Piłka Nożna- ogólnie

Oj fakt. Dawno się nie odzywało w tym temacie. A tu takie hity (i shity) transferowe.

Na pierwszy rzut idzie Grzelak. Wiadomo, chciał iść do bardzo dobrego polskiego klubu, gdzie miałby perspektywy, ale jak to ładnie zaśpiewali Rzeźniczakowi po powrocie do Widzewa "pamiętaj gówniarzu z Łodzi, do Legii się nie odchodzi". Akurat może co do Bartka jest to mniej adekwatne, ale miał przecież też oferty z Wisły i Zagłębia. Chciałbym znaleźć jakieś usprawiedliwienie, ale ciężko wytłumaczyć większości kibiców (Widzewa) - niekoniecznie tym mądrzejszym - taką decyzję, którzy twierdzą uparcie, że "pieniądze to nie wszystko". Kupiliśmy w miejsce Grzelaka Aleksandra z Górnika, ale to już chyba nie będzie to samo. I mimo całej mojej chęci, ciężko mi sobie wyobrazić Bartka w koszulce Legii. Ciekawy jestem jak go przywitają w kolejnym sezonie, gdy stołeczni przyjadą na spotkanie do Łodzi.

Co do Cristiano Ronaldo to też podchodzę do tych pogłosek raczej sceptycznie. Przecież on jest w tej chwili motorem napędowym MenU i jak słusznie zauważył Tokar, Feruson nie będzie chciał się tak łatwo go pozbyć .

Bardziej zaintrygowały sie pogłoski o transferze Boruca. Ostatnio w lidze bronił jak natchniony. Oglądałem 2-3 całe spotkania i na prawdę spisuje się rewelacyjnie. Gdy po 30 minutach dostaje się pierwszy strzał na bramkę i jest on naprawdę groźny, to obrona piłki jest naprawdę trudna. A Boruc ma zdolności i instynkt bramkarski (często nazywany przeze mnie dzikim fuksem). Gdyby jeszcze czasem powstrzymywał się do tych kiwek (), prokurowania groźnych sytuacji samemu i poprawił trochę wybicie piłki to naprawdę... Arsenal byłby pewnie zadowolony z Artura. No i został wybrany najlepszym piłkarzem w Scotish Premierlige w grudniu .

I jeszcze informacja z dziś. Wasilewski w Anderlechcie. Niby chciał grać w renomowanym klubie, ale czy Anderlecht jest aż taki renomowany. Ja na pewno nie postawiłbym na nich pieniędzy w meczu z Lechem .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Osobiście nie byłem za kupowaniem Grzelaka. Legii potrzeby jest taki bardziej typ jak Piechna - czyli egzekutor, który niemiłosiernie wykorzysta każdy błąd obrony, potrafiący się ustawić i strzelić, może brzydkie, ale zawsze bramki. Może się mylę, ale Grzelak nie należy do tej kategorii.

Orange Ekstraklasa:
13 meczów/ 4 gole (w tym hat-trick z Górnikiem Łęczna outsiderem Ekstraklasy)

Jakoś mnie to specjalnie nie poraża. A w reprezentacji niby strzelił te dwie bramki (swoją drogą też z miernym zespołem ZEA), ale jakoś specjalnego wrażenia na mnie nie zrobił. Szczerze mówiąc to grał trochę jak drewno. Ale zobaczymy, może się mylę.

Co do Boruca, to według mnie w tym okienku nie odejdzie z Celticu, z tych samych powodów co C.Ronaldo. Niepewne miejsce w Arsenale, The Boys nadal grają w LM (a Boruc powoli staję się legendą tego klubu), no i mistrza Szkocji mają w kieszeni. Po co mu się śpieszyć ? Poczeka pół roku, Lehmann wtedy odejdzie na emeryturkę i niech wtedy jedzie do Anglii.

Co do Wasilewskiego. Może Anderlecht nie jest wielką potęgą europejską, ale gra regularnie w pucharach i może się dzięki niemu wybić. A tak to by polazł do Bundesligi i grzałby ławę
Odpowiedz
Hahaha... Beckham w LA Galaxy! "Nie idę tam dla pieniędzy, mam zamiar budować drużynę", hahahahahahahaha, lepszego żartu naprawdę nie słyszałem .

