[NWN1] Najemnik z bronią miotaną

W jaki sposób kazać najemnikowi strzelać z kuszy czy procy?
Jak grałem w BGate to bardowi się dawało kusze i sie ekipa cieszyła a tu za bardzo nie wiem jak tą bardke po przyłączeniu namówić zeby troszke postrzelała zamiast pchac sie na siłę na pewną śmierć

Dzięki z góry za ewentualna pomoc
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Odpowiedz
Wystarczy porozmawiać z henchem o zmianie taktyki (ataki z dystansu, zachowanie dystansu). Chyba każdy najemnik posiada w ekwipunku broń miotającą (pani bard na pewno). W dodatkach wystarczy mu ją wsadzić do ręki.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz

Użytkownik Deunan dnia Feb 12 2007, 05:35 PM napisał

Wystarczy porozmawiać z henchem o zmianie taktyki (ataki z dystansu, zachowanie dystansu). Chyba każdy najemnik posiada w ekwipunku broń miotającą (pani bard na pewno). W dodatkach wystarczy mu ją wsadzić do ręki.

[post="54385"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Dziękuję Deunan ;]
ze mnie taka lamka że nie zauważyłem ;]

W każdym razie ze wzlędu na exp chyba i tak nie warto chodzić z najemnikiem (no chyba że złodziejem żeby pułapki usuwał a w razie walki odłączać na chwilę - po co ma się wtrącać jak samemu można sobie poradzić ;])
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Odpowiedz

Użytkownik Ciachowy dnia Feb 17 2007, 04:34 AM napisał

W każdym razie ze wzlędu na exp chyba i tak nie warto chodzić z najemnikiem


Jeżeli traktujesz najemnika jak aktywne wspomaganie kampanii, a sam grasz silną postacią - może i nie warto. Jeżeli zaś traktujesz NWN jako crpg, a nie pospolitą siekaninę do nabijania expa - wówczas po prostu musisz zabrać ze sobą hencha. Pojawiają się przecież nowe wątki, nowe questy, opcje dialogowe, interakcje, itemy... NWN bez zwariowanej Linu, posępnego Grimgnawa, zalotnej Sharwyn itd. traci. I tyle.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Najemnik z bronią miotaną - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...