[GII] Ulubiona Gildia

Która?

Najemik->Łowca Smoków (48 głosów [45.71%])
Strażnik->Paladyn (27 głosów [25.71%])
Nowicjusz->Mag Ognia (30 głosów [28.57%])
Moją ulubioną gildią jest mag ognia bo zanim jakiś wojownik dobiegnie to już dawno się usmaży
Odpowiedz
Najemnik -> Łowca Smoków. Wracają stare wspomnienia z GI, oraz uwielbienie dla jednej z postaci - Lee. Pozatym, ŁS jest raczej typowym wojownikiem. Dosyć prosto się go kreuje, a potem gra. Dla początkujących i dla tych co chcą grę przejść szybko, bez większych problemów. Co może być na dłuższą metę nudne. Oczywiście jest to moje osobiste zdanie i nie mam na celu urażenia nikogo.
Odpowiedz
Łowca smoków on jest po prostu Ruleeeezzzzzzzz
user posted image
Dla elfich władców pod niebem jasnym Trzy są Pierścienie,
Dla krasnoludzkich podziemnych królów Pierścieni Siedem,
Dziewięć dla ludzi - tych ostatecznym śmierć przeznaczeniem,
Dla Władcy Mroku na czarnym tronie jest Pierścień Jeden
W Krainie Mordor, gdzie wiecznej nocy zaległy cienie.
Pierścień Jedyny, by władać wszystkimi, czarem je opętać,
Pierścień Jedyny, by wszystkie zgromadzić i w ciemnościach spętać
W Krainie Mordor, gdzie wiecznej nocy zaległy cienie.
[COLOR=red]
Odpowiedz
Magiem ognia jest najtrudniej grać na początku, no wiecie, mało many i kiepskie zaklęcia... Ale jak się potem mag rozkręci to paroma rzutami potężnego zaklęcia zmieni status Khorinis na "Opuszczone" I dlatego najbardziej lubię magów
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Witam wszystkich najemników i łowców smoków też. Co wy wszyscy gadacie(oprócz naj. i łs), że paladyn jest lepszy od ŁS!!! Są wady i zalety tak jak i w ŁS !!!

MAGOWIE OGNIA Są NAJGORSI Z GRY I TO JEST UDOWODNIONE!!! :
1.MAJą SłABE ZBOJE
2.NIE POSłUGUJą SIę NICZYM NIż MAGIą
3.NIEZBYT CIEKAWE WYPEłNIANIE ZADAń

Łowca smoków jest lepszy od maga, ponieważ te ego armie ciemności rozkruszy w drobny mak, a bryłkę lodu może sobie wsadzić ... . i taka to cała prawda o magach ognia!!!
Łowca smoków jest "THE BEST", kto popiera niech na początku swojej rozmowy napisze: For SHADE
Dziękuję za wypowiedź !!!!
Odpowiedz
Hmm, powiem tak:
Mag Ognia ma najgorsze zbroje, a raczej nie ma ich wogóle, ma szaty. Zwiększa to poziom trudności gry. Posługuje się magią oraz lekkimi, słabymi mieczami ponieważ jest magiem i to jego dziedzina. Jest w niej świetny i nic go nie przebije. A co do zadań, to jest zaledwie kilka innych zadań i to one mogą być najwyżej dziwne, a nie ich wypełnianie. Zresztą uważam, że zadania maga są dużo ciekawsze i trudniejsze niż Łowcy Smoków, ale to już moja opinia.

Cytat

Łowca smoków jest lepszy od maga, ponieważ te ego armie ciemności rozkruszy w drobny mak, a bryłkę lodu może sobie wsadzić ...


Akurat podałeś jedne z gorszych czarów maga. Bryły w ciągu gry użyłem może raz, Armii Ciemności wogóle. Używając Tchnienia Śmierci lub Świętego Pocisku mag powoduje, że Łowca nawet do niego nie dobiegnie. I taka jest cała prawda o nim.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja na najemnik-łowca smoków bo dużo tam kumpli i można mieć nieskończony lvl i kasy z rogami cieniostworow ( był chyba taki temat gdzieś tu ) I zbroje są najlepsze.
Odpowiedz
Macie rację Łowcy Smoków rządżą.
A co do ciebie:"Wojowniku ADANOSA" to jak top z tym levelem i kasą???
Takie granie to jest na miarę nieuczciwego?????/na miarę wykrytego błędu?
Sam nie wiem do czego zaliczyć ten trik. Sądzę raczej, że jest to błąd/sposób od twórców gy na zdobycie nejlepszych "sekretów" !!!