50 mln dolców rocznie! Nie wmówicie mi że nie poszedł tam dla pieniędzy... nawet Michael Jordan tyle nie zarabiał...

Czyli Beckham już się po prostu wypalił, tak jak Batistuta czy Hierro, którzy poszli do jakiś marnych klubów Katarskich, jednak za jaką kasę!
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jakób normalka. Jak ma jeszcze szansę zarobić sobie tyle kasy, że starczy mu do końca życia, to idzie za pieniędzmi. Jego czas już minął, a czy to będzie USA (gdzie na mecze przychodzi mniej ludzi niż w Polsce, tyle że tam stadiony mają po 60 tys. miejsc a u nas średnio 10-15 ) czy Katar czy jeszcze coś innego, to już chyba ma małe znaczenie.

A co do Grzelaka, to trzeba przypomnieć, że przynajmniej kilka z tych 13, to są ostatnie 30-20 minut, bo wracał po dość ciężkiej kontuzji. A w tamtym sezonie był królem strzelców drugiej ligi (ze 20 chyba miał na koncie) i na raczej nie rusza się jak drewno . Szkoda Tokar, że ci, co sprowadzili do was Grzelaka myślą inaczej niż Ty. Chociaż... pewnie i tak poszedłby gdzieś indziej.

Co do Boruca, to oczywiste, że w tym okienku nie przejdzie, bo mijałoby się to z celem. Ale po sezonie... kto wie .

Ciekawi mnie jeszcze czy Smolarek i Matusiak zminią klub.

A zapłaciła w końcu Boavista to odstępne Pogoni za Grzelaka i Kaźmierczaka? BO gdzieś kiedyś czytałem, że mieli się odwoływać do UEFA i w razie nie wypłacenia odpowiedniej kwoty, chłopaki wracają do naszej OE .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Cytat

A co do Grzelaka, to trzeba przypomnieć, że przynajmniej kilka z tych 13, to są ostatnie 30-20 minut, bo wracał po dość ciężkiej kontuzji. A w tamtym sezonie był królem strzelców drugiej ligi (ze 20 chyba miał na koncie) i na raczej nie rusza się jak drewno smile.gif. Szkoda Tokar, że ci, co sprowadzili do was Grzelaka myślą inaczej niż Ty. Chociaż... pewnie i tak poszedłby gdzieś indziej


Jak mówiłem skomentowałem tylko to co widziałem. Nie interesuję się zbytnio łódzkim Widzewem, ani wcześniej Grzelakiem i jakie miał on kontuzję/formę i.t.p. Na ten moment w reprezentacji nie zachwycił mnie swą grą (pomimo tych bramek), a w lidze jak na napastnika strzela mało bramek, a właśnie bramkostrzelnego Legii potrzeba. Poza tym także napisałem, że mogę się w tej sprawie mylić (chciałbym)

Co do Beckhama. Ja tam mu się w sumie nie dziwię Gdybym grzał ławę w Realu w takim wieku, bez żadnych perspektyw na grę w pierwszym składzie (kupili jakiegoś młodego z Ameryki Płd. na jego miejsce) i zaproponowali mi taką kupę kasy to chyba byłbym idiotą gdybym powiedział "NIE". A wiadomo, że musiał coś ściemnić w wywiadach, bo przecież "idol młodzieży" nie mógł powiedzieć, że jedzie do Ameryki tylko po to, aby powiększyć sobie ilość zer na koncie.

Cytat

Ciekawi mnie jeszcze czy Smolarek i Matusiak zminią klub.


Smolarek spokojnie, przynajmniej do czerwca, zostanie w Borussii. Chociaż dlatego by zobaczyć, czy nowy trener da mu szansę mimo nie przychylności zarządu do jego gry w podstawowy składzie.

Matusiak ? Sam nie wiem. Raz mówią Serie A (Palermo), teraz gadają coś o Premiership (Fulham, Aston Villa) i pewnie wyjdzie na to, że do czerwca zostanie w Bełchatowie

[Dodano po chwili]

http://sport.onet.pl/0,1248675,1468946,wiadomosc.html

To sobie pograliśmy w Mistrzostwach Europy...

