[BGII] Import postaci do NWN

Cóż... nie uwielbiam wieloklasowców. Ale taka np. Aerie(kapłan/czarodziej) potrafi nieźle wymiatać. Jest jeden minus z podklasami - jak się chce eksportować postać do Nevera to nie można chyba brać podklas, bo w Neverze ich nie ma. Nie próbowałem przenosić, ale może kiedyś spróbuję przejść BG I, potem BG II, następnie NwN + SoU + HotU...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...

Użytkownik darksamurai dnia Dec 2 2006, 04:38 PM napisał

Cóż... nie uwielbiam wieloklasowców. Ale taka np. Aerie(kapłan/czarodziej) potrafi nieźle wymiatać. Jest jeden minus z podklasami - jak się chce eksportować postać do Nevera to nie można chyba brać podklas, bo w Neverze ich nie ma. Nie próbowałem przenosić, ale może kiedyś spróbuję przejść BG I, potem BG II, następnie NwN + SoU + HotU...

[post="51076"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



O czym ty piszesz, przecież się nie da importować postaci z BG II do NWN .

A żeby nie było całkiem oftopowo to powiem, że ja grałem zarówno wojownikiem jak i magiem i obie klasy mi się podobają. Nie przepadam zaś za dwuklasowcami.

Użytkownik Szakal dnia Dec 3 2006, 12:44 PM napisał

O czym ty piszesz, przecież się nie da importować postaci z BG II do NWN    .

A żeby nie było całkiem oftopowo to powiem, że ja grałem zarówno wojownikiem jak i magiem i obie klasy mi się podobają. Nie przepadam zaś za dwuklasowcami.

[post="51088"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ten człowiek bluźni!!! Na stos z nim!!! Postać z BG możesz przenieść do BG2, potem do NWN, a potem nie wiem czy coś się jeszcze da.

Yale'Mallis czego kłapiesz paszczęką na tematy na których się nie znasz?

Jak to jest, że w oficjalnym FAQ na stronach Bioware'u jest napsiane jak wół,ze nie można importować opstaci, a ty piszesz coś zupełnie innego? Z resztą na chłopski rozum to nie ma prawa działać bo NWN bazuje na zmienionych zasadach, enginie itd.

Użytkownik http://nwn.bioware.co...t/faq3.html#01 napisał

Can I import my character from the Baldur's Gate series? (Back to Top)

Initially we had hoped to transfer Baldur's Gate characters over to the Neverwinter Nights game but after working with the completely different rules, engine, graphics and character attributes, we could not see any purpose to stripping an old character of all items (as Neverwinter Nights starts the player at first level), all experience, all additional level bonuses and leaving them with just their name. We decided against the ability to transfer characters.


Odszczekaj i pokajaj się

Użytkownik Yale'mallis dnia Feb 8 2007, 06:47 PM napisał

Ten człowiek bluźni!!!   Na stos z nim!!!   Postać z BG możesz przenieść do BG2, potem do NWN, a potem nie wiem czy coś się jeszcze da.

[post="54071"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





Miałem to napisać przed Ekhtelionem ale sobie darowałem bo ni to ja gram w NVNa ni go lubię. Ale jak widzę gdy ktoś się wypowiada na tematy, o których sam nie ma pojęcia to aż mnie ściska. Tak, była poltka, tak Bio zapowiadała, że będzie można importować, ale zmienili zdanie bo jak tu dopasować 40lvl woja do NVNa gdzie musisz na początku kosić gobliny i leszczy.[dało by się to rozwiązać, ale po co.Stworzyli nową grę] A ty dalej żyjesz tymi zapowiedziami z przed chyba 4 lat. Nie grałeś, nie wypowiadaj się. A jak się wypowiadasz to z głową. Nie wykłócaj się z innym jak wiedzą lepiej.
Ja słyszałem że da się z Bg1 przenieść do Bg2, a potem do Dooma3, warto też przejść postacią NFSa 2, a jak do tego przejdziesz starcrafta to już twoja postać to KOZAK.


