[GIII] Klucze do świątyni w mora sul i al shedim

Witajcie mam problemy z kluczami do swiatyni w mora sul i zabardzo nie wiem gdzie ona jest piszcie tu co o nich wiecie prosze o odpowiedzi jak myśle to pomoże wielu graczom
Odpowiedz
Klucze do świątyni w Al Shedim:

Jeden klucz ma Saturas odda ci go bez zbędnych ceregieli.
Drugi ma Lares dostaniesz go jeśli przepędzisz orków z wykopalisk.
Trzy pozostałe są na terenie ruin Al Shedim.


Klucze do świątyni w Mora Sul:

1. Pierwszy klucz ma Gonzales dowódca Mora Sul sprzeda ci go za 10 tys. sztuk złota.
2. Kolejny klucz ma posiada Yussuf jest w tej samej oazie co paladyn Cruz.
3. Następny klucz posiada kupiec Ilja odda ci go jeśli przyniesiesz mu jakąś błyskotke z wykopalisk.
4. Przedostatni klucz ma najemnik Kirk przebywa w tawernie w Mora Sul.
5. Ostatni klucz ma Kalesch nadzorca wykopalisk odda ci swój klucz jeśli przynieśiesz mu pozostałe.

A oto mapa całego Varantu mam nadzieje że ci pomoże życze owocnych poszukiwań i miłej gry http://img168.imageshack.us/my.php?image=g3dr3ko8.jpg
Odpowiedz
dzięki naprawde mi pomogłes dzieki a ty juz przeszles gothic 3?
Odpowiedz

Użytkownik Guest dnia Feb 9 2007, 02:40 PM napisał

dzięki naprawde mi pomogłes dzieki a ty juz przeszles gothic 3?

[post="54102"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Chyba 80% forumowiczów przeszła już grę

a tak wogóle to dopisujcie sie (ci co przeszli grę 1 lub kilka razy ) i (ci co jescze nie )
ja będe zdecydowanie tymi pierwszymi
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
ej a ten kirk to ten co chcial w polapke wciagnac?bo jak tak to on mnie chcial tam wciagnac jak szlismy to zapisalem gre a jak mie zabil (malo zycia mialem) i jak wczytalem to go juz nie bylo:(.gdzie jest ta tawerna?zgury dziek:)
Odpowiedz
jakie zadania najlepiej wkonac na reputacje w mora sul do ostatniego pytania tez podajcie odpowiec jak mozecie:)
Odpowiedz

Użytkownik diego19 dnia Feb 9 2007, 04:13 PM napisał

jakie zadania najlepiej wkonac na reputacje w mora sul do ostatniego pytania tez podajcie odpowiec jak mozecie:)

[post="54112"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





1-Alima 5%
2-towary z lago 5%
3-księżycowe ostrze 10%
4-1000zł 5%
dostajesz za to dużo repa dokładnej 25%

a czy zrobiłeś zadania??
1-strażnicy kaffu i od razu jego złoto to razem wychodzi 20%
2-handel artefaktami 5%
3-orkanarok[czy jakoś tak]? %nie pamiętam ile daje to zadanie rep. ale chyba nic nie daje
4-yusuff 5%
5-zadanie od kalesha z bestiami kręcącymi niedaleko obozu (chyba 5% lub 10%)
6-a tak poza tym czy zadanie od ramona (5 pucharów duszy dodaje reputację bo jakość nigdy nie chciało mi sie go wykonać)??

razem 60rep w najgorszym wypadku gdybym sie pomylił z tymi niektórymi zadaniami
+ walka na arenie powinno wyjść więcej niż 75 rep mam nadzieje że ci pomogłem

wrote by me
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
tak pomogłes mi dzieki:)ale nadal nie wiem czy kirk to ten co w polaoke wciagna z rabusiemi (pisalem o tym w 5 poscie)ale dzieki za fatyge:)
Odpowiedz

Użytkownik diego19 dnia Feb 9 2007, 06:41 PM napisał

tak pomogłes mi dzieki:)ale nadal nie wiem czy kirk to ten co w polaoke wciagna z rabusiemi (pisalem o tym w 5 poscie)ale dzieki za fatyge:)

[post="54145"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




tak często bywa że gdy sie odwrócimy i pójdziemy w inną stronę to ta osoba która miała nas prowadzić czeka już na miejscu. A tak poza tym to wcale nie trzeba za nim iść ja go pobiłem i zabrałem mu klucz zaraz po wyjściu z mora sul
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
a wkturym miejscu on czekabo juz nie pamietam:( juz mi itak bardzo pomoglem popchnelem troche fabule napszut ale prosze jeszcze tylko oto:) zgury dzieki
Odpowiedz

Użytkownik diego19 dnia Feb 10 2007, 07:55 AM napisał

a wkturym miejscu on czekabo juz nie pamietam:( juz mi itak  bardzo pomoglem popchnelem troche fabule napszut ale prosze jeszcze tylko oto zgury dzieki

[post="54167"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Wiem, że czasem robię błędy, ale jeśli aż takie to zabijcie mnie:)

Oto dowód dla tych, którzy uważają, że czepiam się ich, co do ortografii. Jak widać błędy nie przeszkadzają tylko mnie... - Med
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
gdzie jest kirk (onim pisalem w 5 poscie) odpiszcie pomogliscie mi dziekuje bardzo ale bez odpowiedzi na tego posta nie przejde gothica 3 prosze o odpowiedz:(
Odpowiedz
Albo siedzi w karczmie w Mora Sul albo w ruinach koło drogi do miasta. Jeżeli naprawdę nie możesz znaleźć, to wpisz w konsoli goto Kirk i po sprawie...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
ale jak chce wlaczyc konsole to jakies takie czarne paski sie pojawiaja w konsoli i nic nie moge pisac:( moze ktos mi jakas porade da nie chodzi oto ze bym chcial kody na niesmiertelnosc bo nie chce z kodami grac tylko to by mi sie przydalo:) odp jak to zrobic (tak poza tematem łowca jak chce sprawdzic pisownie to nie moge)
Odpowiedz
witam na tej mapie saturasa niby są zaznaczone miejsca gdzie są klucze do świątyni al sheldein ale nie mogę ich znaleć pomuszcie mam klucz od saturasa i od laresa
Odpowiedz
No wiec idziesz do myxira [chyba tak sie nazywal niepamietam, tak czy inaczej inny mag obok saturasa] i on ci daje mape ruin a na mapie zaznaczone miejsce pobytu kluczy. 2 klucze juz masz wiec zapamietaj gdzie oni je znalezli, bo ja np szukalem 1 przez 30 minut a potem sie skaplem ze to stad mam 1 z kluczy od lestera
Odpowiedz
Klucze sa zaznaczone na mapie od Mixira,zgadza po jednym ma Saturas i Lester,pozostale sa w kufrach w miejscach zaznaczonych na mapie{minus 2 msc.}.Nie szukaj ich centralnie na znaku "x",bo sa zawsze niedaleko od zaznaczonego miejsca.Zawsze sa strzezone przez jakies potwory:Straznicy Swiatynni,Szkielety,Zombie,Mumie czy Gargulce.
Odpowiedz
Dzięki za pomoc , dzięki wam właśmie przeszłem gothica 3

Używaj słownika, bo już nawet innych użytkowników razi coś takiego...
Odpowiedz
← Gothic

Klucze do świątyni w mora sul i al shedim - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...