A to na powiększenie dołka z powodu zawieszenia Polski...

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1468942,wiadomosc.html
Odpowiedz
Źle się stało i tyle powiem. Jak to powtarza Tomaszewski w wywiadzie, po każdym z 60 aresztowań: "To tylko wierzchołek góry lodowej". Tylko Witka mi żal, bo spoko facet się wydawał zawsze.

Szkoda, że kasa rządzi bo trzeba zrobić generalne porządki w PZPN. Dobrze zrobiłoby takie kilkumiesięczne zawieszenie, może chociaż by się zdymisjonowali.


PS. Czy ja jestem tu jedynym Widzewiakiem?
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Cytat

Źle się stało i tyle powiem. Jak to powtarza Tomaszewski w wywiadzie, po każdym z 60 aresztowań: "To tylko wierzchołek góry lodowej".


Tomaszewski to pesymistyczny pieniacz i on zawsze będzie mówił, że w polskiej piłce źle się dzieje nawet jak sytuacja w PZPN wyglądałaby tak jak w angielskim czy francuskim związku...

Cytat

Tylko Witka mi żal, bo spoko facet się wydawał zawsze.


Ale brał w łapsko i dobrze się stało, że zostały postawione mu zarzuty.

Cytat

Szkoda, że kasa rządzi bo trzeba zrobić generalne porządki w PZPN. Dobrze zrobiłoby takie kilkumiesięczne zawieszenie, może chociaż by się zdymisjonowali.


To jest niemożliwe. Listkiewicz zbyt twardo się stołka trzyma i ma za wielkie chody w FIFA, by dobrowolnie opuścić związek.

Cytat

PS. Czy ja jestem tu jedynym Widzewiakiem?


Rincewind jest was już dwóch

[Dodano po chwili]

http://sport.onet.pl/0,0,1469036,wiadomosc.html

Jedyny pozytyw dzisiaj Mam nadzieje, że wykapuję wszystkich, którzy mają brudne ręce...
Odpowiedz

Użytkownik Tokar napisał

To sobie pograliśmy w Mistrzostwach Europy...

A to na powiększenie dołka z powodu zawieszenia Polski...


Przecież jeszcze nic nie jest przesądzone. To mogło być tylko takie straszenie, ostatnia deska ratunku dla Listkiewicza, która prawie wyniosła go na brzeg. Na całe szczęście Lipiec w końcu podjął męską decyzję. Ile można było tak czekać i nie robić NIC w sprawie polepszenia polskiego futbolu? Przepraszam bardzo, ale prezes spółki Orange Ekstraklasa (prywatnej chyba zresztą) zrobił już dla tego sporu więcej niż PZPN, także panom typu Listkiewicz, Strejlau itp. już podziękujemy. Zresztą jakby na prawdę zarządowi zależało na polskiej piłce, to by się podali do dymisji (przykład - Włochy). Zresztą jak sie dobrze rozmówią z FIFA, to żadnego zawieszenia nie będzie, bo być nie powinno.

A co do Wisły, to niezłego mieliby farta. Życzę oczywiście im, żeby się udało, choć raczej nie wpadałbym na razie w jakiś specjalny optymizm. Ale jak pójdzie dobrze, to może pokażą w końcu coś więcej niż tylko potencjał (w grupie).

Ps.

Użytkownik Łowc@ napisał

PS. Czy ja jestem tu jedynym Widzewiakiem?

"Nasz Widzew Łódź, kochamy Go!
Czerwona armia śpiewa zawsze dla niego!
To własnie my, diabelski młyn,
Przez całe życie tu będziemy śpiewać w nim!"


I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Cytat

Przecież jeszcze nic nie jest przesądzone. To mogło być tylko takie straszenie, ostatnia deska ratunku dla Listkiewicza, która prawie wyniosła go na brzeg. Na całe szczęście Lipiec w końcu podjął męską decyzję. Ile można było tak czekać i nie robić NIC w sprawie polepszenia polskiego futbolu? Przepraszam bardzo, ale prezes spółki Orange Ekstraklasa (prywatnej chyba zresztą) zrobił już dla tego sporu więcej niż PZPN, także panom typu Listkiewicz, Strejlau itp. już podziękujemy. Zresztą jakby na prawdę zarządowi zależało na polskiej piłce, to by się podali do dymisji (przykład - Włochy). Zresztą jak sie dobrze rozmówią z FIFA, to żadnego zawieszenia nie będzie, bo być nie powinno.