Użytkownik Yale'mallis dnia Feb 8 2007, 06:47 PM napisał

  Na stos z nim!!!

[post="54071"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Na stos rzuciliśmy swój życia los , na stos, na stos.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

"Jeśli przejdziesz grę Baldur's Gate II nie musisz kończyć przygody, swoją postać możesz przenieść do Neverwinter Nights."

No, ja się zatłukę...

Cytat

"Jeśli przejdziesz grę Baldur's Gate II nie musisz kończyć przygody, swoją postać możesz przenieść do Neverwinter Nights."


Czy przeczytałeś dokładnie odpowiedzi Ornikiela i Ekhteliona ? Wiemy, że takie zdanie w grze faktycznie istnieje (przy załadowywaniu lokacji) i taki pomysł faktycznie kłębił się w głowach twórców, ale go po prostu zarzucili i z eksportu nici

Poza tym przeczytaj ten cytat z oficjalnego FAQ do BG II, co go zamieścił tutaj Ekhtelion...

PS. Grałeś w NWN kiedyś ?
"[ W twojej głowie rozlega się niski głos] Lamentuj, o bystrooki, bo śmierć ci druhem"

To zdanie też jest w grze. Czy mając niebieskie oczy lamentował byś?

Hmmmm, a czy chcąc wejść do większego budynku, np. Biblioteki Zbierasz drużynę, by rozpocząć wędrówkę?

Sorrka za kąśliwe uwagi Yale'mallis, ale jak ci tłumaczymy jak się tylko da a ty ciągle swoje to szlag trafia.

Ale napiszę to jeszcze raz. Twórcy zmienili zdanie. Zmienili.

Podam ci przykład. Mówisz kumplowi tak "Nie musisz już iść do domu, wypijemy jeszcze po piwie" Ale zmieniasz zdanie i kupujecie wino.
Czy teraz rozumiesz?
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Hmmm... A dlaczego akurat wino? *drapie się po głowie*

Studiujesz filozofię, czy jak?* Załamuje ręce* i gołych offtopów nie rób. Czy pojąłeś to co z wielką cierpliwością tłumaczymy od kilku postów?

[font="Impact"]Dobra utworzyłem wam nowy temat, bo trochę nieelegancko mówiąc - burdelu narobiliście w tamtym. No i przestańcie offtopować (szczególnie zwracam się do Yale'mallis'a i jego posta z winem), bo polecą procenciki - Tokar[/font]
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Użytkownik Ornikiel dnia Feb 10 2007, 02:27 PM napisał

Studiujesz filozofię, czy jak?* Załamuje ręce*  i gołych offtopów nie rób. Czy pojąłeś to co z wielką cierpliwością tłumaczymy od kilku postów? 

[font="Impact"]Dobra utworzyłem wam nowy temat, bo tam trochę nieelegancko mówiąc - burdelu narobiliście w tamtym. No i przestańcie offtopować (szczególnie zwracam się do Yale'mallis'a i jego posta z winem), bo polecą procenciki - Tokar[/font]

[post="54205"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Pojąłem, ale miałem prawo się pomylić. Poprostu w BG2 źle napisali. Tokar nie procentuj mnie, bo będe jak to wino...

[font="Impact"]W tym momencie masz żółtą kartkę na koncie. Uważaj, żeby nie dostać drugiej - Tokar[/font]

khem...no chyba sie nie da eksportować postaci bo w NW jest próg doświadczenia do 20 poziomu..a poza tym to przecież już zupelnie inna edycja zasad....a poza tym nie wiedziałem nigdzie takiej opcji jak grałem w NW..ale pomażyć dobra rzecz...fajnie by było jakby zrobili 3 część baldura...albo chociaż coś w podobie...ech...się rozczuliłem normalnie...

CZŁOWIEKU. TO JUŻ ZOSTAŁO POWIEDZIANE
← Baldur's Gate
Wczytywanie...