogę do Xardasa! Zaczynamy wycieczkę od początku ścieżki na wschodzie Nordmaru.Idziemy ciągle na ścieżce, aż spotkamy paru Orków na drodze(w tej grupie Orków jest dowódca)Gdy jest ten patrol skręcamy w lewo i wchodzimy w krzaki i skręcamy w prawo(tam powinno być jakieś przejście).jeśli je znaleźliśmy idziemy prosto jeśli w dalszej drodze widzimy gobliny z szamanem to dobry znak, że dochodzimy do Xardasa(NIE ZBACZAMY Z DROGI!).Potem spotkamy lodowego golema i dalej wieżę Xardasa.

Nie informować mnie, że nie doszliście do Xardasa

CopyRight® Kopiowanie Zabronione

Oto Mapa
  • Mapa.JPG
Odpowiedz
← Gothic

jak bezpiecznie dotrzeć do xardasa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...