[BGII] Kula Sfer

Witam! mam problem w kuli sfer. pokonalem i sprawdzilem wszystko do momentu gdy dalem wsyzstkie czesci golema do massyzny tylkonie wiem jak go uruchomic i rprzez te drzwi na srodek sie przedostac. mam ksiege o robieniu golema ale koniec ejst jak wiadomo urwany. z kuli wyjsc nie moge dopoki nie skoncze zadania wiec pomocy
wiec jednym slowem gdzie jest ten przelacznik ktory powoduje stworzenie sie golema (a chyba jest to wymagane by dostac sie do Lavoka)/
help
O ile dorze pamiętam, musisz w piecach napalić.

Użytkownik Yale'mallis dnia Feb 7 2007, 06:20 PM napisał

O ile dorze pamiętam, musisz w piecach napalić.

[post="54003"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


hmm wlsanie o tym myslame tez, tyle ze w 2ch napalilem juz a nie moge wegla do trzeciego poszukac, ale poszukam dokladnie szafka po szafce bo nie mam zamiaru na zawsze w tej kuli zostac x)
dzieki za rade
jedna kupka węgla jest u niziołków wojowników
No już znalazłem najpierw wszstkie szafki potem zacząłem wszystkie przedmioty pozostałe po zwłokach i natrafiłem na węgiel. Uporałem sie z Lavokiem i z Tolgeriasem ledwie co ale sie udało jakoś. Teraz tylko znaleźć te 'urządzenie' do którego to serce trzeba wsadzić i mam nadzieje że wyniose sie z tego miejsca
Serce Lavokowi trzeba dać. Nie zapomnij w pomieszczeniu, w którym znajduje się Lavok odwiedzieć sąsiednich pokoi, w jednym są mykonidy, w drugim chyba orki. Dobre przedmioty tam są.

← Baldur's Gate
Wczytywanie...