Niestety zapomniałeś, że Blatter i Listkiewicz to dwaj starzy kumple, dlatego "Listek" grzał tyle fotel prezesa, utrzymywał swoich kumpli i przymykał oko na korupcję tyle czasu. Teraz Rusko i Lipiec musieliby naprawdę dobrze umotywować swoją decyzję, żeby Polska nie została wywalona z UEFA i FIFA (choć sam prezes Ekstraklasy S.A. nie wierzy w sukces w tej misji). A w szybkie przywrócenie praw to ja raczej nie wierze... Znając wszystko co w Polsce i jej opieszałość we wszystkim co robi, trochę to potrwa Taki pesymista jestem

Tym niemniej cieszę się, że Lipiec miał odwagę na taki krok. Ileż można przekładać te zjazdy ? 31 marca ? Pewnie znowu nie podaliby się do dymisji i mówiliby, że wszystko jest OK, a tak to jest szansa na oczyszczenie tego bagna zwanego polską piłką

Cytat

A co do Wisły, to niezłego mieliby farta. Życzę oczywiście im, żeby się udało, choć raczej nie wpadałbym na razie w jakiś specjalny optymizm. Ale jak pójdzie dobrze, to może pokażą w końcu coś więcej niż tylko potencjał (w grupie).


Niestety na to jest jednak mała szansa. Gdyby Feyenoord został zdyskwalifikowany przed losowaniem 1/16 to Wisła spokojnie nadawałaby się na zastępstwo. A w takim przypadku najpewniej Tottenham przejdzie automatycznie do 1/8 bez gry. Do tego szanse spadają do zera, bo najpewniej Polska zostanie zawieszona w prawach członka UEFA
Odpowiedz
Ja sie boję tego że "amazing" Leo sobie pójdzie, bo w sumie po co ma być selekcjonerem drużyny, która
nie gra? Przecież nie będzie siedział i kasy sobie nabijał (cztery pokolenia zabezpieczone czy piec nie
robi chyba różnicy )...
Jak go stracimy przez to wydziwianie to chyba osiwieje pod pachami i będę malował na ścianach
HWDL. Serce sie kraje, a juz tak ładnie żarło...
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Witam po mojej dłuższej nieobecności

Otóż jeśli chodzi o aferę z PZPN to jak najbardziej popieram decyzję ministra Lipca o wprowadzeniu kuratora. Wreszcie ktoś powiedział stop wszechwładnemu Listkiewiczowi. Myślałem, że zarząd PZPN pokaże klasę i poda się sam do dymisji, ale oczywiście się przeliczyłem. Co do wykluczenia to wątpię w takie rozwiązanie sprawy przez UEFA i FIFA. Jeśli już zostaniemy wykluczeni to zapewne tylko na parę dni.

A teraz sprawy transferowe

Cytat

I jeszcze informacja z dziś. Wasilewski w Anderlechcie. Niby chciał grać w renomowanym klubie, ale czy Anderlecht jest aż taki renomowany. Ja na pewno nie postawiłbym na nich pieniędzy w meczu z Lechem smile.gif.


Nie jest to klub renomowany, ale na pewno z niego jest bliżej do najlepszych lig świata niż z Polski Ja tam jestem z tego transferu zadowolony (zwłaszcza, że Wasilewski już w debiucie pokazał klasę strzelając gola ).

Za to wczoraj Radosław Matusiak przeszedł z GKS-u Bełchatów do Palermo. Jak najbardziej uważam to za słuszną decyzję choć nie wiem czy stylowo Matusiak nadaje się do ligi włoskiej. Tak czy inaczej ma przed sobą ogromną szansę.

