[GIII] Mapa NPC oraz skrzynek

Witam! Mam pytanko! Czy ktoś może ma mapę z tymi skrzynkami co tam można jakieś rzeczy po kolei zbierać aż się dojdzie do tego najlepszego miecza? Za mapkę będę wdzięczny!
Odpowiedz
NIE WIERZYŁEM!
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Wcale że nie bo mowie wam że taka mapka jest!!! Jest na niej zaznaczone polożenie skrzyń od 1 do 48 w których po kolei są coraz lepsze rzeczy do zgarnięcia! W ostatniej jest najlepsza broń a mianowicie Gniew Innosa! Dla niedowiarków zamieszczam tu ta mapkę!
  • skrzynie2.JPG
Odpowiedz
Skrzyń ponoć jest 70 O_o a nie 48..
Odpowiedz
Słyszlem ze jest ich tylko 48 tak samo pisze na innych forach
Odpowiedz
Miałeś racje pomyliłem się...
Otopełna lista skrzyńwraz z umiejscowieniemi i zawartością (wraz z mapką łatwiej je znaleść bedzie .

LOKALIZACJIA SKRZYŃ


Myrtana:
1. Tunel w Redock przy pierwszym pełzaczu jakiego spotkamy
2. Jaskinia pod Cape Dun, za drugim smokiem na samym dole, na końcu plaży
3. Przed Ardea w drodze do Kręgów gdzie siedzi Chris, koło ogniska - siedzą tam bandyci
4. W faring skrzynia Alego na piętrze w gospodzie
5. Idąc wzdłuż bariery przy Vengard i dalej na północ pod góre, napotkamy wiele Ogrów, tam też przy ogniskach jest jedna ze skrzyń, łączy się tam myrtana z nordmarem
6. W Gotha na drugim wewnetrznym dziedzincu po prawej stronie gdzie tron szamana orków
7. Za Jaskinia za zlodziejami zboża koło Montery
8. Pagórek po lewej stronie przed zlodziejamy zboża koło Montery
9. Cape Dun gdzie uwięziony był paladyn Wenzel
10. Między drogą z Cape Dun do Montery po lewej jaskinia z 3 cieniostworami
11. Za wilczą jaskinią dalej prosto i po zabiciu 3 troli normalnych leży skrzynia
12. Po pkt 11 idziemy dalej na północ aby wejść na górę z lewej, tam znajdziemy berło cienia a jeszcze dalej cofając się na południe (będąc na tej górze) zabijamy 2 trole normalne i 1 czarny i jest kolejna skrzynia
13. W Trelis co mamy misję zabić Ogry, w tej grocie koło kapliczki Beliara
14. W Okara w grocie gdzie siedzi paladyn Roland
15. W Trelis w domu kupca assasyna Khabir'a
16. W Okara po wyjściu zaraz w lewo przy dwóch cieniostworach (tych co misja z nimi była)
17. W północnym namiocie orków oblężenia Vengardu
18. W skarbcu w Geldern pilnowanym przez dwóch orków.
19. Gdzie buntownik Charles, dwie drogi, pierwsza na przeciwko miejsca gdzie walczyliśmy razem z gońcem leśnym z orkami trzeba przejść i po lewej jest jaskinia, druga droga to od świątyni w Trelis iść zaraz w lewo przy ścianie i dojdzie się do spalonego domu i obozu buntowników, dalej prosto i na prawo jest ta jaskinia.
20. Na północ od Trelis, na farmie gdzie ukrywa się alchemik na A... i siedzi złodziej Peps, pod nimi jest jaskinia z rozpruwaczami, tam jest kolejna skrzynia.
21. W Geldern nad kopalnią siarki koło zburzonej wierzy i smoka (trzeba wchodzić od strony kopalni na południu gdzie brat jednego kupca działał)
22. W domu pierwszego dowódcy oblężenia Vengard wewnątrz bariery, po wyjściu ze świątyni zaraz po prawej stronie.
23. Vengard, sala tronowa nad salą gdzie siedzi król, a dokładniej na tarasie w stronę morza.

