[GIII] Vengard

Kupiłem oryginalną gre Gothic 3 w której jest dołączony Poradnik i coś mi się niezgadza z Vengardem.
W poradniku pisze mi że po odnalezieniu kamienia teleportacyjnego do Vengardu (w gothcie), po użyciu go powinno przenieść mnie do "prosto do sali tronowej króla Rhobara. Porozmawiaj z nim o Xardasie...) a tym czasem zostaje przeniesiony do jakiejś Kaplicy gdzie dostaje Artefakt który musze przenieść do Zamku i przejść przez miasto opanowane przez orków i "zająć" się 5 Orkowymi władcami tego miasta.

Czy to jest normalne? czy to błąd w poradniku? Jednocześnie prosze o wskazówkę, jak najlepiej zrobić ten quest bo nie mam na to pomysłu ( bo myśle że chodzi o to że mam iść i siekać wszystkie orki jakie się ruszają, ale to mi się nie uśmiecha bo tam tego więcej niż w Monterze jest) .. z góry dziękuje
Odpowiedz

Użytkownik sprq dnia Feb 1 2007, 10:19 AM napisał

Kupiłem oryginalną gre Gothic 3 w której jest dołączony Poradnik i coś mi się niezgadza z Vengardem.
W poradniku pisze mi że po odnalezieniu kamienia teleportacyjnego do Vengardu (w gothcie), po użyciu go powinno przenieść mnie do "prosto do sali tronowej króla Rhobara. Porozmawiaj z nim o Xardasie...) a tym czasem zostaje przeniesiony do jakiejś Kaplicy gdzie dostaje Artefakt który musze przenieść do Zamku i przejść przez miasto opanowane przez orków i "zająć" się 5 Orkowymi władcami tego miasta.

Czy to jest normalne? czy to błąd w poradniku? Jednocześnie prosze o wskazówkę, jak najlepiej zrobić ten quest bo nie mam na to pomysłu ( bo myśle że chodzi o to że mam iść i siekać wszystkie orki jakie się ruszają, ale to mi się nie uśmiecha bo tam tego więcej niż w Monterze jest) .. z góry dziękuje

[post="53686"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


o to porady jak tego questa wykonać:
1.nie korzystaj z pomocy paladyna Georga (po dialogu z nim naciśnij "chodź ze mną" a po chwili "zaczekaj tu" (szansa na dodatkowe doświadczenie)
2.Używaj broni dystansowej (łuku kuszy bądź czarów)
3.Uważaj na szamanów (poślą w twoją stronę dwie kule ognia i po tobie)
4.Nie bój się sprowadzać orków do świątyni z buntownikami, (uważaj żeby żaden z paladynów nie zginął-mówię tutaj o Markusie i Georgu reszta się nie przyda) oni zginą ale Ci pomogą
5.Nie dziw się z nielogiczności poradnika dołączonego z grą, jest w nim kupa błędów i nie należy się nim aż tak bardzo kierować (wiem to z własnego doświadczenia-też się zdziwiłem kiedy wylądowałem w świątyni a nie w sali tronowej
6.Nie zrażaj się jak Ci nie będie wychodzić, w pewnym momencie zatęsknisz za orkami na podgrodziu Vengardu
enjoy!!!!!!
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Twoja strategie moze i dobra ale ja mam taka przy ktorej nie trzeba sie meczyc.
Mianowicie
-Jak wychodzisz ze swiatyni ic w lewo i skocz ze skaly na most ic i sie rozgladaj i niewalcz z orkami poprostu przebiegaj kolo nich i uwazaj zeby cie nie trafili wejdz po schodkach i jestes to najkrotsza droga
Odpowiedz
Oba pomysły są dobre, ale narazie zastosuje ten drugi. Przebiec jak najszybciej, potem dobije expa gdzieś dam lepsze władanie kuszą i powybijam sobie ich dla doświadczenia :] dziękuje za podpowiedź
Odpowiedz

Użytkownik sprq dnia Feb 1 2007, 10:19 AM napisał

Kupiłem oryginalną gre Gothic 3 w której jest dołączony Poradnik i coś mi się niezgadza z Vengardem.
W poradniku pisze mi że po odnalezieniu kamienia teleportacyjnego do Vengardu (w gothcie), po użyciu go powinno przenieść mnie do "prosto do sali tronowej króla Rhobara. Porozmawiaj z nim o Xardasie...) a tym czasem zostaje przeniesiony do jakiejś Kaplicy gdzie dostaje Artefakt który musze przenieść do Zamku i przejść przez miasto opanowane przez orków i "zająć" się 5 Orkowymi władcami tego miasta.

