Nnso Dyskusje

No i właśnie z tym jest problem. I to nawet duży bym powiedział Nie napiszę przecież od razu, że zwalam się do miasta, spotykam po kolei ludzi i robimy się zespołem - next please.
Atis zaczęła z tym miastem, ale potem napisali coś innego, więc sam już tam chodzić nie chciałem. Każdy sobie machnął wprowadzenie do swojej postaci
Może jak zamkniemy koło, to wtedy się ich wszystkich wyprawi do kupy w jedno miejsce?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja powoli kończę odpis i moja postać już jest w mieście opisanym w pierwszym poście Atis (miasto w oddali) i tamto miejsce było by chyba dobre...Ostatecznie postacie będące w lochach mogą być tym samym w tym mieście.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
O tak, już widzę tę kochającą się rodzinkę - jedyna kobieta pośród tabunu facetów, do tego jest drowką, która ma bez przerwy ochotę na sex. Pozatym, wampir, to samo przez sie, kolejny drow, emeryt po 60-siątce, nekromanta i coś jeszcze. To będzie piękne.
Odpowiedz
Zapomniałaś Atis o Rambo-terinatoro-McGywerze
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
I jaki wampir? Kto nim gra? o_O

Pewnie Fink
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nie ma szans, żebyś nie prowadził postaci, która nie jest wampirem.
Odpowiedz

Użytkownik Ven'Diego dnia Feb 7 2007, 07:30 AM napisał

nc.
Każdy wali swój początek, to chyba nie trudne do zrozumienia.

[post="53953"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Czyli, że każdy opowiada inną historię?

Odpowiedz
Nie, każdy napisał krótką historyjkę ze swoją postacią w roli głównej, w celu jej przedstawienia.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dobra to też w najbliższym czasie coś napiszę. Mam nadzieję, że potem wyjdzie z tego coś spójnego.

Odpowiedz
No dobra, bo z tych, co zrobili karty postaci jeszcze ty zostałeś. Potem Atis i jak myślę, zaczniemy się łączyć.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nie, VL, ja jeszcze nie gram Nawet karty nie mam. Totalna pustka, nie wiem, kogo stworzyć. Znaczy wiem, ale nie wiem, jak to ubrać w słowa.

Postaram się dołączyć dzisiaj/jutro. Zobaczy się.
Odpowiedz
Atis, ja z krwiopijcami nie mam nic wspólnego...

Fink, im szybciej tym lepiej ;] A, i odradzam wampira...Z dobrego serca ;]

A to co piszemy teraz to nazwać można prologiem czy też po prostu wstępem ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Vamp, nie wcale - a ja jestem zupełnie normalna XD.
Odpowiedz
Zajebiste porównanie xD

A tak myślałem (tak, tak, myślałem, nie przeoczyłeś się czytelniku/czytelniczko, umiesz czytać ;] )nad kwestią połączenia. Mam mianowicie pomysł. To co piszemy teraz (czyli prolog) możemy uznać, iż działo się on powiedzmy, pół roku temu (w NNSO'wskim czasie oczywiście) a gdy już zakończymy przedstawianie postaci można zacząć akcję w czasie teraźniejszym. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi? Po prostu to co piszemy teraz dzieje się w innym czasie niż ta prawidłowa akcja, która ma nastąpić.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Pomysł dobry, zastanawiam się tylko, czy w czasie teraźniejszym już będziemy drużyną, czy dopiero spotkamy się w mieście? Zrobienie z nich zgranej drużynki, gdzie są dwa drowy i chyba czterech ludzi, z czego jeden lubi traktować ludzi jak przedmioty, drugi jest emerytem z nie całkiem czystym sumieniem, inni są nieufni itp. to nie jest takie łatwe i oczywiste Tak jak nie łatwe było zrobienie teamu Legolas - Gimli w Lotrze.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Owszem, tylko, że tam były dwie osoby a tutaj mamy cały team i złączenie ich będzie dosyć...wyzywające ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Naspierw napiszmy wszystko - potem zajmijmy się łączeniem. Wszystko od początku, dokładnie, bez rozdrabniania się 'a jeśli to, a jeśli tamto'. Od naprawiania błędów jesteśmy ja i Vamp. Ale nie róbta ich za wiele. Starajcie się robić wszystko dokładnie...
Monotematyczna jestem, nie?
Odpowiedz
A jeśli już nie chcecie dokładnie to chociaż z myślą o innych i o tym aby jak najszybciej i łatwiej zintegrować drużynę...Mimowszystko w pełni popieram Atis i spróbujcie się przyłożyć i dostosować do tego co tam wyżej napisała a będzie dobrze ;] (i nie przejmujcie się monomatematycznością, przyzwyczaicie się ;] )
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Chyba nie do końca wiem, o czym mówicie. Miało być tak, że każdy sobie napisał wstęp i teraz będziemy to łączyć do kupy w teraźniejszości w jakimś mieście.

Cytat

Najpierw napiszmy wszystko - potem zajmijmy się łączeniem. Wszystko od początku, dokładnie, bez rozdrabniania się 'a jeśli to, a jeśli tamto'.

Co "wszystko"? Wszystkie wstępy, czy akcję w teraźniejszości, która przecież będzie już łączeniem?

Aaa, i prośba. Sprawdzajcie te posty jakimś Wordem czy słowniczkiem, bo się płakać chce przy niektórych błędach (i mówię tu tylko o ortografii...).
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Fan Works

Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...