Varant

24: Na północny wschód od świątyni Al-Shedim przy 4 ograch ( miejsce to wyraźnie widać - jest na wzgórzu, z dużą szubienicą )
25: Jaskina lwów na północ od Isthar. Trzeba dojść do oazy z czterema assasynami (nr. 52 na mapie) i wtedy skręcić na zachód, przejść jeszcze ładny kawałek. W środku rozkładające się bestie i lwy ( skóry tych pierwszych potrzebne były w zadaniu w Isthar )
26: W domku Daro w Ben Sali
27: W komnatach Zubena
28: Przy 3 gargulcach w ruinach biblioteki Al-Shedim
29: W świątyni Al-Shedim
30: W Isthar - przy arenie jest wejście do piwnicy, w jednym z pomieszczeń jest skrzynia
31: W świątyni Mora-Sul
32: W pałacu Gonzalesa
33: Na północ od Bragi przy bandytach - w zamaskowanej jaskini - idąc od strony Bragi po prawej stronie od ścieżki w momencie gdy mijamy miejsce w którym był Paladyn Kurt.
34: Na północ od Bakareshu na wybrzeżu w obozie wrogo nastawionych orków.
35: Daleko na zachód od Mora Sul, w sumie to blizej do Isthar. Od nr. 37 na mapie trzeba kierować się na zachód, aż dojdziemy do gór - trzeba się przebiec wzdłuż i poszukać jaskini w której będzie skrzynia.
36: Przy pierwszym rozwidleniu drogi z Bragi do Isthar - w ruinach z trzema ogrami
37: Północny zachód od Isthar, przy studniach trzeba skręcić w lewo i iść kawałek pod góre. W jaskini z szakalami.
38: Na największej wyspie Varantu, na piedestale we wschodniej części wysepki

Nordmar

39. W domu Pedara (nr 18; niedaleko grobowca Ejnara )
40. W grobowcu Ejnara ( czarny nr. 5 na mapie )
41 i 42. W domu Kalana ( w Klanie Ognia ) przez buga tutaj są dwie skrzynie jedna na drugiej. Przed otwieraniem zróbcie save'a bo raz mi się gra tu zwiesiła. Za drugim razem otworzyłem bez problemu.
43. W grobowcu Angira ( czarny nr. 6 na mapie )
44. W grobowcu Akaschy ( czarny nr. 1 na mapie )
45. Skrzynia Tjalfsa - szefa klanu młota. Klucz dostajemy po oczyszczeniu kopalni.
46. W domu Ingvara ( w Klanie Młota )
47. Któryś z obozów orków na północ od Klanu Młota - tej kropki na mapie nie jestem pewien.
48. W domu Larsona ( w Klanie Wilka )

Działa to według następującego schematu (kolejność otwieranych SKRZYŃ):

#01 Nóż Asasyna 350G
#02 Łuk Asasyna 400G
#03 Kościany łuk 800G
#04 Sztylet 800G
#05 Kusza łowcy nagród 1.000G
#06 Miecz Asasyna 1.250G
#07 Łuk kompozytowy 1.600G
#08Śmierć niewolnika 1.750G
#09 Kusza najemnika 3.200G
#10 tarcza czaszki 4.500G
#11 Łuk wojenny 5.000G
#12 Krwawe żniwa 6.400G
#13 Bartaxt 7.000G
#14 Katana 8.000G
#15 Miecz Paladyna 8.000G
#16 Rubinowe ostrze 8.000G
#17 Nóż na wilki 9.500G
#18 Miecz zakonu 10.000G
#19 Toporek do mięsa 10.000G
#20 Lodowa Klinga 10.000G
#21 Eichenbogen 12.000G
#22 Kordelas 12.000G
#23 Kusza nordmarczyka 12.800G
#24 Młot wojenny 15.000G
#25 Łuk wojskowy 15.000G
#26 Miecz dwuręczny z rudy 22.000G
#27 Runiczna tarcza 20.000G
#28 Rogaty łuk 20.000G
#29 plan (Miecz runiczny) 25.000G
#30 Rhinotöter 25.500G
#31 Inquisitor 27.500G
#32 El Bastardo 27.500G
#33 Miecz sędziego 30.000G
#34 Nimroder 30.000G
#35 Wielki miecz 30.000G
#36 Mistrzowski miecz 30.000G
#37 Topór barbarzyńcy 35.000G
#38 Ciężka kusza 35.000G
#39 plan (Miecz przodków) 50.000G
#40 Łuk runiczny 42.000G
#41 Wielki inquisitor 45.000G
#42 Kusza wojownika 45.000G
#43 plan (Moc przodków) 50.000G
#44 Demoniczny łuk 52.000G
#45 Topór Berserkera 55.000G
#46 Krash Morra 60.000G
#47 Gniew Berserkera 65.000G
#48 Gniew Innosa 75.000G
Odpowiedz
Proponuję zmienić nazwę tematu na:
"Mapa ważnych NPC i skrzyń z ekwipunkiem" i przykleić

[Dodano po chwili]

