[GII] Tajemincza komnata

mam jedno pytanie a czy grałeś może kiedyś magiem? tylko nie oszukuj

bo tam jest czysta runa niezbędna do utworzenia dla jednego z magów runy "ognisty pocisk" do tej skrzyni [dawno nie grałem w gothic II] klucz daje nam gość co stoi na środku klasztoru on nas chyba egzaminuje

A no i dodam że gdzieś niedaleko był taki fajny miecz tylko nie pamiętam jak sie nazywał
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Jeśli nie jesteś magiem to skrzyni nie otworzysz (chyba, że znajdziesz kod na klucz).
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Co do miecza to jest to smocza zguba. świetny miecz dwuręczny. Znajduje się w jaskini mniej więcej w połowie drogi od czarnego trolla do słonecznego (?) kręgu. Jednak obstawa jest dość silna więc radzę uważać .

A o skrzyni, jak już koledzy powiedzieli, zapomnij jeżeli nie grasz magiem. Poza tym nie ma tam nic ciekawego dla woja .


Odpowiedz
ja orkową zgube znalazłem na czubku piramidy w skrzyni fajny miecz ale wole smoczą zgube
Odpowiedz
Tak jak wyżej koledzy powiedzieli jak nie grasz magiem to papa z otwarciem skrzyni ;> a smoczej zguby pilnują dwaj wojownicy cienia chyba, są nieźli ledwo co ich pokonałem swoim palkiem
(\,,,/)
(o.O)
(> <)
To jest króliczek, skopiuj króliczka do swojej sygnatury by pomóc mu w dominacji nad światem~!

ją Nię muwie po polskó~!
Odpowiedz
← Gothic

Tajemincza komnata - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...