[BGII] Dobra (charakterem) drużyna.

Ludzie! W tym temacie nie chodzi o to, żeby się chwalić swoją drużyną, tylko doradzić jakąś dobrą (CHARAKTEREM) postać. Sorry, ale co mnie obchodzi czy gracie kensaiem, druidem czy berserkerem. Np.

Użytkownik Zola napisał

Ja gralem taka druzyna

Ja-zlodziej(wtedy zaoszczedzalem miejsca w druzynie)
Korgan-Po prostu czolg
Keldorn-Niszczy Karsomirem +5
Mazzy-Najlepszy NPC wladajacy lukiem.Strzaly leca z 1 cm odstepem jedna za druga poprostu wymiata lukiem.
Viconia-Najlepszy kaplan w grze.
Edwin-Najlepszy mag w grze normalnie mistrz

Co do wnosi do dyskusji. Autor czeka, aż odpiszę coś w rodzaju: "Super! Ale masz fajoską drużynę !"?

Dajcie sobie z tym spokój .

I jak odpisujecie, czytajcie na miłość boską pierwszy post tematu.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja to bym zagrał tak...

Ja - Fechtmistrz
-Aerie
-Keldorn
-Mazzy
-Jan Jansen
- ii... tu mam wątpliwości, przydałby się ktoś do zwarcia... Minsc, Amoen lub Valygar, kogo proponujecie?
Odpowiedz
Minsc zdecydowanie on. Reszty nie lubię.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz

Użytkownik Lamer dnia sob, 19 maj 2007 - 13:54 napisał

Ja to bym zagrał tak...

Ja - Fechtmistrz
-Aerie
-Keldorn
-Mazzy
-Jan Jansen
- ii... tu mam wątpliwości, przydałby się ktoś do zwarcia... Minsc, Amoen lub Valygar, kogo proponujecie?

[post="65907"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wg mnie najlepiej do dobrej drużyny zrobić kawalera, a do towarzystwa Aerie, Minsc, Anomen, Jaheira i Jan Jansen, jeśli nie przeszkadza Ci, że on z Jaheirą są neutralni.

Odpowiedz
A co z dobrym magiem? Według mnie każda drużyna powinna mieć jednego czystego maga, albo takiego który się kształci przez większość gry na maga. Czyli to będą Imoen, Nalia albo najlepszy Edwin(choć jest złą postacią)
Odpowiedz
Na dobrego maga niby najlepsza jest Imoen, ale ja polecam Aerie.

Odpowiedz
Już lepsza Imoen, i nie jest taka wkurzająca.
Odpowiedz
Aerie jest lepsza. Nie dość, że mag, to jeszcze kapłan. Kapłan się w drużynie naprawdę przydaje...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
No tak, ale jeśli szukać kapłana to można sobie przyłączyć Anomena bo jest lepszy. A Aerie ani jako kapłan nie jest dobra, ani jako mag. Jest po prostu cienka i jej nie lubię.
Odpowiedz
Ja nie trawie Amoena, choć Aerie ma dosć patetyczny romans.

Dobry team do gry z rozszerzeniem:

Główna postać jakiś wojownik/fechmistrz/mnich
Minsc
Keldorn
Jan
Aerie
i w dodatku Sarevok.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
Moja drużyna :

Ja(kensai na starcie 21lvl lub złodziej)
Minsc i Boo(łowca killer)
Jaheira(druidka dobra kapłanka)
Valiagyr {czy jakoś tak}(świetny wojownik i misja w kuli)
Aeari(dobra czarodziejka)
Jan(czarodziej i złodziej)

Sarevok(w dodatku doskonały fighter)

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Tylko, że Sarevok jest zły do szpiku kości, ale wg mnie pasuje do każdej drużyny i z nikim nie wchodzi w konflikt.

Odpowiedz
często zamiast Jana biorę Imoen. Powód? Świetna czarodziejka w dodatku dobra charakterem.

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
moim zdaniem granie tylko dobra albo tylko zła drużyną jest...malo klimatyczne...omija nas bardzo dużo świetnych dialogów i opcji w grze....bo przecież grając dobrą drużyną nieetycznie by było np;ogołocić kogoś z kasy(złodziejem) poza tym drużyna w BG powinna być troche dobra i troche zła bo nie wyobrażam sobie żeby nie miec w drużynie Vici albo Edwina lub Edwiny;) już o Sarevoku nie wspominajac...
Odpowiedz
Ja gram teraz drużyną: mnich, Korgan, Edwin, Viconia, Jan, a więc złą drużyną i od dialogów między nimi nie mogę się opędzić, tyle ich. Jak się gra tylko dobrą drużyną to jest ich dużo mniej.

Podsumowując: Gra złą drużyną jest ciekawsza. Polecam.

Odpowiedz
Tobie bym raczej polecał pala zamiast woja... w 6h gry będziesz wymiatał z Karsomirem i zbroją KP -1

Jan
Mazzy
Minsc
Aerie

I w czarowięzach Imoen

Jan po zrobieniu 3 qestów wymiata... doki+targów i już ma wysokie umiejętności
Odpowiedz
Najlepsze ustawienie wg. mnie:

Ja: Mag (czysty)
Aerie
Keldorn
Minsc
Jan
Solaufein (jak ktoś ma moda) lub Valygar
Odpowiedz
nie oplaca się robić palka na głowna postać dla dobrej drużyny bo mamy przecież Kalendrona brakuje dobrych magów i złodzieji o dobrym charakterze i w tym kierunku bym raczej szedł przy dobrej drużynie.Ale osobiscie lubię mieszanką wybuchową grać
Odpowiedz
A później usłyszysz "ja już więcej nie mogę odchodzę" czy coś takiego, dawno już nie grałem
Odpowiedz
Taa.... Proponuję drużynę złożoną z Keldorna, Korgana, Minsca, Edwina, Viconii.

Wszyscy będą wiecznie niezadowoleni .
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Dobra (charakterem) drużyna. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...