Mówię serio:)
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
a czy te wszystkie rzeczy można zdobyć bez otwierania skrzyń? (łącznie z gniewem innosa i projektem wykucia miecza runniczgo oraz miecza przodków)
Bo było by to bezsensu gdyby twórcy gry robili rzeczy które byłyby tylko w jednej skrzyni
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz

Użytkownik złodziej dnia Feb 16 2007, 07:12 PM napisał

(łącznie z gniewem innosa i projektem wykucia miecza runniczgo oraz miecza przodków)

[post="54770"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ja kupilęm w Okarze od kowala projekt wykucia miecza runicznego więc ten projekt można mieć bez otwierania danej skrzyni.Co do reszty nie znalazłem tak żeby nie bylo w skrzyniach
Odpowiedz
a ja nie mogłem od żadnego kowala projektu wykucia miecza runnicznego
ani miecza mistrzowskiego! Są tylko: projekt półtoraka, ostrza rubinowego i szerokigo miecza !!!!!wkurzające!!!!! (oraz jakieś dwuręczne ale ja się nimi nie interesuję)
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz

Użytkownik złodziej dnia Feb 17 2007, 08:52 AM napisał

a ja nie mogłem od żadnego kowala projektu wykucia miecza runnicznego
ani miecza mistrzowskiego! Są tylko: projekt półtoraka, ostrza rubinowego i szerokigo miecza !!!!!wkurzające!!!!!    (oraz jakieś dwuręczne ale ja się nimi nie interesuję)

[post="54799"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





hahahaha bo sie kolega powyżej "Xardas" pomylił. Mecz runiczny ci sie z rubinowym ostrzem pomyliło hihihi

a tak pozatym ten miecz dwuręczny to całkiem fajny własnoręcznie wykuty
140siły
85 albo i nawet 95 jak sie jeszcze naostrzony
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Moim zdaniem to nieprawda no chyba,ze to jakis bug.W kazdym razie gniew innosa powinien byc w ostatniej otwartej skrzyni.No chyba,ze to twoja ostatnia skrzynia...
Odpowiedz

Użytkownik Donovan dnia Feb 20 2007, 05:00 PM napisał

hahahaha bo sie kolega powyżej "Xardas" pomylił. Mecz runiczny ci sie z rubinowym ostrzem pomyliło hihihi

a tak pozatym ten miecz dwuręczny to całkiem fajny własnoręcznie wykuty
140siły
85 albo i nawet 95 jak sie jeszcze naostrzony

[post="55085"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Niby fajnie tyle, że ja szukam miecza co by zadawał więcej niż mój półtorak(110) i najlepiej by było gdyby była to broń jednoręczna bo lubię tarcze ewentualnie 2 miecze w walce
ale nic no trudno trzeba się pofatygować do skrzyń co nie zmienia faktu, że jest to gafa Piranhii, że niektóre żeczy można zdobyć tylko w skrzyniach
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Wiesz ja to nie biore jako podstawe ilosci obrazen miecza tylko jego dlugosc{To sie przeklada na zasieg ataku i jego czestotliwosc}.Ja walczylem katana zaostrzona a pozniej blogoslawiona,potem w ktorejs z kolejnych skrzyn znalazlem miecz mistrzowski i jechalem na 2 miecze.Poza tym lubie tez miecz paladyna i Wenzela{wyglad i to,ze sa ciut dluzsze od poltorakow}.Lepiej walczyc mieczem niewiele slabszym ale miec wiecej sily.Z dwurecznych to tylko Krush-Tarach,bo jest niezwykle dlugi i mozna"walczyc na odleglosc" ale jego minus...400sily!

A co do miecza jednorecznego lepszego niz poltorak to niestety tylko w skrzyniach...
Odpowiedz
Ktoś mi może wyjaśnić jak mam się dostać do jaskini ze skrzynką, która jest ZA obozowiskiem złodzei zboża? Obszedłem górę, ale znalazłem tylko wejście, przy którym stoją cztery trole. Trole rozwaliłem, a zeskoczyć się tam zbytnio nie da, bo zabiera mi 75% HP a do tego atakują mnie od razu gargulce i inne miłe istoty. Jest inne wejście?
Odpowiedz
oczywiście. wchodzisz do tej jaskini tam gdzie jest obóz tych złodziei zboża. za ich obozem,w skale jest wejście


Odpowiedz
Taa, juz widze A jeszcze jedno pytanie. Czy przy Rakusie jest skrzynia czy nie?
Odpowiedz
Nie nie ma jest tylko kufer ktory sie "nie zaznacza".
Odpowiedz
Tak się pytam, bo na mapie jest zaznaczone przy Rakusie, a nie ma w tej jaskini z cieniostworami...
Odpowiedz
← Gothic

Mapa NPC oraz skrzynek - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...