A/Q Game

.., ...man, bejbi
[jedna kropka to jedna litera ]

Hasło: Xandos


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Mój nick to?

Hasło: Radio Maryja
telewizja ma mordę, Radio .. ....?

hasło: Maybach
(\__/)
(='.'=)
(")_(") This is bunny. Copy and paste bunny into signature to help him gain world domination.
Z jakiej firmy słynie Finlandia??

Hasło: Hasło

[pszepraszam za błąd, nie zauważyłem, że już druga strona jest ]

Co wpisujesz oprócz loginu, żeby móc na forum wypisywać te bzdury?

Hasło: Krasnolud
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Jaka rasa wielkości niedużego stołka ma siłę przebicia walca drogowego

Hasło: topór
(\__/)
(='.'=)
(")_(") This is bunny. Copy and paste bunny into signature to help him gain world domination.

Użytkownik Yale'mallis dnia Feb 11 2007, 04:46 PM napisał

Z jakiej firmy słynie Finlandia??

[post="54309"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie zapominaj, że jest też druga strona tego tematu, a hasłem była Vista, a nie Nokia.

Użytkownik Tril_Khaerin dnia Feb 11 2007, 05:43 PM napisał

Co wpisujesz oprócz loginu, żeby móc na forum wypisywać te bzdury?

[post="54315"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jeśli używa autologowania nie musi nic wpisywać Wiem, czepiam się.

Użytkownik Verthogh dnia Feb 11 2007, 12:10 PM napisał

Hasło: Windows Vista

[post="54293"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Skoro nikt nie napisał pytania do tego hasła, to sam napiszę Którego Windowsa instaluje się inaczej (i szybciej!) niż wszystkie pozostałe?

Użytkownik Tril_Khaerin dnia Feb 11 2007, 05:43 PM napisał

Hasło: Krasnolud

[post="54315"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jak się nazywa przedszkolaczek z brodą? [no kto jeszcze oprócz dzieci ma taki wzrost? ]

Hasło: elf (nie o odkurzacz chodzi )

[Dodano po chwili]

PkaYak, uprzedziłeś mnie Niech bedzie, może być hasło "topór"


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Czym jest kij z obciążonym końcem?

Hasło: Emotyikony
W jakim wyrazie Xandos bez potrzeby klonuje literkę "y"?

Hasło: GG


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Jaki jest skrót od Gadu-Gadu?

Hasło: Kiler
Jaka jest profesja Jurka Kilera??

Hasło: Kiepscy

Jacy są Verthogh ze swoimi kumplami?

Hasło: Kodziarz (a tak mi przyszło do głowy na myśl o moim koledze, który w Gothicu II w trzy dni nabił 50 lvl i miał kilka milardów HP )


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Kim jest pewien wielki arkanista?

Ty banio gruba, ty larwo tłusta!

Użytkownik Omega dnia Feb 13 2007, 12:31 PM napisał

Kim jest pewien wielki arkanista?

Ty banio gruba, ty larwo tłusta!

[post="54424"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Co? Nic nie rozumiem

I jakie jest hasło? To może ja podam: Walentynki


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Drugie święto, które przywędrowało do nas z Ameryki i na stałe zagościło w naszej świątecznej mentalności. Daje zarobić kwiaciarniom.

Hasło: www.naszdziennik.pl
najśmieszniejsza witryna w polsce

Hasło: łoś
(\__/)
(='.'=)
(")_(") This is bunny. Copy and paste bunny into signature to help him gain world domination.
Kim jesteś?

" O ty torbo garbata!" (to jest hasło... Trzeba wymyślić do niego zapytanie, na które byłoby odpowiedzią...)
Omega inaczej

hasło: Mordoklejka
(\__/)
(='.'=)
(")_(") This is bunny. Copy and paste bunny into signature to help him gain world domination.
← Gildia Błaznów
Wczytywanie...