[post="53686"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




sam ci powiem że tez sie tak zdiwiłem a co lepzre miałem dośc cienkipoziom i miałem tam nie mały problem
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Ja miałem nawet niezły a jak grałem wojem to ciekawie było Ci kusznicy i szamani są wprost wkurzający
Odpowiedz
Można wskoczyć do zamku mniej więcej w połowie drogi po zawalonym skrzyniami moście, tak za pierwszym razem zrobiłem
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Łowc@ dnia Feb 15 2007, 06:21 PM napisał

Można wskoczyć do zamku mniej więcej w połowie drogi po zawalonym skrzyniami moście, tak za pierwszym razem zrobiłem

[post="54671"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




a ja po prostu z Gorgiem latałem wszędzie, no ja raczej uciekałem a on walczył . Ja wszedłem po skrzynkach a go zabili orkowie... ach jakie to "sweety"
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Toc Gorg był prawie nieśmiertelny I wczytac wystarczyło a już pełne miał żyćko
Odpowiedz

Użytkownik sprq dnia Feb 1 2007, 10:19 AM napisał

Kupiłem oryginalną gre Gothic 3 w której jest dołączony Poradnik i coś mi się niezgadza z Vengardem.
W poradniku pisze mi że po odnalezieniu kamienia teleportacyjnego do Vengardu (w gothcie), po użyciu go powinno przenieść mnie do "prosto do sali tronowej króla Rhobara. Porozmawiaj z nim o Xardasie...) a tym czasem zostaje przeniesiony do jakiejś Kaplicy gdzie dostaje Artefakt który musze przenieść do Zamku i przejść przez miasto opanowane przez orków i "zająć" się 5 Orkowymi władcami tego miasta.

Czy to jest normalne? czy to błąd w poradniku? Jednocześnie prosze o wskazówkę, jak najlepiej zrobić ten quest bo nie mam na to pomysłu ( bo myśle że chodzi o to że mam iść i siekać wszystkie orki jakie się ruszają, ale to mi się nie uśmiecha bo tam tego więcej niż w Monterze jest) .. z góry dziękuje

[post="53686"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Ja też mam oryginalną wersję i też się trochę zdziwiłem jak mnie do świątyni przeniosło ale potem wyrżnąłem wszystkich orków (miałem tylko problem z szamanami )poszedłem do zamku wszedłem tam gdzie jest ten mag ognia (nie pamiętam jak mial na imie ale chyba do Pyrokar bylo podobne)w wieży jakiejś niedaleko Rhobara i tam znalazłem ten teleport do sali tronowej.A co do poradnika to to jest jedyny błąd jaki tam jest
Odpowiedz
hehe co do błędów w poradniku...
ileż ja czasu spędziłem w poszukiwaniu złodziei zboża w Monterze [ jak sie okazało byli w odwrotnym kierunku niż ten co napisany był w poradniku !]
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz

Użytkownik Donovan dnia Feb 16 2007, 03:57 PM napisał

hehe co do błędów w poradniku...
ileż ja czasu spędziłem w poszukiwaniu złodziei zboża w Monterze   [ jak sie okazało byli w odwrotnym kierunku niż ten co napisany był w poradniku !]

