[GI] Teleport...coś nie działa

Witajcie.
Jak ktoś zechce to mogę mu wszystko wytłumaczyć w gothicu2, ale mam problem w 1.

Część was pomyślało że nie wiem gdzie się tego teleportu orków używa, ale wracam do pytania.

Podchodzę do tej ściany gdzie sięużywa tego teleportu orków, unosi mnie w górę, ale nigdzie się nie teleportuje.

Czy muszę coś robić??

pomóżcie bo mi przystawiło i mi się powoli grać odechciewa. pomóżcie szybko
Odpowiedz
Wiele razy przechodziłem Gothica I ale coś takiego mi się nie zdarzyło. Może to po prostu bug. Spróbuj wczytać wcześniejszy stan gry.


Odpowiedz

Użytkownik Cor Angar dnia Feb 3 2007, 08:02 PM napisał

Witajcie.
Jak ktoś zechce to mogę mu wszystko wytłumaczyć w gothicu2, ale mam problem w 1.

Część was pomyślało że nie wiem gdzie się tego teleportu orków używa, ale wracam do pytania.

Podchodzę do tej ściany gdzie sięużywa tego teleportu orków, unosi mnie w górę, ale nigdzie się nie teleportuje.

Czy muszę coś robić??

pomóżcie bo mi przystawiło i mi się powoli grać odechciewa. pomóżcie szybko

[post="53787"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




a który to rozdział ? jeśli ten 3 czy tam końcówka 2 to musisz miec dwie połowki tego pergaminubo jak masz jedna to niestety ...

a jeśli masz to co ja napisałem , tom włacz konsole i nacisnij ( nie w konsoli) literke "K" [ muszisz tak stanąc aby na wprost ciebie była ta sciana
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Skoro napisał, że używa zaklęcia ale nigdzie go nie przenosi to musiał już znaleźć dwie połówki pergaminu .


Odpowiedz

Użytkownik Archol dnia Feb 13 2007, 09:37 PM napisał

Wiele razy przechodziłem Gothica I ale coś takiego mi się nie zdarzyło. Może to po prostu bug. Spróbuj wczytać wcześniejszy stan gry.

[post="54497"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


zgadzam sie to raczej bug bo niema innego wyjaśnienia
Odpowiedz
Moze powinien poprostu stanac pod odpowiednia sciana?Albo musi zaczekac az Baal Lukor go zaczepi i mu powie zeby uzyl zaklecia.Jak nie no to....bug???
Odpowiedz
Wiem o co tu chodzi Tez tak miałem chciałem się teleportować i unosiło mniw w góre i nic!!!
Miałem potrzebną manę wiec co sie mogło stać???Doładowałem jeszcze raz manę i już się dało
Czyli poprostu musisz jeszcze ra doładowac mane.
Odpowiedz
Ja też miałem problemy ale nie konkretnie z tym teleportem jak się później okazało za szybko puszczałem klawisz akcji spróbuj może po prostu dłużej przytrzymać klawisze
Odpowiedz
← Gothic

Teleport...coś nie działa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...