[NWN1] Chowańce i zwierzecy towarzysze

Ja jak grałem łowcą to wziąłem sobie strasznego wilka świetnie go wytrenowałem a wy kogo (jeśli mieliście chowanca lub zwierzęcego towarzysza to kogo wybraliście)??

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Ja jak sobie gralem w dodatek zeby sobie zobaczyc zrobilem sobie lowce i mialem niedzwiadka i byl niezly bo w koncu mialem 15 poziom.
Odpowiedz
Ja grałem magiem i druidem to miałem:
wróżka, imp, wilk, niedźwiedź
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Moja druidka walczy w towarzystwie monstrualnego wilka. Nie spodziewałam się, że będzie tak silny. Na dodatek ma dużo punktów wytrzymałości. NIe tyle co niedźwiedź, ale wilk jest bardziej artowy
Odpowiedz
Teraz gram magiem i mam piekielnego ogara.

Super . Po prostu nie mogę wyjść z podziwu - niemogący wyjść z podziwu Rince Niezdara.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
jak wybrać chowańca łowcą
Odpowiedz
Łowca zyskuje zdolnośc przywołania zwierzęcego towarzysza przy którymś tam poziomie. 4 lub 6, pewny nie jestem.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Łowca zyskuje towarzysza na poziomie 6 a druid na poziomie 1.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Ja grając tropicielem miałem pantere. Bardzo skuteczna dzięki ukradkowemu atakowi(często zadawała więcej od barbarzyńcy) .
Postać na Fae - Tomiji
Odpowiedz
Pantera wymiata - co prawda nie tyle HP co monstrualny wilk albo niedźwiedź ale zadawane obrażenia rekompensują wszystko !
A najlepiej ze wszystkich wyglada pajączek, ale stanowczo za mało HP
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Chowańce i zwierzecy towarzysze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...