No i na koniec sprawa mojego ulubieńca Jakuba Błaszczykowskiego, który jest rozszarpywany przez parę klubów. Najbardziej zainteresowani transferem są działacze Borussi Dortmund. Gdyby Kuba tam przeszedł to razem ze Smolarkiem mogliby być niesamowitym zagrożeniem w ataku dla każdego niemieckiego klubu. Do zamknięcia okna transferowego jeszcze parę godzin, zobaczymy jak się sprawy potoczą
Odpowiedz
Polska 4 - 0 Estonia

Oglądał ktoś ten mecz ? Jak dla mnie to była dominacja absolutna w wykonaniu Polski. To co robi obecnie Leo jest niesamowite Drugi skład rozkłada podstawowy Estończyków na łopatki i nie daje im szansy kontrolując spokojnie cały mecz (Estonia miała z tego co pamiętam jedną dobrą sytuację, którą wykorzystali, ale sędziowie nam trochę pomogli i nie zaliczyli im ). Może nasi rywale nie byli jacyś specjalnie mocni, ale coś czuje, że za Janasa pierwszy skład męczyłby się z nimi niemiłosiernie Choć sam mecz powiem szczerze był nudny, ale nie będę narzekał Piękna bramka Golańskiego (co innego, że strasznie zachowali się Estończycy będący w murze) i świetny występ Kokoszki (bramka i dobrze spisywał się w obronie), który w Wisełce zagrał w tym sezonie AŻ 3 mecze To tylko potwierdza, że Leo zna się na robocie i posadzenie go na ławce trenerskiej naszej ekipy, było najlepszą decyzją jaką mógł podjąć PZPN.

Na szczęście jeszcze nas nie zawiesili i mam nadzieje, że jakoś to dyplomatycznie się obejdzie.

Jak wiecie w Katanii wybuchły zamieszki wśród kibiców i niestety zabito niewinnego policjanta

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1479892,wiadomosc.html

Oznacza to, że szanse na Euro 2012 Włosi mają teraz małe Jak wiadomo w Chorwacji i na Węgrzech też nie jest lepiej (rasistowskie okrzyki, nie najlepsza infrastruktura i.t.p.). Wychodzi na to, że gdyby nie nasza kochana korupcja w PZPN mielibyśmy największe szanse na organizację Euro... A tak to kto wie ?


Co do Wasilewskiego to znów strzelił bramkę i zapewnił zwycięstwo Anderlechtowi Szybko się zaklimatyzował
Odpowiedz

Użytkownik Tokar dnia Feb 5 2007, 05:53 PM napisał

Polska 4 - 0 Estonia

Oglądał ktoś ten mecz ? Jak dla mnie to była dominacja absolutna w wykonaniu Polski. To co robi obecnie Leo jest niesamowite Drugi skład rozkłada podstawowy Estończyków na łopatki i nie daje im szansy kontrolując spokojnie cały mecz (Estonia miała z tego co pamiętam jedną dobrą sytuację, którą wykorzystali, ale sędziowie nam trochę pomogli i nie zaliczyli im ). Może nasi rywale nie byli jacyś specjalnie mocni, ale coś czuje, że za Janasa pierwszy skład męczyłby się z nimi niemiłosiernie Choć sam mecz powiem szczerze był nudny, ale nie będę narzekał Piękna bramka Golańskiego (co innego, że strasznie zachowali się Estończycy będący w murze) i świetny występ Kokoszki (bramka i dobrze spisywał się w obronie), który w Wisełce zagrał w tym sezonie AŻ 3 mecze To tylko potwierdza, że Leo zna się na robocie i posadzenie go na ławce trenerskiej naszej ekipy, było najlepszą decyzją jaką mógł podjąć PZPN.


[post="53873"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jednak to ciągle jest Estonia, która gra po prostu słabo .

A jak myślicie, w Polsce powstanie jakiś ładny(a raczej duży) stadion przed 2012, bo jeśli chcemy zorganizować ME oprócz stadionów trzeba jeszcze wybudować autostrady, więc jak dla mnie z ME Polska&Ukraina 2012 możemy sie pożegnać.
Odpowiedz
Odnośnie samych ME 2012, wszystkie 3 kraje kandydujące (a właściwie 5) mają jakieś problemy. Nas mogą zawiesić, przez co Ukraińcy bardzo się bulwersują, jednak mimo wszystko dalej jestem dobrej myśli i sądzę, że nie zostaniemy zawieszeni. Drugorzędną sprawą w tej chwili zdaje się być korupcja w polskiej piłce, ale z tym też zaczęto sobie skutecznie radzić.

