[GIII] Katany

Jak by kto wiedział gdzie jest druga katana to niech się pochwali na forum plizzzzzzzzzzzzzz
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz

Użytkownik złodziej dnia Feb 9 2007, 05:07 PM napisał

Jak by kto wiedział gdzie jest druga katana to niech się pochwali na forum plizzzzzzzzzzzzzz

[post="54114"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




a czytałeś ten temat ?jeśli ktoś znalazłby katane której nie ma to napewno sie pochwali
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Jeżeli jest projekt na miecz mistrzowski i jest zapisane że trzeba mieć 2 katany to powinny być2 katany. Powinien mieć wojownik w Varancie.
Odpowiedz
Katany jako takie są losowo w różnych skrzyniach... ja 2 miałem w skrzyni Tajfuna (gdzieś czytałem że taka opcja jest i rzeczywiście po ntym wczytaniu była, 15 chyba ) A gdzie żem znalazł 3 juz nie pamiętam... :dry:" Dawno w to grałem bo trza się uczyć było... Jak sobie przypomnę to napisze
Odpowiedz

Użytkownik SmokLares dnia Feb 12 2007, 09:52 PM napisał

Jeżeli jest projekt na miecz mistrzowski i jest zapisane  że trzeba mieć 2 katany to powinny być2 katany. Powinien mieć wojownik w Varancie.

[post="54404"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





jak mnie wkurza takie rozumowanie (tylko jeśli chodzi o gothica) od ogółu do szczegółu w grze gothic nic nie jest przewidywalne ... jest 12 pucharów ognia a jest tylko 11 paladynów. Jak to ? przecież to niemożliwe ... taki błąd !?!?! Ja osobiście uważam ze tak samo jest z katanami ,przykre ale prawdziwe. Aha jeszcze jedno pytanie czemu ty w ogóle uważasz, że katanę ma być na pustyni co ma katana do pustyni ?? to tak jakbym ja mówił że jaszczurek łuków powinienem szukać w varancie ... . Choć chyba trochę cię rozumiem, jeszcze nie byłeś na pustyni i oczekujesz że katanę tam właśnie znajdziesz i według ciebie budowa katany jest podobna do miecza asasyna ?... no może troszkę ,ale to jeszcze o niczym nie świadczy ...


Gabriel : hahaha masz racje ja znalazłem również tak dużo katan w takich różnych skrzyniach ...gdzieś razem było ich ze 30 no spoko może 26, ale to było tak dawno że naprawdę nie pamiętam może kiedyś jak będę miał czas to napisze tutaj ale teraz wybaczcie bo troszkę mi sie spieszy. hahaha
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
hehe tek katany powinny być w varancie bo właśnie takie rodzaje mieczy używaja asasyni.
Odpowiedz

Użytkownik SmokLares dnia Feb 13 2007, 08:41 PM napisał

hehe tek katany powinny być w varancie bo właśnie takie rodzaje mieczy używaja asasyni.

[post="54489"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Chyba nie.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Druga katana jest przy wejściu do pewnej jaskini w Varancie, zadanie z Nefariusem dotyczące grobowca legendarnego wojownika nazywającego się bodajże Haran Ho. Katana znajduje się po lewej stronie przed wejściem do tejże jaskini
Odpowiedz
← Gothic

Katany - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...