[post="54736"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Racja ja też się z tym męczylem.Ale jakoś ich znalazłem dzięki zębaczom bo goniło mnie chyba czterech albo trzech takowych potworków.Ale wtedy była jazda asz nie mogę się powstrzymać żeby to powiedzieć, no więc dobiegłem do ich siedziby a oni rzucili się na zębacze ,uciekałem trochę dalej a bandyci męczyli się z takowymi zębaczami.Wszedlem na wyżynke tusz obok obozu bandytów i patrzyłem sobie na przedstawienie.A po krótkiej chwili zobaczylem jeszcze czterech dobiegających zębaczy...po przedstawieniu został tylko jeden zębacz no i go pociłem dwoma celnymi machnięciami miecza.Wiem wiem tyle exp(ok.10 bandytów i 8 zębaczy) poszło na marne ale widowisko było super

Troszkę się rozgadałem .No to mamy dwa błędy w poradniku
Odpowiedz
CHLOPAKI JAK NIE MORZECIE SOBIE DAC RADY W VENGARDZIE TO POPROSTU SIE Z NIEGO TELEPORTUJCIE (TO NIE PRAWDA ZE TRZEBA MIEC SPECJALNY TELEPORT WYSTARCZY MIEC TELEPORT DO ARDEI I PO KRZYKU) PRAWIE PRZESZEDLEM TA GRE ALE JAK JUSZ MIALEM ISC Z XARDASEM DO NIE ZBADANYCH KRAIN TO MUSIALEM KOMP FORMATOWAC A SAVUW NIE MOGLEM JUSZ ZAINSTALOWAC KTOS MI POWIE CO JEST PO 2 STRONIE
Odpowiedz

Użytkownik ramstein dnia Feb 19 2007, 05:00 PM napisał

CHLOPAKI JAK NIE MORZECIE SOBIE DAC RADY W VENGARDZIE TO POPROSTU SIE Z NIEGO TELEPORTUJCIE (TO NIE PRAWDA ZE TRZEBA MIEC SPECJALNY TELEPORT WYSTARCZY MIEC TELEPORT DO ARDEI I PO KRZYKU) PRAWIE PRZESZEDLEM TA GRE ALE JAK JUSZ MIALEM ISC Z XARDASEM DO NIE ZBADANYCH KRAIN TO MUSIALEM KOMP FORMATOWAC A SAVUW NIE MOGLEM JUSZ ZAINSTALOWAC KTOS MI POWIE CO JEST PO 2 STRONIE

[post="55015"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Miałem poprawić kilka błędów, ale wyszło, że cała wypowiedź jest błędem Po drugiej stronie jest koniec gry^^. I o co chodzi z tym teleportem?
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Jak sie nie ma dobrej zbroi to sie nie ma z czym wybierac do Vengardu!Ja zbieralem reputacje na zbroje buntownika{40 ochrony} i z taka zbroja jakos sobie radzilem.Co do szamanow to faktycznie sa upierdliwi ale zawsze sie jakos ich zalatwi.A co do Georga to pobilem go i zabralem mu miecz,gosc lepiej walczy na piesci niz mieczem!Poza tym na biezaco go leczylem uleczaniem innych.
Odpowiedz
zbroja to nie wszystko trzeba jeszcze pomyśleć najlepiej zacząć od końca wtedy pójdzie łatwiej tam jest mniej orków i najlepiej zaciągając po 3 orki a potem bezpośrednio pobić szamana bo są wściekli
Odpowiedz
hmmm.... mi się wydawało że ta zbroja kosztuje 60000 a nie 58300, ale nie ważne
jak ktoś chce to może sam wytępić wszystkich orków przed wejściem do zamku (ja tak zrobiłem), a nie kombinować jak koń pod górę
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Bo powinna tyle kosztowac..no nie jestem pewien ale taka cena mogla byc gdy sie ma targowanie.Ja np.kupilem zbroje paladyna za 125patykow w Nemorze a nie za 150.Zgadzam sie z toba ja tez nie opuszczalem i wybilem wszystkich orkow przed wejsciem do zamku...przynajmniej mialem na zbroje.
Odpowiedz
ja z tą zbroją maga miałem jeszcze inaczej.W Vangardzie u korypto kosztowała 60000 a u pyrana w klasztorze 55000 a nie uczyłem sie targowania:)a tak wogule to gothic sie dupnie kończy miałem nadzieje że super sie skończy, ale myśle że gothic 4 to bedzie dokończenie gothica 3:)
Odpowiedz
← Gothic

Vengard - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...