[Dodano po chwili]

Słuchaj ja miałem wała z w Dworze Irdorath przy przełącaniu przycisków wyskakują 2 Panów Cienia nie? i tu wał zabiłem ich i nic naciska jeszcze raz po kolei i znou\wu się pojawili, naciskan jeszcze w mieszany sposób i znowu oni. Myślałem, że fajnie duży lv będe miał, ale na dłuższą metę to jest kiepsko, bo jak ma mi się otworzyć krata skoro nic się nie dzieje po naciśnięciu przysisków ?!! . Po rozruchu gry było już normalni (grałem 1 raz i to Paladynem) !!!!

[Dodano po chwili]

Użytkownik Wojownik ADANOSA dnia Sep 24 2006, 09:09 AM napisał

Ja na najemnik-łowca smoków bo dużo tam kumpli i można mieć nieskończony lvl i kasy z rogami cieniostworow ( był chyba taki temat gdzieś tu ) I zbroje som najlepsze.

[post="48536"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Skoo nieskończony lv to jaki ty miałeś grając w taki sposób opisany przez ciebie??? i ile kasy miałeś???
Odpowiedz
W G2 najłatwiej gra się magiem, no i podoba mi ię strój nowicjusza. Nawet jak ktoś lubi mieć dużo siły i walić z broni dwuręcznej to magiem żadny kłopot, ponieważ punktów doświadczenia starczy nawet na siłe i naukę władania broniami 2-ręcznymi. Mag w G2 poprostu wymiata
Odpowiedz
ja głosuje na strażnika > paldayna
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Magowie są najlepsi
Odpowiedz
Ja uwielbiam i Łowców Smoków i Paladynów. Ponieważ mam jednak wielką słabość do ciężkiej zbroi paladyna (jest po prostu cudowna) to zagłosowałem właśnie na nich. Fakt, paladyni są tępi ale dla tego pancerza można im to wybaczyć .


Odpowiedz
Siemka,to mój pierwszy post ,co do gildii to nabardziej lubie najemników i łowcow smoków poprostu oni rządzą
Odpowiedz
Magowie i

[Dodano po chwili]

Magowie i arcymagowie rządzą!
Odpowiedz
Hmm, po pewnym namyśle chyba strażnicy i paladyni. Lubię grać postaciami łączącymi maga z wojem i paladyn mi odpowiada najbardziej - runy+mieczyk.
Wątłe płomienie duchów snują się niczym całuny
Dymy i cienie u stóp Czerwonej Góry

Łuki i iglice znaczą kamienne sale
W mrocznej poświacie duchów umarłych

Krew zniszczonych palenisk i domów
Spływa rzekami w czerwieni, wykwita fontannami

Zduszeni pośród szklanych mocą umysłu wzniesionych ścian
Pokonani gospodarze drzemią w popielnych łożach

Kiedyż powstaną ze snu?
W jakimż tyglu ich dusze znów życiem zapłoną?

Jak długo jeszcze pod czerwonymi chmurami
Płonąć muszą migoczące ogniska straży?

Ileż trzeba żywotów pełnych trudu i łez
By na zawsze zamknąć ich grobowiec?
Odpowiedz

Użytkownik Eventhrall dnia Mar 17 2007, 07:33 PM napisał

Lubię grać postaciami łączącymi maga z wojem i paladyn mi odpowiada najbardziej - runy+mieczyk.

[post="56362"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


A ja nie lubię takich postaci - bo wtedy uczysz się trochę tego i trochę tego, i w końcu w niczym nie jesteś naprawdę dobry Ale nie ingeruję w twój gust
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
jak dla mnie to strażnik-paladyn, dobrze walczy i czaruje, no i najfajniej wygląda
Odpowiedz
zaglosowalem na paladyna bo ten rodzaj mnie zawsze krecil. fajne zbroje niezle czary i wogole. magiem nie gralem w 2 wiec sie nie wypowiadam (choc musze niedlugo nim zaczac) ale lowcy to takie cwaniaki jeden drugiemu na rece patrzy ;]
Odpowiedz
← Gothic

Ulubiona Gildia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...