Włosi i bójki kibiców. Zdecydowanie poważniejsza sprawa. Niektorzy członkowie rządu apelują nawet o wycofanie w związku z tą sprawą włoskiej kandydatury. Poza tym też mieli trochę problemów z korupcją.

Węgrzy i ich 'niskie zaufanie' do rządu zdają się tez mieć znaczenie na sprawy futbolu, choć chyba mniejsze niż te wcześniej wspomniane problemy. Poza tym też nisko tam z infrastrukturą (choć pewnie lepiej niż u nas ) i miejscami noclegowymi (tu już podobną są na końcu).

Podsumowując, gdyby szybko udało się zażegnać sprawę ewentualnego wykluczenia i powołać nowy zarząd PZPN nasze szanse były by naprawdę duże. A jeśli już nieoczekiwanie nasza kandydatura wygra, w końcu będziemy mieli kilka prawdziwych, kilkudziesięciotysięcznych stadionów. A ten z Poznania, zdaje się, że nawet bez tego bodźca będzie niedługo naszym naj .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Dziś gramy z Słowacją zobaczymy, czy będzie równie efektownie jak z Estonią. Był ktoś z Was kiedyś na mecze reprezantacji?? Ja byłem w Brukseli na Polska-Belgia 1-0. Było fajnie, ale słyszałem, że nas w TV nie pokazywali.

Odpowiedz
Właśnie efektownie przegrywamy 2:1 i zupełnie nie wiem co sie dzieje z Naszymi piłkarzami

Na Canal+ Sport leci też Anglia-Hiszpania i jest 0:0
Odpowiedz
Polska 2 - 2 Słowacja

No... przyznam szczerze, że nie doceniłem rywala W pierwszej połowie to był po prostu "żal" naszej reprezentacji i przeciwnik spokojnie kontrolował grę. W tej połowie fatalnie zachowywała się obrona (w drugiej połowie trochę lepiej, ale dalekie to było też od ideału), a piłkarze nie mieli pomysłu na grę. Kurcze jakbym wsiadł do jakiejś machiny czasu i oglądałbym mecz z lutego, ale 2006 r. za kadencji Janasa ! Zaskakująco słabo spisali się Jeleń z Bronowickim. W zupełności zasłużone dwa gole Słowaków.
Druga połowa zdecydowanie lepsze dla naszego zespołu. Widać, że Leo im nagadał w szatni, bo jakoś z lepszym nastawieniem wyszli i w końcu zaczęli poważnie atakować Trzeba przyznać, że trochę tego piłkarskiego farta dziś mieliśmy, bo to i karny (sprawiedliwie podyktowany, ale zawsze), i fatalny kiks Contofalskiego (kuriozalna bramka Matusiaka). Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji Wasilewskiego i Kaźmierczaka (Ech... jak tego można było nie trafić ?! ), ale według mnie to byłoby dla nas za wiele.
Powiem wam jednak szczerze, że dzisiejszy mecz był dobrą lekcją dla naszej reprezentacji. Pierwsze primo - pokazał, że z poważnego dołka umiemy się podźwignąć (a dawniej jak pierwsi straciliśmy bramkę to była panika i porażka). Drugie primo - pokazał, że nie jesteśmy jeszcze potęgą europejską i w każdym meczu trzeba walczyć, a sukces nie przyjdzie sam z siebie. Wręcz powiem, że nawet niezłe baty dają lepiej, od wygrania 4:0 z jakimś średniakiem.
Odpowiedz
Podobno na trybunach był Listkiewicz a co krzyczeli kibice: " PZPN, PZPN je***, je*** PZPN" jestem ciekaw czy Listek sie do nich przyłączył
Odpowiedz
Słowacja się całkiem nieźle zaprezentowała, ale trzeba przyznać, że Polacy w pierwszej połowei grali wyjątkowo słabo, dobrze że w drugiej się przebudzili.

Odpowiedz
← Karczma

Piłka Nożna- ogólnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...